Öğrenci Kredi Kartı

Akbank Öğrenci Kredi Kartı Başvurusu (Axess exi26)

Akbank'ın öğrencilere verdiği kredi kartı ürünü olan Axess exi26'yı inceledik. Kartın özellikleri ve başvuru bilgileri aşağıda...

Sponsorlu Reklamlar

Akbank exi26 kredi kartı Axess’in alt ürünlerinden birisidir. Bu kart 16-26 yaş aralığındaki gençlere verilmektedir. Axess öğrenci kredi kartının diğer özellikleri şunlar:

Axess Öğrenci Kredi Kartı (exi26)

  • Axess üye iş yerlerinden yapılan alışverişlerde chip puan kazandırır. (1 chip para=1 TL)
  • Biriken chip paralar alışverişlerde kullanılabilir.
  • Yapılan alışveriş tutarını taksitlere bölebilir veya ödemeyi erteleyebilir.
  • Faizsiz olarak 3 aya kadar, %1,60 faizle 4 -12 ay arasında taksit yapılır.
  • Kart sahibinin ailesi exi26 karta komisyonsuz olarak havale yapabilir.

Kart sahibinin ailesi eğitim kredisi kapsamında finansman kullanabilir. Kredinin güncel oranlarını görmek için için eğitim kredisi sayfamıza tıklayınız.

Sonradan Taksitlendirme Özelliği

Taksit imkanı olmayan iş yerlerinde alışveriş yaptıktan sonra Akbank Direkt’e giriş yapıp alışveriş tutarını faizsiz olarak 3 taksite bölebilirsiniz. Faizsiz olarak taksitlendirme özelliği 50 TL ve üzerindeki tutarlar için geçerlidir. Üye iş yerlerinde yaptığınız alışverişleri taksitlere bölmeyi unutursanız, yine aynı şekilde sonradan taksitlendirme yapabilirsiniz.

Akbank exi26 Otomatik Ödeme Özelliği

Tüm faturalar için otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz. Türk Telekom, Vodafone ve Turkcell faturalarından komisyon alınmaz. Diğer faturalara ise %1,60 oranında faiz uygulanır. Talimatlar 444 25 25’ten veya Akbank Direkt’ten verilebilir.

NOT: Sonradan taksitlendirme işlemi Akbank Direkt menüsündeki Kartlar – Taksit/Erteleme İste bölümünden yapılmaktadır. Faizsiz taksitlendirme imkanı tüm iş yerlerinde geçerlidir.

Axess exi26 SMS Para Özelliği

500 TL’ye kadar nakit ihtiyacınızı SMS Para özelliği ile karşılayabilirsiniz. Bu ürün için komisyon alınmaz. Ancak ödemelerinize %1,60 oranında faiz işletilir. 3 aya kadar taksit yapılır. Başvuru için PARA boşluk kart numaranızın son 6 rakamını yazıp 5990’a gönderebilirsiniz.

Hava Alanına İndirimli Servis

Ankara, İstanbul, İzmir ve Adana’daki hava alanlarına ulaşım için indirimli shuttle kampanyalarından faydalanabilirsiniz. İndirimli servis hizmetleri hakkında bilgi almak için 444 25 25 numaralı müşteri hizmetlerini arayınız.

Akbank exi26 öğrenci kartı aidatı ne kadar?

Exi26 kullanıcılarından ilk yıl kart ücreti alınmıyor. Devamında ise yıllık 34,50 TL kredi kartı aidatı alınıyor.

Akbank exi26 başvuru

Bu ürüne sadece Akbank şubelerinden başvurabilirsiniz. Başvuru sırasında müşterilerden öğrenci belgesi ve nüfus cüzdanı istenmektedir.

Başvuru takibi, kart teslim süreleri ve kuryeler hakkında bilgi almak isterseniz https://yatırımhaber.com/akbank-kredi-karti-basvuru-sorgulama-basvuru-takip/ bağlantısını ziyaret ediniz.

Akbank Exi26 kredi kartı hakkında paylaştığımız bilgilerin kaynağı: https://www.akbank.com/tr-tr/Exi26/Sayfalar/exi26-Hakkinda.aspx

İlgili Yazılar

6 Yorum

    1. İlk yıl aidat alınmıyor. Sonrasında ise her yıl 34,50 TL (Şubat 2021 tarifesi) ücret alınıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu