Kartlar

Vakıfbank E Ticaret Açma (Kartla İnternetten Alışveriş)Vakıfbank kartı internet alışverişine açmak için bankanın mobil uygulamasını kullanabilirsiniz. Vakıfbank internet alışveriş onayını resimli ve videolu olarak aşağıda anlattık.

Vakıfbank Kartı İnternet Alışverişine Açma İşlemi

Kredi kartınızı ve Vakıfbank Bankomat kartı internet alışverişine açmak için öncelikle Vakıfbank Mobil uygulamasına şifrenizle girişi yapın. Giriş yaptıktan sonra açılacak olan sayfanın sağ alt köşesindeki Tüm İşlemler seçeneğine tıklayın. Tüm İşlemler sayfa menüsünde bulunan Kredi Kartları sekmesine girin. İlgili sayfa aşağıdaki gibi görünmektedir:

Vakıfbank Tüm İşlemler Menüsü

Kredi Kartları menüsündeki listede Kart Ayarları sekmesini göreceksiniz. Bu sekmeye girmeniz gerekiyor. Örnek resim aşağıda:

Vakıfbank Kart Ayarları Menüsü

Kart ayarları menüsündeki Kartı E Ticarete Açma/Kapama seçeneğine girin. Alttaki resimde e ticaret sekmesini görebilirsiniz.

Vakıfbank E Ticaret Açma Kapama Sekmesi

E ticaret bölümündeki İnternetten Alışveriş butonunu aşağıdaki resimde olduğu gibi aktif hale getirin. Bu işlemden sonra kartınızla internetten alışveriş yapabilirsiniz.

Vakıfbank İnternet Alışveriş Onayı

Vakıfbank Kredi Kartı İnternetten Alışveriş Yapamıyorum

Vakıfbank e ticaret açma videosunu izlemeniz tavsiye ederiz. Videoyu aşağıda paylaştık. Bu yöntemler işe aramadıysa Vakıfbank müşteri hizmetleri numarası 0850 222 0724’ü arayınız. Yardıma ihtiyacınız var ise aşağıdaki yorumlar bölümünden sorununuzu bize iletebilirsiniz.

Vakfbank e ticaret nasıl açılır?

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı