Nkolay Bono Hesabı Faizleri 2018

Nkolay Bono Hesabı Faizleri 2018
Nkolay Bono Hesabı Faizleri 2018

Nkolaykredi.com.tr, internet üzerinden şubesiz olarak bankacılık hizmeti veren bir finans aracıdır. Bu finans aracı hakkında daha önce Nkolaykredi.com Hakkında Bilgiler adlı makalemizde ayrıntılı bilgi vermiştik. Bu makalede ise Nkolay’ın bir mevduat ürünü olan Nkolay Bono Hesabı hakkında bazı bilgiler verdik.

Nkolay Bono için bir yatırım ürünüdür diyebiliriz. Bu yatırım ürünü tıpkı bir mevduat hesabı gibi müşteriye kazanç getirmektedir. Müşteri elindeki parayı herhangi bir mevduat hesabına yatırdığı gibi Nkolay Bono hesabına yatırabilir. Bu hesap için uygulanan, piyasaya göre yüksek diyebileceğimiz, faiz oranlarından yararlanabilir. Dilediği zaman bu hesap üzerinden para çekebilir veya herhangi bir ödemesini yapabilir. Nkolay Bono standart mevduat hesaplarından farklı olarak bu tip özellikleri müşteriye sunmaktadır. Gelin Nkolay Bono hesabını daha ayrıntılı inceleyelim:

Nkolay Bono Hesabının Özellikleri Nelerdir?

Nkolay Bono Hesabındaki paranız, hesapta kaldığı süre boyunca, size faiz geliri getirir. Bu özelliği ile bu yatırım ürününün diğer mevduat hesabı ürünlerinden farkı yoktur.  Ancak bu hesabın diğer bankaların mevduat ürünlerinde olmayan bazı özellikleri de mevcuttur. Bu özellikleri aşağıya sıraladık:

  • Nkolay Bono’yu satın aldığınızda uygulanan faiz oranı, ürünü kullandığınız vade boyunca sabit kalacaktır. Bu konuda banka size garanti vermektedir.
  • Nkolay Bono hesabındaki parayı vade sonunu beklemek zorunda kalmadan da kullanabilirsiniz. Aciliyeti olan ihtiyaçlarınızı bu şekilde karşılayabilirsiniz. Para hesapta kaldığı süre boyunca uygulanan faizi geliri de hesabınıza eklenecektir. Bu sayede herhangi bir gelir kaybınız olmaz aksine hesaptaki para artacaktır.
  • N Kolay Bono hesabı üzerinden yapacağını eft ve havale gibi para transferi işlemleri için komisyon ücreti alınmaz.
  • Bu hesap için yıllık ya da aylık olarak hesap işletim ücreti adı altında herhangi bir komisyon alınmaz.

Nkolay Bono Faizleri Ne kadar?

Nkolay Bono için uygulanan faizler:

  • 6 aya kadar olan vadeler için brüt faiz oranı %16,04
  • 6 aydan 1 yıla kadar olan vadeler için uygulanan brüt faiz oranı %15,49’dur. Bu faiz oranlarına baktığımızda Nkolay için en yüksek faiz veren banka ürünlerinden biridir diyebiliriz.

Stopaj vergileri düşüldükten sonra 1 yıl vadeli 100.000 TL mevduatın vade sonunda getireceği kazanç 13,635 TL olacaktır. Bu tutar müşterinin kazanacağı net kazançtır. Bu bağlantıya tıklayarak çeşitli vade ve tutarlarda Nkolay bono kazancı hesaplaması yapabilirsiniz.

Nkolay Bono Nasıl Alınır?

Hali hazırda Nkolay müşterisi iseniz internet şubeye giriş yaparak anında Nkolay Bono Hesabı açabilirsiniz. Müşteri değilseniz internet üzerinden bir form doldurarak kolayca Nkolay Bono hesabı açabilirsiniz. Makalemizin başında vermiş olduğumuz bağlantıya tıklayıp Nkolay’a nasıl müşteri olabileceğinizi kolayca öğrenebilirsiniz.

Müşteri olmayanların Nkolay Bono satın alabilmesi ve Nkolay müşterisi olabilmesi için doldurması gereken forma bu bağlantı üzerinden erişebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*