Kredi Kartları

Akbank Wings Kredi Kartının Özellikleri ve Avantajları

Akbank kredi kartı türlerinden biri de Wings… Bu makalede Akbank wings hakkında bazı bilgiler verdik. Akbank wings kredi kartının özellikleri nelerdir? Akbank wing kredi kartı başvurusu nasıl yapılır? Akbank internetten kredi kartı başvurusu nasıl yapılır? Akbank internetten kredi kartı şifresi oluşturma işlemi nasıl yapılır? Akbank sms ile kredi kartı şifresi oluşturma işlemi nasıl yapılır?

Akbank wings kredi kartının özellikleri nelerdir?

Akbank wings kredi kartının özellikleri şunlardır:

  • Akbank Wings kartın en büyük özelliği, alış verişlerle kazanılan chip paraların direkt mil puana çevrilmesidir. Bu mil puanları uçak bileti almada kullanabilirsiniz.
  • Akbank’ın diğer kredi kartlarında olduğu gibi bu kartta da chip para özelliği var. Bu kart ile kazanacağınız chip paraları TL, Dolar ve Euro şeklinde harcayabilirsiniz.
  • 444 25 25 arayıp biriken mil puanlarını uçak bileti almak için kullanmanız mümkündür.
  • Ayrıca GezK​anatlan.com sitesini kullanarak mil puanlarınızı uçak bileti, otel hizmetleri, gemi turu ve çeşitli tur hizmetleri ya da seyahat sigortası almak amacıyla kullanmakta özgürsünüz.
  • Havalimanı servis hizmeti olan shuttle hizmetini İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya havalimanlarında bu kart sayesinden kullanabilirsiniz.

Akbank wing kredi kartı başvurusu nasıl yapılır?

Akbank wing kredi kartı başvurusu internetten yapılabilir. İnternetten Akbank wing kredi kartı başvurusu yapmak için tıklayın.

Akbank internetten kredi kartı başvurusu nasıl yapılır?

Akbank’ın tüm kredi kartı çeşitlerine aşağıda verdiğimiz bağlantıya tıklayarak başvuru yapabilirsiniz. Başvurunuz kabul edilirse kartınız ev adresinize ya da belirttiğiniz başka bir adrese kadar gönderilecektir.

Akbank internetten kredi kartı başvurusu için tıklayınız.

Akbank internetten kredi kartı şifresi oluşturma işlemi nasıl yapılır?

Akbank, kredi kartınızı adresinize kadar gönderir. Gönderilen kartı kullanabilmek için kart şifresi oluşturmanız gerekecektir. Kart şifresi oluşturmak için aşağıdaki bağlantıya tıklayın yönlendirmeleri takip etmeniz yeterli olacaktır.

Akbank internetten kredi kartı şifresi oluşturma işlemi için tıklayınız.

Akbank sms ile kredi kartı şifresi oluşturma işlemi nasıl yapılır?

Sms ile kredi kartı şifresi oluşturmanız mümkündür. Akbank sms ile kredi kartı şifresi oluşturma işlemi için KKSIFRE boşluk kart numarasının son 4 hanesini yazdıktan sonra 4425‘e gönderin. Kısa sürede şifreniz oluşturulacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close