Müşteri Hizmetleri

ING Bank Müşteri Hizmetleri Numarası 2020 (444-Kısayol)

INB Bank müşteri hizmetleri numaraları ve müşteri temsilcisine direkt bağlanma bilgileri aşağıda...

Sponsorlu Reklamlar

ING Bank müşteri hizmetleri telefonu 0850 222 0 600‘dür. Eski numara olan 444 0 600 hattı artık hizmet vermemektedir. ING Bank müşteri hizmetlerine direkt bağlanmanın yolunu ise aşağıda açıkladık:

ING Bank müşteri hizmetlerine direkt bağlanma 2020

Öncelikle ING müşteri hizmetleri telefon numarası olan 0850 222 0 600’ü arayın. Banka müşterisiyseniz ve telefon numaranız ING Bank veri tabanında kayıtlı ise sistem sizi tanır. Telesekreter ses kaydı örneği şu şekilde olacaktır:

Merhaba Pınar Abay. ING Bank telefon bankacılığına hoş geldiniz. Pınar Abay değilseniz 1’e basabilirsiniz.” Bu kaydı duyduktan sonra biraz bekleyin ve “Kayıp, çalıntı ve şüpheli işlem bildirimleri için 1’i tuşlayabilirsiniz” kaydını dinleyip hemen 1’e basın. Bu şekilde ING Bank müşteri hizmetlerine direkt bağlanabilirsiniz.

ING müşterisi değilseniz çağrı merkezini aradığınızda yukarıdaki gibi isim teyidi olmayacaktır. Bu durumdakiler talimatları dinleyip doğru zamanda 1’e basmak suretiyle ING müşteri hizmetlerine kısa yolla bağlanabilirler.

ING Bank müşteri hizmetleri telefon no 7/24 hizmet veriyor

Bankacılık işlemleri için dilediğiniz saatte ve günde ING bank müşteri hizmetleri telefon no’su olan 0850 222 0 600’ü arayabilirsiniz. Günün her saati size destek verecek bir çağrı merkezi elemanına ulaşacaksınız.

ING Bank İletişim Formunu Kullanabilirsiniz

İletişim formu ING telefon bankacılığı haricindeki geri bildirim araçlarından birisidir. İnternet üzerinden şikayetinizi veya memnuniyetinizi kolayca bildirebilirsiniz. Size kısa sürede geri dönüş yapılacaktır. ING Bank iletişim formuna https://www.ingbank.com.tr/tr/bilgi-destek/bize-ulasin/talep-iletisim-formu bağlantısı üzerinden erişebilirsiniz.

ING Twitter Sayfasını Kullanın

ING Twitter’da da müşterilerine hizmet veriyor. @TuruncuDestek Twitter’da! sloganıyla hizmet veren Twitter profiline hafta içi her gün 09:00-18:00 saatleri arası sorununuzu yazabilirsiniz. İlgili sayfaya https://twitter.com/turuncudestek adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

ING internet şubeyi kullanın

Telefon bankacılığı ile yapılan her işlemi internet şubeyle de yapabilirsiniz. Üstelik müşteri temsilcisine bağlanmanıza gerek kalmaz. Bu sayede işleminizi çok daha hızlı şekilde yapabilirsiniz. ING müşterisiyseniz internet bankacılığına giriş şifresi almanız gerekmektedir.

Nasıl şifre alacağınızı https://yatırımhaber.com/ing-internet-subesi-sifresi-nasil-alinir-512/ sayfamız üzerinden hemen öğrenebilirsiniz.

ING Bank İletişim Adresi

ING Bank Genel Müdürlük adresi ve telefonu:

Reşitpaşa Mahallesi Eski Büyükdere Caddesi No:8 34467 Sarıyer/İstanbul
Telefon: 0212 335 10 00

Findeks müşteri hizmetleri numarası ve iletişim bilgilerini https://yatırımhaber.com/findeks-musteri-hizmetleri-telefon-no-mail-adres/ görmek isterseniz bağlantısına tıklayınız.

İlgili Yazılar

2 Yorum

  1. Bir bankada 65.000.00 tl vadelimevduat hesabim var ancak bankanizin bu bankanin faiz oranindan daha yuksek oldugunu gordum vadeli mevduatimi o bankadan sizin bankaniza transfer edebilirmiyim transfer edebilirsem ucret verirmiyim hesap actirdigim taktirde sadece bir aylik tanisma faizimi alirim takip eden aylarda da yuksek faiz alirmiyim lutfen bu sorularimi yanitlarmisiniz

    1. Paranız şu anda hangi bankada bulunuyor? Mevcut hesabınızdaki tutarı eft ile Ing’ye transfer ederseniz işlem ücreti alınabilir. Paranızı şubeye giderek çekerseniz ücret alınmayacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu