Krediler

Denizbank Çiftçiye Sms ile Kredi Veriyor

Denizbank çiftçilere Tarımsal İhtiyaç Kredisi kampanyası kapsamında sms ile kredi veriyor. Banka üreticiye kefilsiz ve şubesiz olarak tarım kredisi başvurusu yaptırıyor. Bu makalemizde Denizbank Tarımsal İhtiyaç Kredisi hakkında bazı soruları cevapladık. Detaylar aşağıda...Denizbank tarımsal ihtiyaç kredisinin özellikleri nelerdir? Denizbank sms ile çiftçi kredisi alma şartları nelerdir? Denizbank sms ile tarım kredisi kampanyasının faizleri ne kadar? Denizbank sms ile tarım kredisi başvurusu nasıl yapılır? Sms başvurusu onaylanınca Denizbank tarım kredisi hemen hesaba yatar mı? Cevaplar şöyle:

Denizbank tarımsal ihtiyaç kredisinin özellikleri nelerdir?

Denizbank tarımsal ihtiyaç kredisinin özellikleri şunlardır:

  • Denizbank tarım kredisi kampanyasından sadece çiftçiler ve üreticiler faydalanabiliyor.
  • Banka bu kredi için kefil istemiyor.
  • Denizbank sms ile çiftçi kredisi kampanyasına 60 aya kadar vade yapılıyor.
  • Denizbank çiftçi kredisi için müşterinin talebine göre taksit ödeme kolaylığı yapılıyor. Senede bir kez ya da aylık eşit taksitli ödeme yapılabiliyor.
  • Denizbank sms ile tarım kredisi kapsamında 50.000 TL’ye kadar kredi veriliyor. Denizbank sms ile tarım kredisi kapsamında 25.000 ve üretici kartı olan müşterilere de 25.000 olmak üzere toplam 50.000’e kadar finansman sağlıyor. Üretici kartı olmayan müşterilere kredi kullanımı esnasında hemen Denizbank üretici kartı çıkarılıyor. Böylece toplamda 50.000 TL’ye kadar çiftçi kredisi kullanabiliyorsunuz
  • Denizbank’ın bu kampanyasına şubesiz olarak smsle başvuru yapılabiliyor.

Denizbank sms ile çiftçi kredisi alma şartları nelerdir?

Denizbank sms ile çiftçi kredisi alabilmek için çiftçi belgenizin olması gerekiyor.

Denizbank sms ile tarım kredisi kampanyasının faizleri ne kadar?

Denizbank sms ile tarım kredisi kampanyasının faizleri konusunda müşteriler sadece şubelerden bilgilendirilebiliyor.

Denizbank sms ile tarım kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Denizbank sms ile tarım kredisi başvurusu yapmak çok kolay… Denizbank sms ile tarım kredisi başvurusu için aralarda birer boşluk bırakarak T.C. kimlik numaranızı, SMS TARIM yazıp 3280’e gönderebilirsiniz.  Günün her saati başvuru yapabilirsiniz. Örnek Mesaj: 12312312312 SMS TARIM

Sms başvurusu onaylanınca Denizbank tarım kredisi hemen hesaba yatar mı?

Yaptığınız Denizbank sms ile tarım kredisi başvurusu olumlu sonuçlanırsa kredi tutarı hesabınıza hemen yatmamaktadır. Denizbank çiftçi kredisi kullanımı için şubelere gitmeniz gerekiyor. Denizbank şubelerine giderek sms ile onaylanan kredinizi hemen kullanabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı