Kredi Kartı Başvurusu

Vakıfbank Kredi Kartı Başvuru ve Özellikleri

Vakıfbank kredi kartı başvuru yöntemleri ve kart seçenekleri için aşağıya bakınız.Aşağıdaki yöntemlerden dilediğinizi seçip Vakıfbank kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Detaylar şöyle:

Vakıfbank Kredi Kartı Başvurusu Sms

Cepten kredi kartı başvurusu için VB yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra TC kimlik numaranızı yazarak 5724’e sms olarak gönderin. Başvurunuz sisteme düşer düşmez Vakıfbank müşteri temsilcisi size ulaşıp kart başvurunuzu tamamlayacaktır. Başvuru reddi başvuru yapan kişiye sms ile anında bildirilmektedir.

Vakıfbank Web Sayfasından Anında Kart Başvurusu

Vakıfbank’ın kredi kartı başvuru sayfası üzerinden de başvuru yapabilirsiniz. Bu bağlantıya tıklayıp Vakıfbank kredi kartı başvuru formunu doldurmanız yeterli olacaktır: https://webservis4.vakifbank.com.tr/webUzunBasvuru/pageMainInfo.aspx

Vakıfbank Mobil Bankacılık’tan Kredi Kartı Başvurusu

Vakıfbank müşterileri internet bankacılığına giriş yaparak ilgili menü üzerinden kredi kartı başvurusu yapabilirler. Vakıfbank Mobil uygulama veya internet bankacılığı sayfasındaki Kartlar bölümünden başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

DİKKAT: Vakıfbank internet bankacılığı şifreniz yoksa yukarıdaki yöntemle başvuru yapamazsınız. Şifre almak istiyorsanız hemen tıklayın: https://yatırımhaber.com/vakifbank-internet-subesi-sifresi-nasil-alinir-489/

Vakıfbank Müşteri Hizmetleri Kısa Yolla Kart Başvurusu

Başvurunuzu 0850 222 0 724 numarasını arayarak da yapabilirsiniz. Numarayı aradıktan sonra sırayla 0 ve 2 tuşlarına basarsanız Vakıfbank kredi kartı başvuru menüsüne yönlendirilirsiniz.

Kart başvurunuzu buradaki yöntemlerle takip edebilirsiniz: https://yatırımhaber.com/vakifbank-kredi-karti-basvuru-sonucu-sorgulama/

Vakıfbank Kredi Kartının Özellikleri

Vakıfbank Wordcard ile anlaşmalı olduğu için bankanın kredi kartları Word özelliği taşımaktadır. Bankanın Klasik, Gold, Platinum, Business Express (Aidatsız), TercihKart, MilPlus ve MilPlus Platinum gibi ürünleri bulunuyor. İhtiyacınıza uygun olan kartı seçmek için bu bağlantı üzerinden kart özelliklerine bakabilirsiniz: https://www.vakifkart.com.tr/kartlarimiz/vakifbank-worldcard

Vakıfbank Kredi Kartı Aidatı 2019

Kredi kartlarından kullanım ücreti kapsamında yıllık aidat alınmaktadır. Vakıfbank güncel kredi kartı aidatları tablodaki gibidir:

Kart TürüYıllık Aidat
Klasik 103 TL
Gold127 TL
Platinum149 TL
Business109 TL
ExpressAidatsız
MilPlus134 TL
MilPlus Platinum179 TL

Yukarıdaki ücretler asıl kartlar için geçerlidir. Asıl karta bağlı olarak çıkartılan ek kartlardan da yıllık ücret alınmaktadır. Vakıfbank ek kart aidatları şöyle:

Ek Kart CinsiYıllık Aidat
MilPlus67 TL
MilPlus Platinum89 TL
Diğerleri46 TL

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı