İnternet Bankacılığı

Ziraat Katılım Bankası İnternet Şifresi Alma İşlemi Nasıl Yapılır?
Ziraat Katılım Bankası faizsiz bankacılık sektöründe hizmet vermeye devam ediyor. Diğer bankalarda olduğu gibi Ziraat Katılım Bankası’nın da internet şubesi mevcut. Bu makalemizde şubesiz olarak bankacılık işlemlerinin yapılabildiği Ziraat Katılım internet bankacılığı hakkında bazı soruları cevapladık. Ziraat Katılım internet bankacılığı nasıl kullanılır? Ziraat Katılım internet şubesi şifresi nasıl alınır? Ziraat Katılım internet şubesi ile hangi bankacılık işlemleri yapılır?

Ziraat Katılım internet bankacılığı nasıl kullanılır?

Ziraat Katılım internet şubesi kullanımı için Ziraat Katılım müşterisi olmanın yanında Ziraat Katılım internet şubesi şifresi de edinmek gerekir. Ziraat Katılım internet şubesi şifresi bankanın kurumsal sitesinden hemen alınabilmektedir. Peki, Ziraat Katılım internet şubesi şifresi nasıl alınır?

Ziraat Katılım internet şubesi şifresi nasıl alınır?

Ziraat Katılım Bankası’nın resmi internet sitesine girin. Ana sayfanın sağ üst köşesinde internet şubesi sekmesine tıklayın. Açılacak olan sayfanın alt bölümündeki şifremi unuttum/ bloke ettim seçeneğine tıklayın. Bu bölümden Ziraat Katılım internet şubesi şifresi oluşturma işleminizi kolayca yapabilirsiniz. Bunun için Ziraat Katılım kartınızın numarası, şifresi ve son kullanma tarihini ilgili bölümlere yazmanız yeterli olacaktır. Ziraat Katılım çağrı merkezi numarası olan ​​​​0850 220 5000 arayarak da Ziraat Katılım internet şubesi şifresi alabilirsiniz. Ziraat Katılım müşteri temsilcisine hemen bağlanmak için dahili numaraya çevirdikten sonra 0’ı tuşlayınız. Diğer bankaların müşteri hizmetleri numaralarını ulaşmak için Bütün Bankaların Çağrı Merkezi Numaraları (Güncel) adlı makalemizi okuyabilirsiniz.  Ayrıca diğer bankaların müşteri temsilcelerine kısa yolla bağlanma yöntemleri için Bütün Bankaların Müşteri Temsilcilerine Kısa Yolla Bağlanma Numaraları adlı makalemize bakabilirsiniz.

Ziraat Katılım internet şubesi ile hangi bankacılık işlemleri yapılır?

Ziraat Katılım internet şubesi  yapılan işlemler şöyle:

  • Çeşitli finansman başvuruları yapabilirsiniz (tüketici finansmanı, konut finansmanı ve taşıt finansmanı),
  • Hesabınızdan başka hesaba para transferi yapabilirsiniz,
  • E-devlet kapısına Ziraat Katılım internet şubesi şifresi ile giriş yapabilirsiniz.
  • Döviz – altın hesabı açabilir; her an alış satış yapabilirsiniz.
  • Düzenli giderleriniz için hemen ödeme talimatı verebilirsiniz.
  • Ziraat Katılım hesaplarınızı günün her saati kontrol edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı