Kartım Nerede?

Halkbank Kartım Nerede? (Kurye Takip)

Halkbank kartım nerede? Halkbank kurye sorgulama nasıl yapılır? Halkbank kurye telefon numarası kaç? Halkbank kartım ne zaman gelir? Cevaplar aşağıda...Halk Bankası kredi kartı başvurunuz onaylandıktan sonra kartınız anlaşmalı kargo firmasıyla belirttiğiniz adrese gönderilir. Kurye takibi yapmak için alttaki yöntemleri kullanabilirsiniz…

Halkbank Hangi Kargo Şirketiyle Çalışıyor?

Halk Bankası Kuryenet adlı firmayla anlaşmalıdır. Kartlar müşterilere Kuryenet vasıtasıyla gönderilir. Halkbank kurye sorgulama işlemini çağrı merkezi veya internet sayfası üzerinden şöyle yapabilirsiniz:

Halkbank Kurye Telefon Numarası

444 93 93 numaralı Kuryenet Çağrı Merkezini arayıp kartınızın nerede olduğunu öğrenebilirsiniz. Halk Bankası’nın çağrı merkezini ararsanız sizi Kuryenet’e yönlendirecektir. Bu sebeple doğrudan Kuryenet’i aramanız daha mantıklıdır.

DİKKAT: Kuryenet’in çağrı merkezine ulaşmak genelde çok zahmetli oluyor. Bu sebeple firmanın Gönderi Takip sayfasını kullanmanızı tavsiye ederiz. Bu işlemi şöyle yapabilirsiniz:

Kuryenet Kurye Takip Sayfası

https://musterihizmetleri.kuryenet.com.tr/MusteriHizmetleri/GonderiSorgulama.aspx bağlantısı üzerinden kurye takibi yapabilirsiniz. Bu işlem için gönderi takip numarası gereklidir.

Gönderi takip numaranız size banka tarafından sms ile bildirilir. Bildirim yapılmadıysa Halk Bankası’nın 0850 222 0400 numaralı çağrı merkezini arayınız.

Halkbank Kredi Kartım Ne Zaman Gelir?

Kart teslimat süreci genelde 1 haftayı geçmez. Kargo şirketlerinden kaynaklanan bazı sorunlardan dolayı bu süre uzayabilir.

Adrese teslim kargoyla uğraşmak istemiyorsanız kartınızın şubeye gönderilmesini isteyebilirsiniz. Böylece kartınızı belirttiğiniz Halk Bankası şubesinden alabilirsiniz. Bu talebinizi başvuru sırasında Halk Bankası’na bildirmeniz gerekmektedir.

İlgili Yazılar

4 Yorum

  1. 08/03/2020 tarihinde banka kartım ( bank 24 maaş kartı ) başvuru yaptım ve müşteri temsilcisiyle görüşüp bana kuryede denildi ama aradan 22 gün geçmesine rağmen kart elimize ulaşmamıştır
    RİCA EDİYORUM BU KONUYLA ALAKALI YETKİLİ KİŞİLERİN İLGİLENMESİNİ ÖNEMLE RİCA EDİYORUM ŞUANDA BİZLERİ BU KONUYLA ALAKALI BİZLERİ MADUR EDİYORSUNUZ

    1. Merhaba Veis Bey. Halkbank 0850 222 0400 çağrı merkezini arayın. Müşteri temsilcisinden yardım isteyin. Kurye firması sorun çıkarıyorsa Halkbank müşteri temsilcisine iletin ve kartınızı yakınınızdaki bir Halkbank şubesine göndermelerini isteyin. Bu şekilde kartınızı şubeye giderek alabilirsiniz.

  2. Halk bankası kartım gelmedi adrs yetersiz diyor amaverdiğim adres doğrudur mesai saatleri içinde çalışıyorum arayamıyorum.

    1. Merhaba Ayşe Hanım. Mesai saatleri içinde Kuryenet’i arayamıyorsanız Halkbank 0850 222 0400 çağrı merkezini arayın. Müşteri temsilcisinden yardım isteyin. Kurye firması sorun çıkarıyorsa Halkbank müşteri temsilcisine iletin ve kartınızı yakınınızdaki bir Halkbank şubesine göndermelerini isteyin. Bu şekilde kartınızı şubeye giderek alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı