Borç Kapatma Kredisi

Vakıfbank Kredi Borç Yapılandırma 2019 (Bireysel ve Ticari)

Vakıfbank Yanındaki Güç Paketi 2019 ile hem bireysel hem de ticari kredi borçlarınızı düşük faizle yapılandırıyor. Kampanya detayları aşağıda...

Sponsorlu Reklamlar

Vakıfbank kredi borç yapılandırma kampanyasının detaylarını açıkladı. Ticari krediler 60 aya kadar; bireysel krediler ise 36 aya kadar taksitle yapılandırılacak. Diğer detaylar şöyle:

Vakıfbank bireysel kredi yapılandırma 2019

 • Yasal takibe giren vatandaşlar kredi yapılandırması yapabilir.
 • 36 aya kadar taksit yapılır.
 • Vakıfbank bireysel kredi yapılandırma faiz oranı %0,98’den başlamaktadır.
 • Müşteriler kredi ödemelerine 3 ay sonra başlayabilir.

DİKKAT: 31.12.2018 tarihi itibariyle ödemelerinde 31 gün ve üstü aksama bulunan müşteriler faydalanabilir.

Vakıfbank ticari kredi yapılandırma 2019

Vakıfbank Yanındaki Güç Paketi 2019 kapsamına ticari krediler de giriyor. Ticari kredi kapsamındaki Vakıfbank borç yapılandırma 2019 bilgileri şöyle:

 • Krediyi 31.12.2018 tarihi itibariyle ödemelerinde 31 gün ve üstü süreli aksama bulunan müşteriler kullanabilir
 • 60 aya kadar vade yapılabilir.
 • Vakıfbank kredi yapılandırma faizleri %0,98’den başlayıp kredi tutarına göre şöyle değişir:

Vakıfbank borç yapılandırma faiz oranları 2019

Borç
Yapılandırma
Tutarı
Yapılandırma
Faizi
100.000 TL ve
daha az
%0,98
100.001 TL –
750.000 TL
%1,25
750.001 TL –
3 Milyon TL
%1,50

%1,10 faizle kredi kartı borcunuzu yapılandırmak isterseniz tıklayın: https://yatırımhaber.com/vakifbank-kredi-karti-borcu-yapilandirma/

Diğer bankaların kredi yapılandırma kampanyalarını görmek için hemen tıklayın: https://yatırımhaber.com/borc-kapatma-kredisi-2018-kredi-yapilandirma/

Kampanyanın son başvuru tarihi 30 Nisan 2019 olarak belirtilmiştir. Konu hakkındaki sorularınızı alttaki yorumlar bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

İlgili Yazılar

24 Yorum

 1. 2 ay once vakifbanka takipte olan borcum icin beni cok rahatsiz ettiler bende 10bin tl olan borcumu faizlerde indirim yapmadilar 20bin olarak taksite bagladilar.simdi yeni cikan yasadan faydalabilirmiyim faizlerini sifirliyorlar mi geri kalani pesin odesem

  1. Faiz sıfırlama gibi bir durum söz konusu değil. Ancak borcunuzu daha uygun faizlerle yeniden yapılandırmanıza izin verebilirler. Vakıfbank şubelerinden bilgi almanız daha doğru olacaktır.

 2. Ben emekli memur 19-12-2018 tarihinde başka 2 bankaya ödeme zorlugundan dolayı YÜKSEK FAİZLE yapılandırma yaptırdım. daha ilk taksidini bile ödemedim bu yeni çıkan kanundan faydalanabilirmiyim . SAYIN REİS im komple kredi kartı borçu olanlar diyor . Sayın genel müdürüm başka bankada yapılanması olan faydalanmaz diyor. olmuyorsa birleşık yapılandırma neden deniyor amaç kredi kartı olanları faizden bir nebze kurtarmakmı ? yoksa diger bankalarda yüksek faize maruz kalmış kişilerin banka haklarını korumakmı?

  1. Kampanya detayları henüz net olarak açıklanmadı. Vakıfbank şubelerinden bilgi alınız.

 3. Ben başka bankadan konut kredisi çektim ve bu krediyi yapılandırmak istiyorum VakıfBank’ın bu 0.98 kredi kapama kapsamından yararlanabilir miyim

  1. Ödemelerinizde 31 gün ve üzerinde gecikme var ise muhtemelen faydalanabilirsiniz. Bankadan detaylı bir açıklama gelmediği için net bir şey söyleyemiyorum. Vakıfbank şubelerinden bilgi alabilirsiniz.

  2. Borç aksamaya girmiyor kı borcunu ödemediğin zaman bloke koyup kendileri tahsil ediyorlar. Bleke konulduğu zaman kira parana ekmek parana el koyup kendileri tahsil ediyorlar. Şerefsizlik başka bir şey değil. Borcuna sadık kişileri enayi gibi yoluyorlar. üç kağıtçı ibnelere 0.98 faiz oranı ile yapılandırma yapıyorlar. Benim 28 Aralık 2018 tarihi itibariyle 31 gün ve üzeri aksamam yok ama 12 bin lira kredi kartı borcum, 71.400 lira kredi borcum var. Ek hesaptan da -6500 lira eksideyim. Toplam 90 bin borcum var. 850 lira kira ödüyorum. Maaş 3300 lira. Her ay 2176 liraya tekabül eden üç kalem kredi borcum var. Evliyim bir de. Ey vicdansizlar ben bu durumda borç batağında değil miyim. Bu yapılandırma üç kagitcilara tokatçılara.

 4. Merhabalar güzel kampanya dedim gittim Vakıfbank ‘ a baktılar bana dediler ki sizin limitiniz yok ama zaten benim limit kullanma hakkım olsa ne gerek var sizin yapılandırma sürecine kendim başka bankadan alır öderdim zaten Vakıfbank’ ın yaptığı anlam taşımıyor bu durumda. Yani yardımcı olmak için çaba harcayan yok. Sadece reklam görüntüsü içeriyor. Bende pes etmeyeceğim madem böyle bir şey diyorlar arkasında sağlam dursalar bahane bulmasalar Yalandan insanlara umut vermesinler.

  1. Merhaba Filiz Hanım. Kampanyayı duyurup başvuru esnasında vatandaşa olumsuz cevap vermelerini ben de anlamış değilim. Devletin bu süreçleri sıkı şekilde takip edip bankalara yaptırım uygulaması gerekiyor.

 5. Ben baska bankadan 2018 de kredi cektim. Yalnizca ocak 2019 odeyemedim. Faydalanabilirmiyim

  1. 31.12.2018 tarihi itibariyle ödemelerinde 31 gün ve üzerinde aksama bulunan vatandaşlar faydalanabilir. Bankanın resmi açıklaması bu şekilde. Vakıfbank şubelerine danışmanızı öneririm.

 6. Ben denizliden yazıyorum bankaya gittim ben borçlarımı yapılandırmak istiyorum dedim bana verilen cevap daha bize bir bilgi gelmedi dediler ödemelerim gecikmede ne yapabilirim

  1. Kredi kartı borcu için yapılandırma yapacaksanız Halkbank ve Ziraat Bankası’na başvurmayı deneyin.

  1. Kampanya bilgilerine göre evet yapılandırabilirsiniz. Ancak Vakıfbank şubelerinden bazı vatandaşlara olumsuz yanıt verildiğini duyuyoruz. Bu sebeple Vakıfbank şubelerine sormanızı tavsiye ederim.

 7. Bu yeni çıkan bireysel kredi yapılandırması sadece krediyi kullandığımız banka içinmi geçerli
  Ayrıca Turkcell finansman aracılığı ile alınan kredileride kapsarmi (cep telefonu almıştım faturama yansıtılıyor kredi taksitleri )

  1. Tüm bankalara olan kredi borçları için geçerlidir. Cep telefonu finansmanı borçları kapsam dışı olabilir. Vakıfbank şubelerine sormanızı tavsiye ederim.

 8. Benim yapı kredi ve deniz banka ihtiyaç kredisi borcum bu iki bankaya olan gecikmeli kredi borçlarımı vakıfbank ta yapılandırma bilirmiyim saygılar

   1. merhaba ben kredi borcum yüzünden avukatlık oldum fakat şu an yapılandırma yapılması durumunda taksitlerimi rahatça ödeyebilecek bir maaşım var vakıfbank bu anlamda bana destek olabilir mi?

    1. Merhaba. Kredi skorunuz uygun değilse size kredi verilmeyecektir. Vakıfbank şubelerine müracaat edip kesin bilgi alabilirsiniz.

 9. merhaba ben avukatlık oldum kredi borcum yüzünden acaba yapılandırma yapabilir miyim? şu an taksitlerimi ödeyecek maaşım var maddi anlamda.

 10. benim iki bireysel kredi ve kredi kartı borcun var acaba bu üçünü birleştirip makul bir ücretle tek bir fatura ödemem mümkünmü.

  1. Borçlarınızı birleştirip ödemeniz mümkündür. Maliyet durumunu şubelere giderek öğrenmeniz daha sağlıklı olacaktır. Online ortamda yapılan hesaplamalar genelde standart oluyor. Direkt şubeyle iletişim kurarsanız durumunuzu daha avantajlı hale getirmeniz mümkün olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu