İnternet Bankacılığı

www.ziraatbank.com.tr’den İnternet Şubesi Şifresi Alma

Sponsorlu Reklamlar

Ziraat internet bankacılığı açma işleminin https://www.ziraatbank.com.tr üzerinden nasıl yapıldığını görüntülü ve videolu şekilde anlattık. Bireysel müşteriler için Ziraat bankası İnternet Bankacılığı şifre alma işlemi şöyle yapılıyor.

www.ziraat.com.tr’den Bireysel Şifre Alma

Bireysel olarak Ziraat internet bankacılığı açma işlemi için ilk önce https://bireysel.ziraatbank.com.tr/rest/Transactions/Login/FirstLogin.aspx?customertype=rtl adresine girin. Açılan sayfanın alt kısmındaki Hemen Başvur sekmesine tıklayın. www.ziraatbank.com.tr üzerindeki başvuru sekmesinin örneğini alttaki resimde görebilirsiniz.

Ziraat Bankası İnternet Bankacılığı Açma

Açılan sayfada bulunan T.C Kimlik Numarası, Cep telefonu numarası ve güvenlik kodu bilgilerini doldurun. Cep numaranızın başındaki 0 rakamını yazmayın. Örnek görsel şöyledir:

blank
Ziraat İnternet Bankacılığı Başvuru

Ziraat Bankası internet bankacılığı şifresi alma aşamasında cebinize bir doğrulama mesajı gönderilmektedir. Bu sebeple cep telefonunuzu yanınıza almanız gerekiyor.

Doğrulama sms’ini girdikten sonra Ziraat kart bilgilerinizi kullanarak şifrenizi oluşturun. Kartın türü önemli değildir. Ziraat kredi kartı veya bankkart ile şifre oluşturabilirsiniz.

Ziraat Bankası İnternet Bankacılığı Şifre alma Videosu

www.ziraatbank.com.tr yerine Mobil uygulamadan şifre almak isterseniz tıklayın: https://yatırımhaber.com//ziraat-bankasi-internet-subesi-sifresi-nasil-alinir-484/

İlgili Yazılar

2 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu