Bankalar

Halkbank Sms ile Kredi Kartı Şifresi Alma İşlemi

Halk Bankası sms bankacılığı ile, yapılan birçok bankacılık işlemini şubelere gitmeden yapabilirsiniz. Bu makalemizde Halkbank sms bankacılığı ile yapılabilen işlemler hakkında bilgi verdik.

DİKKAT: ”Halkbank internet şubesi şifre alma” işlemi için makalenin sonundaki bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

Sms ile kredi kartı şifresi alma, ekstre öğrenme, kredi kartı limiti sorgulama, hesap bakiyesi öğrenme ve kredi başvurusu yapma işlemlerini yapabilirsiniz. Ayrıntılar aşağıda….

Halkbank sms ile kredi kartı şifresi nasıl alınır?

Halkbank sms bankacılığı ile birçok sorgulama ve başvuru işlemini kısa sürede ve kolayca yapabilirsiniz. Bunlardan birisi olan kredi kartı şifresi alma işlemini şöyle yapabilirsiniz:

Halkbank Şifre Alma (Kredi Kartı)

Kredi kartı şifresi almak için SIFRE yazın ve kelime aralarında aralarında birer boşluk bırakarak kart numaranızın son 6 rakamını” ve ”annenizin kızlık soyadının ilk 2 harfini” 3404’e kısa mesaj olarak gönderin. Sistem tarafından kısa sürede kredi kartı şifreniz size sms ile bildirilecektir.

Halkbank sms ile kredi kartı ekstresi nasıl alınır?

Halk Bankası sms bankacılığı ile yapılabilen bir diğer işlem de kredi kartı ekstresi sorgulamadır. Halkbank sms ile kredi kartı ekstresi sorgulama işlemi bir kısa mesajla yapılabilir. Halkbank sms ile kredi kartı ekstresi sorgulama işlemi için EKSTRE yazıp 3401‘e göndermeniz yeterlidir. Kredi kartı ekstreniz sistem tarafından kısa sürede size bildirilecektir.

Halkbank sms ile kredi kartı limiti nasıl öğrenilir?

Bir kısa mesaj ile kredi kartı limitinizi de öğrenebilirsiniz. Halkbank sms ile kredi kartı limiti öğrenme işlemi için KKLIMIT yazarak 3401 Halkbank sms bankacılığına göndermelisiniz. Sistem, kısa sürede kredi kartı limit bilginizi kısa mesajla size bildirecektir.

Halk Bankası sms ile kredi başvurusu

Halk Bankası’na kısa mesaj ile kolayca kredi başvurusu yapabilirsiniz. Halkbank’a sms ile ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak için KREDI yazın ve aralarda boşluk bırakarak TC Kimlik Numarası, Gelir Bilgisi, Talep Edilen Tutar bilgilerini yazdıktan sonra 3452‘ye kısa mesaj olarak gönderin.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: SMS ile başvurulabilen ihtiyaç kredisinin masrafları, faiz oranı gibi ayrıntıları öğrenmek isterseniz https://yatırımhaber.com/halk-bankasi-sms-kredi-basvurusu-3452-417/ adresini ziyaret ediniz.

Halk Bankası sms ile hesap bakiyesi sorgulama işlemi nasıl yapılır?

Halk Bankası’nda açtırdığınız mevduat hesabınıza ait kalan bakiyeyi sms ile kolayca öğrenebilirsiniz. Halk Bankası sms ile hesap bakiyesi sorgulama işlemi için BAKIYE yazdıktan sonra 3401‘e göndermeniz gerekecektir. Bankanın müşterisi olduğunuz için Cep telefonu numaranız Halkbank veri tabanında kayıtlı olacağından, size ait hesabın bakiyesi sms ile size hemen gönderilecektir. Peki, Halk Bankası sms ile kredi kartı bakiyesi sorgulama işlemi nasıl yapılır?

Halk Bankası sms ile kredi kartı bakiyesi sorgulama işlemi nasıl yapılır?

Halk Bankası sms ile kredi kartı bakiyesi sorgulama işlemi için KKBAKIYE yazdıktan sonra 3401′ göndermeniz yeterli olacaktır. Kredi kartınızın kalan bakiye bilgisi size hemen gönderilecektir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Halkbank internet bankacılığı giriş şifresi için https://yatırımhaber.com/halk-bankasi-internet-subesi-sifresi-nasil-alinir-480/ bağlantısını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close