Borç Kapatma Kredisi

Vakıfbank Ertelemeli Kredi Kartı Borç Kapatma Kredisi 2019Vakıfbank başka bankalara olan kredi kartı borçlarınız için 3 ay ertelemeli transfer kredisi veriyor. Kredi kartı borcu yapılandırma imkanı sunan bu kampanya hakkındaki başvuru, faiz ve masraf bilgilerine bu makaleden erişebilirsiniz.

[box type=”success” align=”alignleft” class=”” width=””]DİKKAT: Vakıfbank yeni yapılandırma kampanyasını yayınladı. %0,98 faizli yapılandırma fırsatı için tıklayın: https://yatırımhaber.com/vakifbank-kredi-borc-yapilandirma/[/box]

Vakıfbank Kredi Kartı Borcu Yapılandırma Kredisi

Kredi kartı borç transfer kredisi kampanyası kapsamında 20 bin TL’ye kadar olan ve diğer bankalarda bulunan borçlarınızı Vakıfbank’a taşıyabilirsiniz. Vakıfbank’a taşınan borçlarınıza 18 aya kadar vade yaptırabilirsiniz. Dilerseniz 3 ay ertelemeli ödeme seçeneğini kullanarak kredi taksit ödemelerinize, krediyi kullandığınız tarihten itibaren 3 ay sonra başlayabilirsiniz. Kullandığınız krediden dosya masrafı da alınmamaktadır. Vakıfbank kredi kartı borcu yapılandırma kredisi faizleri ise şöyle:

Vakıfbank kredi kartı borç transfer kredisi 2019 faizleri

Borç transfer kredisi kapsamındaki kredilerin aylık faiz oranı %1,53’tür.

[box type=”success” align=”alignleft” class=”” width=””]DİKKAT: Ziraat Bankası %1,10 faizle nakit avans ve kredi kartı borçlarınızı yapılandırıyor. Detaylı bilgi için hemen tıklayın: https://yatırımhaber.com/ziraat-bankasi-kredi-karti-yapilandirma/[/box]

Vakıfbank kredi kartı borcu yapılandırma kampanyasından faydalanmak isteyen tüketiciler bazı masraf kalemlerini ödemekle yükümlüdürler. Bu masraflar şunlardır:

Kampanya Kapsamında Tüketiciye Yüklenen Masraflar

Vakıfbank borç transfer kredisi için kredi tahsis ücreti alınmamaktadır. Kredi kartı borç kapatma kredisi kullanan müşteriden alınan masraflar şunlardır:

  • Kredi kartı borcu yapılandırma kredisi kapsamında kullanacağınızı kredinin aylık faiz tutarı üzerinden KKDF ve BSMV vergileri alınmaktadır.
  • Borç transfer kredisi aylık faiz tutarının %15’i oranında Kaynak Kullanımını Destekleme Fonu vergisi (KKDF) alınır. Aynı tutarın %5’i oranında Banka ve Sigorta Muamele Vergisi (BSMV) alınacaktır. Bu vergiler, kredi kartı borç kapatma kredisi taksitlerine vade boyunca bu oranlarla eklenmektedir.
  • Kredi Kartı Borcu Yapılandırma kredisi kullanan bütün tüketicilere hayat sigortası yaptırılır. Hayat sigortası primi müşterinin kişisel özelliklerine ve kredi skoruna göre değişebilir.
  • 18 ay vadeli 20 Bin TL tutarlı kredi kartı borç kapatma kredisi kullanan kişinin vade sonunda ödeyeceği, hayat sigortası primi dahil, toplam ödeme 23.700 TL civarında olacaktır.

3 ay taksit ertelemeli kredi kartı borcu yapılandırma başvurusu

Bu kampanyaya başvurmak isteyen okurlarımız bunu sadece Vakıfbank şubelerinden gerçekleştirebilirler. Belgesiz ve şubesiz olarak bu krediye başvurmak mümkün değildir.

Daha uygun maliyetli kart borcu yapılandırma kampanyaları için tıklayın: https://yatırımhaber.com/borc-kapatma-kredisi/

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı