Kartım Nerede?

Ziraat Bankası Kurye Takip (İletişim-Takip Numarası)

Ziraat Kart kargo takip işlemi nasıl yapılır? Ziraat Bankası kurye takip numarası nasıl öğrenilir? Ziraat Bankası hangi kurye ile çalışıyor? Tüm cevaplar ve daha fazlası aşağıda...Ziraat Bankkartlar ve kredi kartları, kart başvurusu onaylanan müşteriye kargo ile gönderiliyor. Kargo takibi için aşağıdaki yöntemleri kullanabilirsiniz…

Ziraat Bankası Kurye İletişim Kanalları Nelerdir?

Ziraat Bankası Kuryenet adlı kargo firmasıyla çalışmaktadır. Takip için bankanın çağrı merkezini veya Kuryenet firmasını arayabilirsiniz. 444 93 93 numarasından Kuryenet müşteri hizmetlerine, 444 00 00 – 0850 220 00 00 numaralarından Ziraat Bankası’na ulaşabilirsiniz.

DİKKAT: Her iki kurumun da müşteri hizmetleri yetersiz olduğundan Kuryenet’in kargo takip sayfasını kullanmanızı tavsiye ederiz. İnternetten kurye takibi yapmak için aşağıdaki bilgiler gereklidir…

Ziraat Bankası internetten kargo takip sayfası

İnternetten kargo takibi yapabilmek için kurye takip numarası, müşterinin soyadı ve cep telefonu numarası gereklidir. Bu bilgiler elinizdeyse bu bağlantıya tıklayıp sorgulama yapabilirsiniz: https://musterihizmetleri.kuryenet.com.tr/MusteriHizmetleri/GonderiSorgulama.aspx

Ziraat Bankası Kurye Takip Numarası Nasıl Öğrenilir?

Kurye takip numarası müşterilere önceden sms ile bildirilmektedir. Öncelikle bankadan size gelen smsleri kontrol ediniz. Bildirim yapılmamışsa yukarıda belirttiğimiz Ziraat Bankası kurye çağrı merkezi numarasını arayıp takip numaranızı öğrenebilirsiniz.

Ziraat Kartım Kaç Günde Gelir?

Kartlar genellikle bir hafta içinde müşteriye ulaştırılır. Adres değişikliği-hataları veya kurye kaynaklı sorunlardan dolayı bu süre uzayabilir.

Ziraat Bankası Kurye Şikayetleri

Ziraat Bankkart ve Ziraat Combo kart gibi ürünler kuryenet ile müşteriye ulaştırılmaktadır. Birçok müşteriden kargo firması hakkında şikayet gelmektedir. Şikayetlerinizi Ziraat Bankası’na iletebilirsiniz.

ÖNEMLİ: Kartınızı yakınınızda bulunan herhangi bir Ziraat Bankası şubesine isterseniz kurye konusunda daha az sorun yaşarsınız.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı