İnternet Bankacılığı

Abank İnternet Şifresi Alma İşlemi Nasıl Yapılır?
Alternatif Bank müşterileri birçok bankacılık işlemini internet şubesiyle yapabilirler. Abank internet şubesini kullanabilmek için öncelikle Abank müşterisi olmak gerekiyor. Abank müşterileri internet şubesi şifresi edinerek, internet bankacılığı ve mobil bankacılık hizmetlerinden faydalanabiliyorlar. Bu makalemizde Abank internet şubesi hakkındaki bazı soruları cevapladık. Abank internet bankacılığı nasıl kullanılır? Abank internet şubesi şifresi alma işlemi nasıl yapılır? Abank internet şubesiyle hangi işlemler yapılabilir?

Abank internet bankacılığı nasıl kullanılır?

Abank internet şubesini kullanabilmek için önce Abank müşterisi olmanız sonra da Abank internet şubesine giriş şifresi almanız gerekiyor. Alternatif Bank müşterisi olmak için bankada mevduat hesabı açtırabilir, bankadan kredi kartı alabilir ya da bankadan kredi kullanabilirsiniz. Bu tip işlemleri Abank ile yaptığınızda otomatik olarak Abank müşterisi olursunuz. Abank müşterisi olmak için şubelere müracaat edebilirsiniz. Peki, Abank internet şubesi şifresi alma işlemi nasıl yapılır?

Abank internet şubesi şifresi alma işlemi nasıl yapılır?

Abank müşterisiyseniz kolayca Abank internet şubesi şifresi alabilirsiniz. Abank çağrı merkezinden ve Abank şubelerinden şifrenizi alabilirsiniz. Aslında Abank’ın internet sitesi olan dijital.abank.com.tr’den de şifre alınabileceği söyleniyor ancak bu işlem şu anda site üzerinden yapılamıyor. Buna alternatif olarak Abank çağrı merkezini kullanabilirsiniz.

Abank çağrı merkezinden internet şifresi alma işlemi

Abank çağrı merkezi numarası olan 444 00 55’i arayarak iletişime geçeceğiniz müşteri temsilcisine internet şubesi şifresi almak istediğinizi söyleyin. Müşteri temsilcisi size kısa sürede yardımcı olacaktır. Diğer bankaların çağrı merkezi numaralarını öğrenmek isterseniz ”Bütün Bankaların Çağrı Merkezi Numaraları (Güncel)” başlıklı makalemizi inceleyebilirsiniz. Ayrıca müşteri temsilcilerine bağlanmakta güçlük çekiyorsanız ”Bütün Bankaların Müşteri Temsilcilerine Kısa Yolla Bağlanma Numaraları” başlıklı makalemizdeki müşteri temsilcilerine doğrudan bağlanma numaraları işinizi kolaylaştıracaktır.

Abank internet şubesiyle hangi işlemler yapılabilir?

Abank internet şubesiyle birçok bankacılık işlemi yapabilirsiniz. Abank internet şubesiyle yapabileceğiniz işlemler şöyle:

 • Para transferi işlemleri (EFT, Havale, Swift, Virman vs)
 • Mevduat hesabı açma
 • Kredi başvurusu yapma
 • Kredi kartı başvurusu yapma
 • Kredi kartı limiti arttırma başvurusu
 • Kredi kartı şifresi alma
 • Hesap ekstresi takip işlemleri
 • Otomatik ödeme talimatı verme
 • Tahvil-bono alış satışı
 • Fon, altın ve döviz alış satışı
 • Abank kartlarının şifre değiştirme işlemleri

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı