Krediler

Vakıfbank Kamu Çalışanlarına Özel Bayram Kredisi Veriyor


Vakıfbank kamu çalışanlarına bayram kredisi adı altında ihtiyaç kredisi veriyor. Bu makalemizde Vakıfbank’ın kamu çalışanlarına verdiği bayram kredisi kampanyası hakkında bazı soruları cevapladık. Vakıfbank kamu çalışanlarına bayram kredisi kampanyasının özellikleri nelerdir? Vakıfbank kamu çalışanına bayram kredisi faizleri ne kadar? Vakıfbank memurlara bayram kredisi ek masrafları nelerdir? Vakıfbank kamululara bayram kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Vakıfbank kamu çalışanlarına bayram kredisi kampanyasının özellikleri nelerdir?

Vakıfbank bu kampanya kapsamında, kamuda ya da kamuya bağlı kuruluşlarda çalışan memur ve işçilere düşük faizlerle bayram kredisi veriyor. Memur ve işçilere bayram kredisi sağlaması açısından bu krediye; işçilere bayram kredisi ya da memurlara bayram kredisi adları da veriliyor. Vakıfbank kamu çalışanına bayram kredisi kampanyasının özellikleri şunlardır:

  • Vakıfbank bayram kredisi kapsamında vereceği ihtiyaç kredileri için 48 ay vade yapıyor.
  • Kredinin bankaya geri ödenme şekli için müşteriye birkaç seçenek sunuluyor.
  • Müşteri aylık eşit taksitli, 3 ayda bir taksitli, 3 ay ödemesiz dönemli aylık eşit taksitli, değişken taksitli seçeneklerinden istediğini seçebiliyor.

Vakıfbank kamu çalışanına bayram kredisi faizleri ne kadar?

Vakıfbank kamu çalışanın bayram kredisi faizleri %1,14’den başlıyor. Çeşitli durumlara göre bu faiz oranı artabiliyor.

Vakıfbank memurlara bayram kredisi ek masrafları nelerdir?

Vakıfbank memurlara bayram kredisi ek masrafları şöyle:

  • Vakıfbank memurlara bayram kredisi için kredi tutarının binde beşi kadar tahsis ücreti alıyor.
  • Vakıfbank memurlara bayram kredisi kapsamında alınan tahsis ücretinin yüzde beşi kadar Banka Sigorta Muamele Vergisi alınıyor.
  • Memur ve işçilere bayram kredisi sağlayan bu kampanya kapsamında kredi kullanan müşteriler hayat sigortası yaptırmak zorundalar.
  • Hayat sigortası yaptıran müşteriden senelik olarak sigorta primi alınmaktadır. Bu primin miktarı tüketicinin ve kredinin bazı özelliklerine göre değişebiliyor. Örnek vermek gerekirse; memurlara ya da işçilere bayram kredisi kampanyası kapsamında 10 bin TL kredi kullanan 35 yaşındaki erkek müşteri senelik 35 TL hayat sigortası primi ödemektedir.

Vakıfbank kamululara bayram kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Vakıfbank kamululara bayram kredisi başvurusu yapmak için Vakıfbank şubelerini ve Vakıfbank internet bankacılığını kullanabilirsiniz. İnternetten kamululara bayram kredisi kampanyası başvurusu yapmak için tıklayınız.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı