İhtiyaç Kredisi

Denizbank Emekli Kredi Hesaplama 2020 (%0,99 Faizli)

Denizbank'ın emekliye özel ihtiyaç kredisi kampanyasını inceledik. Faiz, maliyet ve başvuru detayları aşağıda...
Denizbank emekliye %0,99 faizli ihtiyaç kredisi veriyor. 1 Ocak 2020 itibariyle piyasadaki en uygun emekli kredisi faizi bu kampanyaya ait. Kampanyanın şartları ve diğer detaylar aşağıda…

Denizbank Emekli Kredisi Kullanım Şartları

Denizbank Emekli Kredisi kullanabilmek için emekli maaşınızı Denizbank’a taşımanız gerekiyor. Maaşını taşıyanlara %0,99 oranlı ihtiyaç kredisi verilebiliyor. Bununla birlikte kredi notu şartı da var. Kredi notu düşük olanlara Denizbank emekli kredisi çıkmayacaktır.

DİKKAT: Dul ve yetim maaşı alanlar da maaşlarını Denizbank’a taşıyıp bu krediyi kullanabilirler.

Denizbank Emekli Kredisi 2020’nin Avantajları Nelerdir?

Bu kampanyanın en önemli avantajı %0,99’luk faiz oranıdır. Ziraat Bankası’nın indirimli ihtiyaç kredisi faizi bile şu anda %0,99 seviyesinde.

Denizbank Emekli Kredisi 2020 kampanyasının diğer avantajı da maaş taşıma promosyonudur. Maaşını Denizbank’a taşıyan emekliye 450 TL’ye kadar promosyon veriliyor. Promosyon kampanyasının detayları için tıklayın: https://yatırımhaber.com/denizbank-emekli-promosyonu/

Ayrıca BDDK’nın yeni düzenlemesiyle ihtiyaç kredisi vade üst sınırı 60 aya kadar çıkarıldı. Bu sayede uzun vadeli ve düşük faizli ihtiyaç kredisi kullanmak mümkün oluyor. Kredinin tüketiciye yansıyan toplam maliyeti ise şöyle:

Denizbank Emekli Kredisi 2020’nin Toplam Maliyeti

Tahsis ücreti, hayat sigortası primleri ve vergiler gibi masrafları mevcut. Standart bir ihtiyaç kredisinden alınan masraflar Denizbank Emekli Maaş Kredisi için de geçerli diyebiliriz. Örnek maliyet tablosu aşağıdakine benzer olacaktır.

Örnek Kredi Tutarı10.000 TL
Vade12 Ay
Faiz Oranı%0,99
Dosya Masrafı50 TL
Aylık Taksit Tutarı899,08 TL
Toplam Maliyet%16,3765

Denizbank Emekli İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Başvuru için Denizbank şubelerine gitmeniz gerekiyor. Kredi ve maaş taşıma işlemleri için nüfus cüzdanı yeterli olacaktır. Aklınıza takılan soruları alttaki yorum bölümünden bize sorabilirsiniz.

Kaynak: https://www.denizbank.com/bankacilik/emekli-bankaciligi/size-ozel-kampanyalarimiz/transfer-kredi.aspx

İlgili Yazılar

4 Yorum

  1. başka bankadan kredi çektim 48 ay 60000 tl emekliyim şu anda 7 taksit ödeme yaptım 2950 tl maaş almaktayım net ayrıca part taym çalışmaktayım sizin bankaya yapılandırma yapabilirmiyiz

    1. Maaşınızı Denizbank’a taşırsanız evet yapabilirsiniz. Denizbank şubelerine giderek bilgi alabilirsiniz.

  2. MAAŞIMI YAKLAŞIK OLARAK 4. YILA GİRDİ DENİZBANKTAN ÇEKMEKTEYİM EMEKLİYİM. AYRICA EMEKLİ MAAŞIMDAN HERHANGİ BİR KESİNTİ YAPILMAMAKTADIR. BAŞKA BANKALARA OLAN BORÇLARIMDAN DOLAYI TAKİBE GİRDİM. FAKAT BANKANIZLA PROMASYONDAN DOLAYI 3 YILLIK DAHA MAAŞIMI SİZDEN ÇEKECEĞİME DAİR TAAHHÜDÜM VAR 20 BİN LİRAYA İHTİYACIM VAR NEDEN VERİLMİYOR.

    1. Muhtemelen kredi skorunuz düşük çıkıyordur. O sebeble kredi vermiyor olabilirler. Şubenizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu