Albaraka Türk İnternet Şifresi Alma İşlemi Nasıl Yapılır?

albaraka internet şifresi alma

Albaraka Banking Group 80 ülkede faaliyetlerini sürdürüyor. Grubun Türkiye kolu da bildiğiniz üzere Albaraka Türk… Albaraka Türk uzun yıllardan beri Türkiye’de katılım bankacılığı hizmeti veriyor. Katılım bankacılığı alanında Türkiye’de ilk kurulan banka olan Albara’nın çok sayıda müşterisi var. Bu müşterilerin memnuniyetini sağlamak adına Albaraka şubesiz bankacılık sistemine çok önem veriyor. Bu makalemizde Albaraka Türk internet bankacılığı hakkında bazı soruları cevapladık. Albaraka Türk internet bankacılığı nasıl kullanılır? Albaraka internet şubesi şifresi nasıl alınır? Albaraka Türk internet şubesi ile hangi bankacılık işlemleri yapılabilir? Albaraka Türk mobil şube ile hangi işlemler yapılabilir?

Albaraka Türk internet bankacılığı nasıl kullanılır?

Albaraka Türk internet bankacılığı hizmetlerinden banka müşterileri faydalanabilir. Banka müşterileri Albaraka internet şubesi şifresi alarak bu hizmetten kolayca faydalanabilirler. Peki, Albaraka internet şubesi şifresi nasıl alınır?

Albaraka internet şubesi şifresi nasıl alınır?

Albaraka internet şubesi şifresi Albaraka’nın kurumsal sitesi üzerinden hemen alınabiliyor. Albaraka anında internet şifresi alma işlemi için aşağıdaki başlığa göz atınız.

Albaraka anında internet şifresi alma işlemi

Albaraka anında internet şifresi alma işlemi için öncelikle Albaraka’nın kurumsal sitesine girip sağ üst köşede bulunan ANINDA ŞİFRE sekmesine tıklayın. Daha sonra karşınıza çıkacak olan ekranda bulunan yeni şifre al ya da şifremi unuttum seçeneğine tıklayın. Kart numarası, kart şifresi ve kart son kullanma tarihi bilgilerini girerek Albaraka anında internet şifresi alma işlemini tamamlayın.

Albaraka Türk internet bankacılığı şifresi almanın diğer yöntemleri nelerdir?

Albaraka Türk internet bankacılığı şifresini 444 5 666 ya da 0 850 222 5 666 Albaraka çağrı merkezini arayarak alabilirsiniz. Albaraka müşteri temsilcisine kısa yolla bağlanmak isterseniz 444 5 666’yı tuşladıktan sonra 0 tuşuna basabilirsiniz. Diğer bankaların müşteri temsilcilerine kısa yolla bağlanmak isterseniz ” Bütün Bankaların Müşteri Temsilcilerine Kısa Yolla Bağlanma Numaraları ” başlıklı makalemizi okuyabilirsiniz.

Albaraka Türk şubelerine banka kartınızı ve kimliğinizle müracaat ederek de Albaraka Türk internet bankacılığı şifresi alabilirsiniz.

Albaraka Türk internet şubesi ile hangi bankacılık işlemleri yapılabilir?

Albaraka Türk internet bankacılığı ile aşağıdaki işlemleri yapabilirsiniz:

  • Para transferi işlemlerinden olan havale, EFT, Swift, Virman işlemlerini anında yapabilirsiniz.
  • Vadeli veya vadesiz banka hesabı açabilirsiniz
  • Çeşitli konularda finansman başvurusu yapabilirsiniz
  • Altın- döviz hesabı açabilir aynı zamanda altın, döviz ve fon alış satışı yapabilirsiniz.
  • Hesap hareketlerinizi her an takip edebilirsiniz.
  • Fatura veya diğer giderleriniz için otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz.
  • Tahvil-bono alış satışı yapabilir yatırım hesabı açabilirsiniz.
  • Albaraka kartlarınızın şifre bilgilerini güvenli bir şekilde anında değiştirebilirsiniz.

 Albaraka Türk mobil şube ile hangi işlemler yapılabilir?

Albaraka Türk mobil şube ile yukarıda yapılan bütün işlemleri yapabilirsiniz. Albaraka Türk mobil şubeye de aynı internet şifresiyle giriş yapabilirsiniz. Mobil şube ile internet şubesinin arasındaki tek fark birine akıllı telefonlardan diğerine de bilgisayarlardan erişilmesidir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*