Kredi Kartları

Akbank Axess Kredi Kartı ve Özellikleri

Akbank’ın verdiği kredi kartlarından biri de Axess… Bu makalede axess kredi kartı hakkında bazı soruları cevapladık.

Akbank axess kredi kartının özellikleri nelerdir? Akbank axess kredi kartı başvurusu nasıl yapılır? Akbank internetten kredi kartı başvurusu nasıl yapılır? Akbank internetten kredi kartı şifresi oluşturma işlemi nasıl yapılır? Akbank sms ile kredi kartı şifresi oluşturma işlemi nasıl yapılır?

Akbank axess kredi kartının özellikleri nelerdir?

Akbank axess kredi kartının özellikleri ve avantajları şunlardır :

  • Alış veriş yaptıkça chip para kazanabilirsiniz. Banka ile anlaşmalı olan iş yerlerinde chip paralarınızı harcayabilirsiniz.  1 birim chip para 1 TL’ye eşittir.
  • Axess kredi kartı ile otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz. Bu sayede fatura takip etmekten kurtulmuş olursunuz. Akbank müşteri hizmetleri numarası olan 444 25 25′ i arayarak ya da Akbank Direkt uygulamasını kullanarak otomatik ödeme talimatı vermeniz mümkündür.
  • Ankara, İstanbul, İzmir, Adana illerinde uygun fiyatlarla hava limanı transfer hizmeti imkanından faydalanabilirsiniz. Hava limanı shuttle hizmeti denilen bu avantajı 444 25 25’i arayıp ”Havalimanı Transfer Hizmetleri”ni tuşlayıp kullanın.
  • Çeşitli taksit ve indirim kampanyalarında yararlanabilirsiniz.

Akbank axess kredi kartı başvurusu nasıl yapılır?

Akbak axess kredi kartı başvurusu internetten yapılabilir. Akbank internetten kredi kartı başvurusu yapmak için tıklayınız.

Akbank internetten kredi kartı şifresi oluşturma işlemi nasıl yapılır?

Kart başvurusu yaptıktan sonra, kredi kartınız adresinize gönderilecektir. Kredi kartınızı kullanıma açmak için şifre oluşturmanız gerekiyor. Bu işlem sms ya da internet ile yapılabilir. Akbank Direkt uygulamasını kullanarak da kart şifrenizi oluşturabilirsiniz. Akbank internetten kredi kartı şifresi oluşturma işlemi için bu bağlantıya tıklayınız.

Akbank sms ile kredi kartı şifresi oluşturma işlemi nasıl yapılır?

Akbank sms servisi ile kolayca kredi kartı şifresi oluşturabilirsiniz. Akbank sms ile kredi kartı şifresi oluşturma işlemi için telefonunuzun sms bölümüne KKSIFRE yazın ve bir boşluk bıraktıktan sonra elinizdeki axess kartın kart numarasının son 4 hanesini yazın. Bu smsi 4425‘e gönderin. Sms ile kredi kartı şifresi oluşturma işleminiz tamamlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close