Krediler

Ziraat Bankası Bedelli Askerlik Kredisi 2019 (Ertelemeli)Ziraat Bankası’nın bedelli askerli kredisi kampanyasını inceledik. Kredinin faiz oranlarını ve müşteriye yansıyan toplam maliyetini aşağıda bulabilirsiniz…

Ziraat Bedelli Askerlik Kredisi Özellikleri 2019

Ziraat Bankası’nı Bedelli Askerlik Kredisi 2019 faiz oranı %1,98’dir. Bu oran net faizdir. Maliyet kalemleri devreye girdiğinde kredinin maliyet oranı artacaktır. 3 ay taksit erteleme özelliğini kullanarak kredi ödemelerinize 3 ay sonra başlayabilirsiniz.

Ziraat Bedelli Kredisi Kullanım Şartları

Bankaların kredi vermek için müşteride aradığı genel şartlar bedelli askerlik kredisi için de geçerlidir. Kredi notu düşük veya kara listede olan vatandaşlara bedelli kredisi verilmez. Belgelenebilir gelir sahibi olmak da başvuru şartlarında yer alıyor. Kampanya için 36 aya kadar vade imkanı veriliyor.

Bedelli Kredisi Kullanmak İçin Kredi Notu Kaç Olmalı?

Ziraat Bankası’nın kredi kullandırma politikalarına göre müşterinin skoru en az 1300 olmalı. Bedelli askerlik kredisi kullanmak isteyen müşterilerde de bu skor aranacak. 1300 ve üzerinde kredi notuna sahip olmayan kişilere kredi çıkmayacak. Diğer bankalar kredi skoru konusunda daha esnek davranabilir.

ÖNEMLİ: Kredi notu hakkında ayrıntılı bilgi almak için https://yatırımhaber.com/findeks-kredi-notu/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Tasarının yürürlüğe girmesiyle birlikte daha ayrıntılı bilgi vereceğiz. Soru ve görüşlerinizi bizimle paylaşmak isterseniz aşağıdaki yorum bölümünü kullanabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı