Genel

En Uygun Kasko Fiyatları 2019 (Hemen Kasko Teklifi Al)

Kasko fiyatı açısından en uygun 10 sigorta şirketini inceledik. Hesaplama,teklif alma ve ücretler hakkında bilgi almak için makalemizi okuyabilirsiniz.

Trafik kazaları hepimizin başına gelebiliyor. Kazaların maddi yükü de tüketicinin belini büküyor. Araçlara her ne kadar zorunlu trafik sigortası yapılsa da bu sigorta masrafların tamamını karşılamıyor. Trafik sigortası kaza sonrası sadece karşıdaki aracın hasarını karşıladığından; aracınıza kasko yaptırmak kaza riskine karşı mantıklı bir önlem olarak ortaya çıkıyor. Aracına kasko yaptırmak isteyen tüketici de fazla masrafa girmemek adına en uygun kasko teklifini arıyor.

En ucuz kasko fiyatları (Güncel)

Aşağıya uygun kasko teklifi verebilecek sigorta şirketlerini listeledik. Verdiğimiz linklere tıklayıp açılacak olan sayfadaki bölümlere, araç ve kimlik bilgilerinizi girerek anında kasko teklifi alabilirsiniz.

Aksigorta Kasko Fiyatları

Aksigorta müşteriye sunduğu poliçedeki maddeler aracınızı; çarpışma, çalınma, sel, dolu gibi durumlara karşı sigortalayabiliyor. Aracınıza yaptıracağınız kaskonun kapsamı konusunda seçim yapabilirsiniz. Aksigortadan hemen kasko teklifi almak için https://www.aksigorta.com.tr/en/kasko-teklifi-alin bağlantısını kullanabilirsiniz.

Allianz Kasko Fiyatları

Allianz Sigorta’dan internet üzerinden kolayca kasko teklifi alabilirsiniz. Aracınıza ait trafik sigortası primleri ve kasko ücretleri hakkında alttaki bağlantıya tıklayıp hemen bilgi alabilirsiniz. https://www.allianzsigorta.com.tr/tr/hizli-teklif/hizli-teklif/kasko-ve-trafik-sigortasi-hesaplama/

Anadolu Sigorta Kasko Fiyatları

Anadolu Sigorta kasko ücretleri hakkında bilgi almak isterseniz, vereceğimiz bağlantıya tıklayıp araç ve kimlik bilgilerinizi teklif formuna girmeniz gerekiyor. İndirim kodunuz varsa bunu kodunuzu teklif formuna girip daha ucuz kasko yaptırabilirsiniz. Anadolu Sigorta’dan hemen kasko teklifi almak için https://online.anadolusigorta.com.tr/bireysel/ bağlantısına tıklayın.

Axa Sigorta Kasko Fiyatları

Axa Sigorta kasko teklif formunu internet üzerinden hemen doldurabilir ve kolayca kasko teklifi alabilirsiniz. Kasko teklif formuna T.C. kimlik numarası, cep telefonu numarası, e-posta adresi ve araç plakası gibi bilgileri girerek internetten kasko teklifi alabilirsiniz. İnternetten kasko teklifi almak için https://www.axasigorta.com.tr/KaskoOnline/Kasko/genel_bilgiler.aspx linkini kullanabilirsiniz.

Doğa Sigorta Kasko Fiyatları

Doğa Sigorta en uygun kasko fiyatı veren firmalardan birisidir. Doğa Sigorta’ya da internet üzerinden kasko başvuru ve kasko fiyat teklifi alma işlemi yapabilirsiniz. Doğa Sigorta kasko başvuru işlemi yapma veya kasko fiyat teklifi alma işlemi sayfasına geçmek için bağlantıya tıklayınız.

Eureko Sigorta Kasko Ücretleri

İnternetten kasko teklifi almak için Eureko Sigorta’nın resmi internet sitesini kullanabilirsiniz. Aracınıza verilebilecek en uygun kasko teklifi için araştırma yaparken bu firmayı da deneyebilirsiniz. Eureko Sigorta kasko hesaplama işlemi için bağlantıya tıklayınız.

Generali Sigorta Kasko Ücretleri

Generali Sigorta internet adresinden kasko hesaplama ve kasko fiyat sorgulama işlemlerini yapabilirsiniz. Aracınız için Generali Sigorta’dan internetten kasko ve sigorta teklifi alabilirsiniz. Generali kasko hesaplama için bağlantıya tıklayınız.

PTT Sigorta Kasko Ücretleri

PTT üzerinden çeşitli sigorta işlemleri yapılabiliyor. Kasko da bunlardan biri. PTT kasko fiyat teklifi internetten alınamıyor. Ama trafik sigortası teklifi alınabiliyor.

Sigortam.net kasko ücretleri

İnternetten sigortacılık hizmeti veren bir firma olan sigortam.net; tüketicilere kasko hizmeti de veriyor. Kasko fiyatı hesaplama ve en uygun kasko fiyatını belirleme konusunda size yardımcı olabilir. Sigortam.net kasko sorgulama işlemi için bağlantıya tıklayınız.

Unico Sigorta kasko ücretleri

Unico Sigorta’dan internetten kasko fiyatı sorgulama işlemi yapabilirsiniz. Kasko sorgulama işlemi için bağlantıya tıklayınız.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı