Kredi Kartı Başvurusu

Akbank Kredi Kartı Başvurusu (Axess-Wings-Free)

Akbank müşterilerine Axess, Wings ve Free adıyla üç türde kredi kartı veriyor. Asıl kart ve ek kart başvurusunu nasıl yapacağınızı ve kart aidatı bilgilerini yazının devamından öğrenebilirsiniz...Axess Kredi Kartı Başvurusu

Alttaki bağlantıya tıklayıp sayfadaki formu doldurup anında onaylı kredi kartına başvurun. TC kimlik numaranız, cep telefonu numaranız ve aylık gelir bilgileriniz başvuru aşamasında gereklidir. Formun ilgili sayfasında başvurmak istediğiniz kredi kartı türü sorulacaktır. Bu bölümde Axess, Wings ve Free kart türevlerini seçip başvurunuzu tamamlayabilirsiniz…

Akbank kredi kartı başvurusu sms ile yapılır mı?

Sadece Free Kart’a sms ile başvuru yapabilirsiniz. Bunun için Free yazıp 5990’a gönderebilirsiniz. Bir süre sonra müşteri temsilcisi size cep numaranızdan ulaşacak ve sizden gerekli bilgileri alarak Free Kart başvurunuzu tamamlayacaktır.

Axess ve Wings için sms ile başvuru bilgisi bulunmuyor.  Bunun yerine 444 2 525 numaralı Akbank müşteri hizmetlerini arayarak da başvurunuzu anında yapabilirsiniz.

Akbank Direkt Mobilden Başvuru Yapabilirsiniz

Akbank müşterileri mobil uygulamaya giriş yaparak da kredi kartı ve hesap kartı (neo) başvurusu yapabilirler. İnternet şubesi şifrenizle sisteme giriş yapıp başvuru işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Akbank Ek Kart Başvurusu Nasıl Yapılır?

Sahibi olduğunuz kredi kartı veya banka kartına bağlı olmak suretiyle bankadan ek kart isteyebilirsiniz. Ek kart başvurularını sms ile kolayca yapabilirsiniz. Bunun için Ekkart yazıp 2225’e sms göndermeniz gereklidir. Bu işlemden sonra müşteri temsilcisi sizi arayıp ek kart başvurunuzu tamamlayacaktır. Bu şekilde Axess, Wings, Free veya Neo kartınıza bağlı ek kartlar isteyebilirsiniz.

Axess ve Wings Kredi Kartları İçin Aidat Alınır Mı?

Akbank, Free Kart haricindeki diğer kredi kartlarından yıllık ücret alıyor.

Kart Türü Asıl Kart Aidatı Ek Kart Aidatı
Axess Klasik 108,50 TL 54 TL
Axess Gold 122 TL 61 TL
Axess Platinum 136 TL 68 TL
Axess Business/Axess KOBİ 135 TL
Axess Öğrenci

(İlk yıl aidat alınmaz)

25 TL
Wings 141,50 TL 70,50 TL
Wings Temassız 141,50 TL 70,50 TL
Wings Black 190,50 TL 90 TL
Wings Black Temassız 190,50 90 TL
Wings Business 195 TL
DİKKAT: Bankaların kredi kartı sözleşmelerinde müşterinin kredi kartı ücretini ödemeyi kabul ettiğine dair bir madde bulunuyor. Müşteri bu sözleşmeyi onayladığında kart ücreti ödemeyi de onaylamış oluyor. Bu aşamadan sonra ödenen kart aidatını yasal yollarla geri almak zorlaşıyor. Çünkü bankanın eline bir koz vermiş oluyorsunuz. Yeni yönetmeliğe göre bankaların tüketiciye aidatsız kredi kartı seçeneği sunması gerekiyor. Aidat ödemek istemiyorsanız başvuru sırasında bunu bankaya bildirmeniz sizin için faydalı olacaktır.

Akbank kart başvuru takibi yapmak için tıklayın: https://yatırımhaber.com/akbank-kredi-karti-basvuru-sorgulama-basvuru-takip/

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı