Yapı Kredi 4411 Sms Servisi ile Kredi Başvurusu

Yapı Kredi Bankası Sms Kredi Başvurusu
Yapı Kredi Bankası Sms Kredi Başvurusu

Yapı Kredi Bankası sms ile kredi veren bankalar arasında yer alıyor. Yapı Kredi’ye ait 4411 sms servisi ile şubesiz birçok işlem yapılabiliyor. Yapı Kredi’den sms ile İhtiyaç kedisi ve konut kredisi başvurusu yapmak mümkün…

Bu makalede Yapı Kredi sms kredi ile ilgili aşağıda bulunan soruları cevapladık. Yapı Kredi sms kredi özellikleri nelerdir? Yapı Kredi sms kredi faiz oranları kaçtır? Yapı Kredi sms kredi başvurusu nasıl yapılır? Yapı Kredi sms kredi hemen hesaba yatar mı? Yapı Kredi sms ile kredi başvurusu sorgulama nasıl yapılır?

Yapı Kredi sms kredi özellikleri nelerdir?

Bu başlıkta Yapı Kredi Bankası’nın sms ile  başvuru yapılabilen ihtiyaç kredisinin özelliklerini yazdık:

  • Sms ile kredi veren bankalar arasında yer alan Yapı Kredi, bu krediye 48 ay vade yapıyor.
  • Yapı Kredi sms kredi faiz oranları %1,45’den başlıyor. Bu oranı müşteri profiline göre değiştirmek Yapı Kredi Bankası’nın elindedir.
  • Bu krediden kredi miktarının binde beşi kadar kredi tahsis ücreti alınıyor.
  • Hayat sigortası yaptırmayı zorunlu tutan Yapı Kredi, sigorta primi kapsamında yıllık ücret alıyor. Yıllık alınan bu ücret kişinin yaşına, cinsiyetine, sağlık durumuna, aldığı kredi miktarına göre farklılık gösterebiliyor.

Yapı Kredi sms kredi başvurusu nasıl yapılır?

Yapı Kredi sms ile ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak için Bireysel yazıp aralarda birer boşluk bırakarak T.C. kimlik numarası ve Aylık net gelirinizi 4411‘e gönderin.

Yapı Kredi sms ile konut kredisi başvurusu yapmak için Konut yazıp aralarda birer boşluk bırakarak T.C. kimlik numarası ve Aylık net gelirinizi 4411‘e gönderin.

Yapı Kredi sms kredi hemen hesaba yatar mı?

Yapı Kredi Bankası’na sms ile yapılan başvurunuz kabul edilirse kredinizi almak için Yapı Kredi şubelerine gitmeniz gerekir.

Yapı Kredi sms ile kredi başvurusu sorgulama nasıl yapılır?

Yapı Kredi Bankası’na yaptığınız kredi başvurularının durumunu sms ile hemen kolayca öğrenebilirsiniz. Yapı Kredi Bankası Bankası’na yapılan ihtiyaç, konut ve taşıt kredisi durumunu şöyle öğrenebilirsiniz:

Yapı Kredi sms ile ihtiyaç kredisi başvurusu sorgulama

Yapı Kredi sms ile ihtiyaç kredisi başvuru durumunu öğrenmek için BİREYSEL yazdıktan sonra bir boşluk bırakıp T.C. kimlik numaranızı yazara 4407’ye gönderin. Bu şekilde Yapı Kredi ihtiyaç kredisi başvurunuzun durumunu hemen öğrenebilirsiniz.

Yapı Kredi sms ile konut kredisi başvuru durumunu öğrenme

Yapı Kredi sms ile konut kredisi başvuru durumunu sorgulama işlemi için KONUT ve T.C. kimlik numaranızı arada bir boşluk bırakarak 4407’ye gönderin. Bu şekilde Yapı Kredi konut kredisi başvuru durumu kolayca öğrenilebilir.

Yapı Kredi sms ile taşıt kredisi başvuru durumunu öğrenme

Yapı Kredi sms ile taşıt kredisi başvuru durumunu sorgulama işlemi için TAŞIT yazıp T.C kimlik numaranızı yazın ve 4407’ye gönderin. Bu şekilde sms ile Yapı Kredi taşıt kredisi başvuru takibi yapabilirsiniz. Yapı Kredi sms ile kredi başvurusu sorgulama işlemleri yaparken kelime aralarında birer boşluk bırakmayı unutmayın.

Sorularınızı yorum kısmına yazın kısa sürede cevaplayalım.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*