SMS Kredi

Yapı Kredi Bankası SMS Kredi 4411

Sms ile kredi veren bankalar arasında Yapı Kredi Bankası da yer alıyor. Bankanın 4411 sms servisi hizmeti ile kredi başvurusu yapmak mümkün…Yapı Kredi Bankasının sms kredi hizmeti hakkında bazı bilgiler verdik. Aşağıdaki soruların cevaplarını makalemizi okuyarak öğrenebilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası’nın sms ile verdiği ihtiyaç kredisinin özellikleri nelerdir? Yapı Kredi Bankası sms kredi faizleri ne kadar? Yapı Kredi Bankası’na sms ile kredi başvurusu nasıl yapılır?

Yapı Kredi Bankası’nın sms ile verdiği ihtiyaç kredisinin özellikleri nelerdir?

Yapı Kredi Bankası’nın sms ile verdiği ihtiyaç kredisi hakkındaki bazı bilgiler şöyle:

  • Yapı Kredi Bankası sms ile verdiği ihtiyaç kredisi için 48 aya kadar vade yapabiliyor.
  • Yapı Kredi Bankası sms kredi verdiği müşterisine hayat sigortası yaptırmayı şart koşuyor. Yıllık olarak ödenen hayat sigortası prim miktarı müşterinin özelliklerine göre değişiyor.

Yapı Kredi Bankası sms kredi faizleri ne kadar?

Sms ile verilen ihtiyaç kredisi faizleri %1,28’den başlıyor. Yapı Kredi Bankası sms kredi faizleri müşteri profiline göre değişebiliyor.

Yapı Kredi Bankası’na sms ile kredi başvurusu nasıl yapılır?

Yapı Kredi Bankası’na sms ile kredi başvurusu yapmak çok kolay… Bankaya sms ile ihtiyaç kredisi ve konut kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Yapı Kredi Bankası’na sms ile ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız Bireysel yazın, kelime aralarında bir boşluk bırakmak suretiyle, T.C. kimlik numaranızı ve Aylık net gelirinizi yazdıktan sonra 4411‘e kısa mesaj gönderin.

Yapı Kredi Bankası’na sms ile konut kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız Konut yazın, kelime aralarında bir boşluk bırakmak suretiyle, kimlik numaranızı ve Aylık net gelirinizi yazdıktan sonra 4411‘e kısa mesaj gönderin.

Yapı Kredi Bankası’na sms ile yaptığınız ihtiyaç kredisi başvurusu olumlu sonuçlanırsa, kredinizi kullanmak için herhangi bir Yapı Kredi Bankası şubesine gitmeniz gerekmektedir.

İlgili Yazılar

Bir Yorum

  1. Limit arttırımı için yapı krediden cep telefonuma gelen sms’de, 4411 e sms gönderebileceğim belirtiliyordu ancak göndermeyi denediğimde ise 4411 eksik no olarak çıkıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close