Borç Kapatma Kredisi

Ziraat Bankası Kredi Kartı Yapılandırma 2020 Kampanyası

Ziraat Bankası Kredi kartı borcu olanlara %1,10 faizli yapılandırma kredisi veriyor. Başvuru ve maliyet bilgileri aşağıda...

Sponsorlu Reklamlar

Kampanyanın süresi doldu. Diğer borç yapılandırma kampanyalarını görmek için tıklayınız: https://yatırımhaber.com/borc-kapatma-kredisi/

Ziraat Bankası Birleştiren Kredi adlı ürünüyle düşük faizlerle kredi kartı borç yapılandırması yapıyor. Örnek maliyetler şöyle:

Ziraat Bankası Kredi Kartı Yapılandırma Hesaplaması

24 ay ve 60 aylık iki vade seçeneği için Ziraat Birleştiren İhtiyaç Kredisi faiz oranları %1,10 ve %1,20 olarak uygulanıyor. Örnek maliyet hesaplamaları şöyle:

Kapanacak
Kart Borcu
10.000 TL
Yapılandırma
Vadesi
24 ay
Faiz Oranı%1,10
Yapılandırma
Taksiti
488 TL
Toplam Maliyet11.732 TL

Ziraat Bankası kredi kartı borç yapılandırması için belirlenmiş bir üst limit bulunmuyor. İsterseniz 60 aylık vade de kullanabilirsiniz. Bu durumda maliyet tablosu alttaki gibi olacaktır:

Kapanacak
Kart Borcu
10.000 TL
Yapılandırma
Vadesi
60 ay
Faiz Oranı %1,20
Yapılandırma
Taksiti
234 TL
Toplam Maliyet 14.085 TL

https://www.ziraatbank.com.tr/tr/kampanyalar/birlestiren-ihtiyac-kredisi

Tüm Nakit Avans ve Kredi Kartı Borçları Yapılandırılıyor

Hangi bankaya kart borcunuzun olduğunun bir önemi yok. Ziraat Bankası kredi kartı borcu ödeme kredisi ile bütün kart borçlarınızı yapılandırıyor. Nakit avans borçları da bu kapsamda kapatılabilir. Kampanya kapsamına 31 Aralık 2018’den önceki kart borçları giriyor.

Ziraat kredi kartı yapılandırma 2019 başvurusu

Başvuru için Ziraat Bankası şubelerine gidip mevcut kart borcunuzu kapatmak istediğinizi görevlilere belirtin. Başvuru için gerekli belgeler şunlar:

  • Gelir Belgesi
  • Kredi kartı borcunu gösteren belgeler (Ekstre)

Kredi kartı borçlarınızı gösteren belgeler başvuru esnasında gerekli olacaktır. Ziraat Bankası’na kredi kartı borcunuz var ise borç belgesi getirmenize gerek kalmaz. Aynı şekilde Ziraat’in maaş müşterilerinin gelir belgesi getirmesine de gerek yoktur.

Yasal takibe düşmüş borçlar yapılandırılır mı?

Kampanya yasal takipte olan kart borçlarını ne yazık ki kapsamıyor. Bu sebeple bu kampanyayı kredi kartı borcu affı gibi algılamamak gerekiyor.

Birden çok bankaya borcu olanlar ne yapacak?

Tüm kart borçlarınızı belgeleyip Ziraat Bankası çatısı altında birleştirebilirsiniz. Böylece kart borçlarınızın tamamını yapılandırmış olursunuz.

Birleştirme Kredisi’yle Ne Kadar Tasarruf Etmiş Olurum?

Normal şartlarda kart borcunu zamanında ödeyemeyen vatandaşlara %2,75 oranlı gecikme faizi uygulanıyor. Bu verileri dikkate alıp 10 bin TL’lik kart borcu üzerinden hesaplama yaptığımızda:

  • 24 aylık vade sonunda toplam 17.920 TL,
  • 60 aylık vade sonunda ise toplam 21.000 TL maliyet çıkıyor.

Buna göre 10 bin TL için 24 ay yapılandırma yapanlar 6188 TL; 60 ay yapılandırma yapanlar ise 6915 TL tutarında tasarruf etmiş olacaktır.

Ziraat Bankası Kredi Borçlarını Yapılandırıyor Mu?

Bankanın konut ve ihtiyaç kredisi borçlarını yapılandırmaya yönelik 2 kampanyası var. Ancak bu ürünlerin faizleri yeterince düşük değil. Detaylı bilgi almak için alttaki bağlantıları ziyaret edebilirsiniz:

İlgili Yazılar

3 Yorum

  1. Kyk ve sgk prim borçlarıda yapılandırılacak mı ? Bilgi paylaşımı için teşekkürler.

    1. Sgk ve Kyk borç yapılandırması kapsamında bir kampanya şimdilik yok Ahmet Bey. Bu konuda bir gelişme olursa sitemiz üzerinden duyuracağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu