Kredi Kartı Başvurusu

Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu (Bonus)

Garanti Bonus Kredi Kartı başvurusunun nasıl yapıldığını, Bonus Kart türlerini, bunların özelliklerini, komisyon ve aidat bilgilerini sizlerle paylaştık. Tüm detaylar aşağıda...Garanti Bankası müşterilerine Bonus özellikli kredi kartları veriyor. Bonus kart kapsamında birçok kredi kartı türü mevcut. İhtiyacınıza göre bunlardan birini tercih edip başvuru yapabilirsiniz. Ürünün genel özellikleri şöyle:

Garanti Bankası Bonus Kart

Türkiye’de en çok kullanılan kredi kartı markası olan Bonus’un Klasik ürününün özellikleri şöyle:

  • Alışveriş yaptıkça bonus kazanırsınız. Biriken paraları üye iş yerlerinde kullanabilirsiniz. Garanti-Bonus anlaşmalı üye iş yeri sayısı oldukça yüksek. Bu durum kartın avantajlarını binlerce iş yerinde kullanabilmenizi sağlıyor.
  • Alışveriş karşılığı kazanılan bonuslar 1 Bonus=1 TL olarak hesaplanır.
  • Kartın temassız alışveriş özelliği bulunuyor. Bonus Trink denilen bu özellik sayesinde 50 TL’ye kadar olan alışveriş ödemelerinizi şifresiz ve imzasız olarak anında yapabilirsiniz. (Mevcut kartınızda temassız ödeme özelliği yoksa Garanti şubelerine müracaat edip kart değişimi yapabilirsiniz.)

Bonus Nakit Avans Faiz Oranları

Acil nakite ihtiyacınız olduğunda Bonus kartınızı kullanarak nakit avans çekebilirsiniz. 20.000 TL’ye kadar nakit avans kullanmanız mümkündür. En az 5 ay en çok 12 ay taksitli olarak borcunuzu geri ödeyebilirsiniz. Bu kapsamda  uygulanan nakit avans faiz oranı aylık %2,25’tir. Nakit avansa %15 KKDF ve %5 BSMV uygulanmaktadır. Bu masraflar faiz oranına dahil değildir. (BSMV ve KKDF aylık faiz tutarı üzerinden hesaplanır.)

Sonradan Taksitlendirme Özelliği

Peşin olarak ödediğiniz 100 TL ve üzeri tutardaki alışverişlerinizi sonradan 11 aya kadar taksitlendirebilirsiniz. Taksitlendirme için aylık %2,25 oranında faiz uygulanmaktadır. Bu orana KKDF ve BSMV de eklenir.

Ekstre Erteleme Özelliği

Dilediğiniz ekstre ödemesini bir dönem sonraya kadar erteleyebilirsiniz. Bu işlemi bir ekstre için yapabilirsiniz. Ertelediğiniz tutara %2,25 oranında net faiz uygulanır. 100 TL ile 30.000 TL arasındaki ekstrelerinizi erteleyebilirsiniz.

Ekstre Atlatma denilen bu ürünü kullanmak isterseniz ATLAT boşluk kart numaranızın son 6 hanesini yazıp 3340‘a gönderebilirsiniz.

Peşin Alışverişleri 3 Aya Kadar Erteleme Özelliği

Bonus kartla yapılan 100 TL ve üzerindeki harcamaları 1 aydan 3 aya kadar erteleyebilirsiniz. Bu işlem için de aylık %2,25 faiz uygulanır. Yapılan alışverişin ekstreye geçmemiş olması şarttır.

Taksitli Para Özelliği

Kart limitinizin %87’sine kadar taksitli para kullanabilirsiniz. En az 400 en çok 20.000 TL taksitli para verilebilir. Krediye benzer bir ürün olan Taksitli Para için aylık %2,25 oranında faiz uygulanır. BSMV ve KKDF vergileri bu orana dahil değildir.

Kredi Kartından Havale/EFT Özelliği

Banka hesabınızda yeterli paranın olmadığı durumlarda kredi kartınızı kullanarak para transferi yapabilirsiniz. Günde 5000 TL ayda ise 10.000 TL’ye kadar eft veya havale yapabilirsiniz. Kredi kartı ile yapılan eft ve havalelerden %3,75 komisyon + 8 TL ücret alınacaktır.

Tek Kartla Tüm Hesaplara Erişebilirsiniz

Bonus kartınızla Garanti Bankası’nda bulunan vadeli vadesiz bütün hesaplara erişebilirsiniz. Para yatırma, para çekme vs bütün işlemleri Bonus üzerinden yapabilirsiniz.

Garanti Kredi Kartı Başvurusu

Garanti Bonus Kart Başvurusu için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz. Başvuru yaptıktan sonra müşteri temsilcisi cep telefonunuz üzerinden sizinle iletişime geçecektir. Başvuru yapmadan önce müşteriden alınan yıllık kart ücretlerini incelemenizi tavsiye ederiz. Garanti kredi kartlarının yıllık ücret tutarlarını aşağıda görebilirsiniz.

Garanti kart başvuru takibi için hemen tıklayın: https://yatırımhaber.com/garanti-kredi-karti-basvurusu-sorgulama/

Garanti Bonus Kart Aidatı (Yıllık)

Garanti Bonus Kart kullanıcılarından yıllık kullanım ücreti alınmaktadır (Bonus Flexi hariç). Bankanın güncel kart ücretleri alttaki tablodaki gibidir:

Kart Türü

Asıl Kart Aidatı (YILLIK)

Ek Kart Aidatı (YILLIK)

Bonus

102,5 TL

51 TL

Bonus Gold

119 TL

59 TL

Bonus Platinum

134 TL

66,5 TL

Bonus American Express

134 TL

66,5 TL

Bonus Card’a bağlı Bonus American Express

31 TL

14,50 TL

Bonus Trink

102,5 TL

51 TL

Bonus Trink Gold

119 TL

59 TL

Bonus Trink Platinum

134 TL

66,5 TL

FB Bonus

102,5 TL

51 TL

FB Bonus Gold

119 TL

59 TL

FB Bonus Platinum

134 TL

66,5 TL

GS Bonus

102,5 TL

51 TL

GS Bonus Gold

119 TL

59 TL

GS Bonus Platinum

134 TL

66,5 TL

BJK Bonus

102,5 TL

51 TL

BJK Bonus Gold

119 TL

59 TL

BJK Bonus Platinum

134 TL

66,5 TL

Trabzonspor Bonus

102,5 TL

51 TL

Trabzonspor Bonus Gold

119 TL

59 TL

Trabzonspor Bonus Platinum

134 TL

66,5 TL

Garanti Bankası’na Kart Aidatı Ödemek İstemiyorum

Yeni yönetmeliğe göre müşterilerin bankalardan aidatsız kredi kartı isteme hakları var. Buna karşılık bankalar müşterilerinin bu talebini karşılamak zorundalar. Bu düzenlemeden sonra her bankanın aidatsız kredi kartı ürünü çıkardığını gördük. Garanti Bankası’nın aidatsız kredi kartı ürünü olan Bonus Flexi hakkında detaylı bilgi almak isterseniz bu bağlantıyı ziyaret ediniz: https://yatırımhaber.com/garanti-bankasi-aidatsiz-kredi-karti/

Soru ve görüşlerinizi alttaki yorumlar bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı