Müşteri Hizmetleri

Yapı Kredi Müşteri Hizmetleri Bağlanma-Kolay Yolu|Direkt Bağlanma 2021

Yapı Kredi Bankası müşteri hizmetleri numaralarını ve müşteri temsilcisine doğrudan bağlanma yöntemlerini aşağıda açıkladık...

Sponsorlu Reklamlar

Yapı Kredi Müşteri Hizmetleri Numaraları 444 0 444 ve 0850 222 0 444‘tür. Banka bu iki numaradan bireysel müşterilerine hizmet vermektedir. Kurumsal müşteriler için çağrı merkezi numaraları 444 0 448 ve 0850 222 0 448‘dir. Bu numaraları aradığınızda işlem yoğunluğundan dolayı müşteri temsilcisine hemen bağlanamayabilirsiniz. Böyle durumlarda Yapı Kredi müşteri temsilcisine direkt bağlanma numaralarını kullanabilirsiniz.

Yapı Kredi Müşteri Hizmetlerine Bağlanmanın Kolay Yolu

Kısa yolla Yapı Kredi müşteri hizmetlerine bağlanmak için iki seçeneğiniz var. Eğer telefon numaranız bankanın sistemine kayıtlı değil ise:

Yukarıdaki Yapı Kredi müşteri hizmetleri telefon numaralarından birini arayın. Sesli mesaj sistemi size ”Lütfen 11 haneli TC kimlik numaranızı tuşlayın” komutunu verdikten sonra kimlik numaranızı girin. Sonra sırasıyla 2 ve 0 tuşlarına basın. Bu şekilde Yapı Kredi müşteri temsilcisine direkt bağlanma imkanınız olacaktır.

Numaranız Yapı Kredi Bankası’na tanımlanmışsa TC kimlik numaranızı girmenize gerek kalmayacaktır. Yapı Kredi Bankası’nın çağrı merkezi numaralarından herhangi birini arayıp 0 tuşuna basarak müşteri temsilcisine direkt bağlanabilirsiniz.

DİKKAT: Bankanın müşterisiyseniz cep telefonu numaranız büyük ihtimalle sistemde kayıtlı olacaktır. Müşteri olmanıza rağmen cep numaranız sistemde tanımlı değilse; şubeler veya ATM’ler üzerinden numaranızı güncelleyebilirsiniz.

Bireysel Emeklilik Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Bireysel emeklilik konusunda destek almak isteyenler için özel bir çağrı merkezi numarası yoktur. Yukarıdaki Yapı Kredi Müşteri Hizmetleri No’larından bireysel emeklilik konusunda da destek alabilirsiniz.

Yapı Kredi Müşteri Hizmetleri Mail

Bankanın müşterilerin şikayetlerini ve taleplerini aldıkları bir mail hizmeti yoktur. Ancak aynı işi gören bir öneri-şikayet formu sayfası bulunuyor. Banka hakkındaki şikayetlerinizi, önerilerinizi, sorularınızı ve harcama itirazlarınızı bu sayfadaki form üzerinden yapabiliyorsunuz. Yapı Kredi’nin şikayet formu sayfasına https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin adresinden ulaşabilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası Müşteri Şikayet Forumu
Yapı Kredi Bankası Müşteri Şikayet Forumu

Bu form ile bankaya yaptığınız bildirimleri ”Kayıt Takip Sistemi” üzerinden takip edebilirsiniz.

Canlı Chat ile Müşteri Temsilcisine Bağlanın

Yapı Kredi Bankası’nın internet sayfasında canlı chat özelliği bulunuyor. Bu hizmetle müşteri temsilcisine canlı olarak sorununuzu iletebilirsiniz. Müşteri olmayan kişiler de chat özelliğini kullanabiliyor. Canlı chat desteği hem web hem de mobil sayfa üzerinden veriliyor. Canlı destek almak için https://chat.yapikredi.com.tr/chatapp/index.do?loc=tr&kanal=14&banner=banner.gif&_=92942968 bağlantısını kullanabilirsiniz.

Yapı Kredi Canlı Chat Desteği
Yapı Kredi Canlı Chat Desteği

Bağlantı üzerinden yukarıdaki ekrana ulaşabilirsiniz. Müşteri değilseniz Yapı Kredi Müşterisi Değilim seçeneğini seçip iletişim bilgilerinizi girin. Daha sonra Görüşmeyi Başlat sekmesine tıklayıp doğrudan müşteri temsilcisiyle yazışabilirsiniz.

Denizbank müşteri temsilcisine direkt bağlanma numaralarını ve diğer iletişim kanallarını görmek için https://yatırımhaber.com/denizbank-musteri-hizmetleri-direkt-baglanma-kesin-cozum/ adresine hemen tıklayın.

İlgili Yazılar

14 Yorum

  1. Yapı Kredi müşterisi olmak için şubeye gitmek şart mı? Corona zamanı şubeye gitmek istemiyorum da bunun başka bir yöntemi var mı acaba?

    1. Yapı Kredi Mobil Bankacılık uygulaması üzerinden başvuru yaparak şubeye gitmeden müşteri olabilirsiniz.

  2. Paylaşım için teşekkürler. Altın ve gümüş al satı yapmak istiyorum. Hangi bankayı tavsiye edersiniz?

    1. Rica ederim. Kuveyt Türk ve Vakıf Katılım olabilir. Kuveyt Türk bir adım önde bana göre…

  3. Müşteri hizmetlerini ulaşamıyorum bir türlü. Müşteri temsilcisine direkt bağlanmak için başka bir yöntem var mı?

  4. Abi Yapı Kredi hesabı açarken görüntülü görüşme yapılıyor mu? Mobilden başvuru yapılıyor demişsin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu