Kartım Nerede?

Kuveyt Türk Kurye Takibi Nasıl Yapılır?

Kuveyt Türk kartım nerede? Kuveyt Türk kurye sorgulama nasıl yapılır? Kuveyt Türk hangi kurye ile çalışıyor? Kartım ne zaman gelir? Cevaplar ve daha fazlası aşağıda...

Sponsorlu Reklamlar

Kuveyt Türk Katılım Bankası hesap kartı veya kredi kartı başvurunuz onaylanınca, kartınız anlaşmalı kargo şirketi aracılığıyla adresinize gönderilir. Kuveyt Türk kart takip işlemi için alttaki yöntemleri deneyin:

Kuveyt Türk Hangi Kurye ile Çalışıyor?

Kuveyt Türk, Tele Kurye adlı kargo şirketiyle çalışıyor. Kartlar müşterilere Tele Kurye vasıtasıyla iletiliyor. Kuveyt Türk kurye sorgulama işlemini Tele Kurye müşteri hizmetleri veya web sayfası üzerinden şöyle yapabilirsiniz:

Kuveyt Türk Kurye İletişim Numarası (Tele Kurye)

0 212 295 30 60 Tele Kurye müşteri hizmetleri numarasıdır. Bu numarayı arayıp Kuveyt Türk veya Senin Bankan kurye takibi yapabilirsiniz. Kartınızın nerede olduğunu daha kolay öğrenmek için Tele Kurye’nin gönderi takip ekranını kullanın:

Tele Kurye Gönderi Takip Sayfası

https://rl.telekurye.com.tr/Sorgula.aspx bağlantısına tıklayıp Tele Kurye gönderi takip sayfasına ulaşabilirsiniz. Bu sayfadaki kısımlara kargonuza ait gönderi numarası ve şifre bilgilerini girerek kurye takibi yapabilirsiniz.

DİKKAT: Kargo gönderi numarası ve şifresi Tele Kurye tarafından bankaya kayıtlı cep numaranıza gönderilmektedir. Böyle bir mesaj almadıysanız Kuveyt Türk Çağrı Merkezi olan 444 0 123’ü arayın.

Kuveyt Türk Kartım Gelmedi

Kartınız normal şartlarda 7 iş günü içinde elinize ulaşmalıdır. Bu süre aşıldıysa önce Tele Kurye’ye ulaşın ve gönderi durumunu öğrenin. Firmayla ilgili bir sorun yaşıyorsanız ve çözüm üretilmiyorsa Kuveyt Türk çağrı merkezini arayıp sorununuzu bildirin ve gerekirse şikayet kaydı açtırın.

Kart şifreniz yoksa mutlaka inceleyin: Kuveyt Türk Banka Kartı Şifresi Nasıl Alınır?

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu