İnternet Bankacılığı

Garanti Bankası İnternet Şubesi Şifresi Nasıl Alınır?
İnternet bankacılığı kullanımında öncü bankalardan biri olan Garanti Bankası hızla büyümeye devam ediyor. Garanti’nin, müşteri sayısı ile dolaylı olan, internet şubesi kullanımı da oldukça fazla…

Garanti Bankası’nın internet şubesini ve Garanti Cep mobil uygulamasını kullanabilmek için internet şifresi edinmek gerekiyor. Garanti Bankası internet şifresi nasıl alınır? Garanti Bankası internet şubesi ile hangi işlemler yapılır? Bu soruların cevaplarını makalemizi okuyarak öğrenebilirsiniz.

Garanti Bankası internet şifresi nasıl alınır?

Garanti Cep uygulamasından ya da Garanti internet şubesinden faydalanabilmek için internet şifresi oluşturmak gerekiyor. Peki, Garanti internet şifresi nasıl alınır?

Garanti internet şifresi almak için aşağıda verdiğimiz bağlantıya tıklayıp, sizden istenen bilgileri girmeniz gerekiyor.

Garanti internet şifresi almak için tıklayınız. Bu bağlantıya tıklayınca karşınıza bir sayfa gelecektir. Bankanın müşterisi iseniz ilgili sayfadaki bölüme TC kimlik numaranızı veya müşteri numaranızı girerek şifre alma işlemine devam edebilirsiniz. Bankanın müşterisi değilseniz şifre alamazsınız. Müşteri değilim sekmesine tıklayarak bankanın müşterisi olmak için başvuruda bulunabilirsiniz. Bu başvuru sonucu, şubesiz bankacılık hizmeti ile, adresinize kadar gönderilen evrakları imzalayarak hem müşteri olabilir hem de internet şifresi alabilirsiniz.

Garanti Bankası internet şifresi değiştirme işlemi nasıl yapılır?

Garanti internet şifresi değiştirme işlemi için, Garanti internet şubesine giriş yapın ve ”Tanımlamalar” bölümüne tıklayın. Garanti internet şifrenizi bu sekmeden kolayca güncelleyebilirsiniz. Bu işlemi yapabilmeniz için Garanti internet bankacılığına eski şifrenizle giriş yapmanız gerekecektir. Şifrenizi unuttuysanız bu işlemi yapamazsınız. Peki, Garanti Bankası internet bankacılığı şifresini unutunca ne yapmak gerekir?

Garanti Bankası internet bankacılığı şifresini unuttum ne yapmalıyım?

Garanti Bankası internet şifrenizi unutursanız yapmanız gereken şey yukarıda bulunan ” Garanti Bankası internet şifresi nasıl alınır? ” başlığında verdiğimiz şifre alma bağlantısına tıklayıp talimatları uygulamaktır. Bağlantıya tıkladığınız açılan sayfadaki bölüme müşteri numarası ya da T.C numaranızı girerek işleme devam edin. Garanti Bankası’nın size verdiği hesap kartı ya da kredi kartı bilgilerini kullanarak unuttuğunuz Garanti internet şifrenizi kolayca yenileyebilirsiniz.

Garanti Bankası internet şubesi ile hangi işlemler yapılır?

Garanti Bankası internet şubesi ile yapılan işlemler şunlardır:

  • Havale, EFT, swift gibi para transferi işlemlerini yedi gün yirmi dört saat yapabilirsiniz.
  • Garanti Bankası’nda bulunan tüm hesaplarınızı kontrol edebilirsiniz. Ayrıca mevduat hesabı açma-kapama, çek bilgileri görüntüleme, taksit ödeme, otomatik ödeme talimatı verme, geçmiş işlemleri görme gibi birçok işlemi anında yapabilirsiniz.
  • Para çekmek dışındaki bütün bankacılık işlemlerini Garanti Cep uygulamasını veya Garanti internet şubesini kullanarak yapabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir Yorum

  1. Sizin bankanızla iş maşımı alıcam hatta dedimki patrona benim maşımı garantiye yatırmayın sizinle çalışmakkadar irenç verici bi banka daha yoktur herşeyiniz sorun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı