İnternet Bankacılığı

Garanti Bankası Şifre Alma İşlemleri (Cep Şube ve Telefon)

Garanti internet bankacılığı şifre alma işlemi nasıl yapılır? Garanti Bankası internet şubesi ile hangi işlemler yapılır? Garanti internet bankacılığı şifremi unuttum ne yapmalıyım? Cevaplar ve daha fazlası bu yazının devamında...

Sponsorlu Reklamlar

Garanti Bankası’nın internet şubesini ve Garanti Cep mobil uygulamasını kullanabilmek için internet şifresi edinmek gerekiyor. Garanti internet şubesi şifre alma işlemini şöyle yapabilirsiniz:

Garanti internet bankacılığı şifre alma işlemi

İşleme başlamak için Garanti BBVA şifre oluşturma sayfasına giden bu bağlantıya tıklayın. Açılan sayfada bulunan kısımlara TC kimlik numaranızı ve cep telefonu numaranızı girip DEVAM tuşuna basın. Sistem sizi yapmanız gereken işlemler konusunda yönlendirecektir. Talimatları uygulayın ve şifrenizi kolayca oluşturun.

Yukarıdaki bağlantı üzerinden yalnızca bireysel müşteriler internet şifresi alabilir. Kurumsal müşteriyseniz aynı işlemleri bu bağlantı üzerinden yapmalısınız: https://sube.garantibbva.com.tr/isube/login/login/passwordentrycorporate-tr

Garanti BBVA Mobil Şifre Alma

Garanti Bankası’nın mobil uygulaması üzerinden de internet bankacılığı hizmeti alabilirsiniz. Şifre işlemlerini Garanti BBVA Mobil uygulamasını cep telefonunuza indirip yapabilirsiniz. Uygulamanın ana sayfasındaki Parola Al sekmesine girin. Talimatları uygulayıp şifrenizi hemen alın. İlgili kısım şöyle görünecektir:

Garanti cep şube şifre alma
Garanti cep şube şifre alma

Uygulamayı Play Store ve App Store gibi güvenli platformlardan indirmenizi tavsiye ederiz.

Garanti internet bankacılığı şifremi unuttum

Şifrenizi unuttuysanız veya yenilemek istiyorsanız yukarıdaki yöntemlerin aynısını uygulamanız yeterli olacaktır. Farklı bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Sorun yaşarsanız 444 0 333 numaralı çağrı merkezini arayabilirsiniz.

Garanti Bankası internet şubesi ile hangi işlemler yapılır?

Garanti Bankası internet şubesi ile yapılan işlemler şunlardır:

  • Havale, EFT, swift gibi para transferi işlemlerini yedi gün yirmi dört saat yapabilirsiniz.
  • Garanti Bankası’nda bulunan tüm hesaplarınızı kontrol edebilirsiniz. Ayrıca mevduat hesabı açma-kapama, çek bilgileri görüntüleme, taksit ödeme, otomatik ödeme talimatı verme, geçmiş işlemleri görme gibi birçok işlemi anında yapabilirsiniz.
  • Kredi ve kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.
  • Fatura ve ceza ödemelerini 7/24 yapabilirsiniz.
  • Kısacası para çekmek dışındaki bütün bankacılık işlemlerini Garanti Cep uygulamasını veya Garanti internet şubesini kullanarak yapabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir Yorum

  1. Sizin bankanızla iş maşımı alıcam hatta dedimki patrona benim maşımı garantiye yatırmayın sizinle çalışmakkadar irenç verici bi banka daha yoktur herşeyiniz sorun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu