Bankalar

Nkolay Bono Hesabı Faizleri 2018

Nkolaykredi.com.tr, internet üzerinden şubesiz olarak bankacılık hizmeti veren bir finans aracıdır. Bu makalede Nkolay’ın bir mevduat ürünü olan Nkolay Bono Hesabı hakkında bazı bilgiler verdik.

Bu yatırım ürünü tıpkı bir mevduat hesabı gibi müşteriye kazanç getirmektedir. Müşteri elindeki parayı herhangi bir mevduat hesabına yatırdığı gibi Nkolay Bono hesabına yatırabilir. Bu hesap için uygulanan, piyasaya göre yüksek diyebileceğimiz, faiz oranlarından yararlanabilir. Dilediği zaman bu hesap üzerinden para çekebilir veya herhangi bir ödemesini yapabilir. Nkolay Bono standart mevduat hesaplarından farklı olarak bu tip özellikleri müşteriye sunmaktadır. Gelin Nkolay Bono hesabını daha ayrıntılı inceleyelim…

Nkolay Bono Hesabının Özellikleri Nelerdir?

Bu hesabın diğer bankaların mevduat ürünlerinde olmayan bazı özellikleri de mevcuttur. Bu özellikleri aşağıya sıraladık:

  • Nkolay Bono’yu satın aldığınızda uygulanan faiz oranı, ürünü kullandığınız vade boyunca sabit kalacaktır. Bu konuda banka size garanti vermektedir.
  • Hesabınızdaki parayı vade sonunu beklemek zorunda kalmadan da kullanabilirsiniz. Aciliyeti olan ihtiyaçlarınızı bu şekilde karşılayabilirsiniz. Para hesapta kaldığı süre boyunca uygulanan faizi geliri de hesabınıza eklenecektir. Bu sayede herhangi bir gelir kaybınız olmaz aksine hesaptaki para artacaktır.
  • N Kolay Bono hesabı üzerinden yapacağını eft ve havale gibi para transferi işlemleri için komisyon ücreti alınmaz.
  • Bu hesap için yıllık ya da aylık olarak hesap işletim ücreti adı altında herhangi bir komisyon alınmaz.

Nkolay Bono Faizleri Ne kadar?

Ürün için uygulanan faizler:

  • 6 aya kadar olan vadeler için brüt faiz oranı %18,83
  • 6 aydan 1 yıla kadar olan vadeler için uygulanan brüt faiz oranı %17,89’dur. Bu faiz oranlarına baktığımızda Nkolay için en yüksek faiz veren banka diyebiliriz.

Stopaj vergileri düşüldükten sonra 360 gün vadeli 100.000 TL mevduatın vade sonunda getireceği kazanç 15,528 TL olacaktır. Bu tutar müşterinin kazanacağı net kazançtır. Bu bağlantıya tıklayarak çeşitli vade ve tutarlarda kazanç hesaplaması yapabilirsiniz.

Nkolay Bono Nasıl Alınır?

Hali hazırda müşteri iseniz internet şubeye giriş yaparak anında Nkolay Bono Hesabı açabilirsiniz. Müşteri değilseniz internet üzerinden bir form doldurarak kolayca Nkolay Bono hesabı açabilirsiniz. Makalemizin başında vermiş olduğumuz bağlantıya tıklayıp Nkolay’a nasıl müşteri olabileceğinizi kolayca öğrenebilirsiniz.

Mutlaka Okuyunuz: Nkolay Bono satın alabilmeniz için müşteri olmanız gerekmektedir. Nasıl müşteri olacağınızı ve banka hakkındaki diğer bilgileri https://yatırımhaber.com/nkolaykredi-com-hakkinda-bilgiler/ bağlantısına tıklayıp hemen öğrenebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Güncel mevduat faizleri hakkında ayrıntılı bilgi için https://yatırımhaber.com/bankalarin-vadeli-hesap-faiz-oranlari-2018/ adresini ziyaret ediniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close