Krediler

Vakıfbank Bayram Kredisi 2017Vakıfbank 2017 Ramazan Bayramı’na özel ihtiyaç kredisi veriyor.  Bu makalemizde Vakıfbank 2017 bayram kredisi kampanyası hakkında bazı soruları cevapladık. Vakıfbank bayram kredisi 2017’nin özellikleri nelerdir? Vakıfbank 2017 bayram kredisi faizleri ne kadar? Vakıfbank 2017 bayram kredisi ek masrafları nelerdir? Vakıfbank 2017 bayram kredisi başvurusu nasıl yapılır? Vakıfbank bayram kredisi sms başvurusu nasıl yapılır? Vakıfbank 2017 bayram kredisi internet başvurusu nasıl yapılır?

Vakıfbank bayram kredisi 2017’nin özellikleri nelerdir?

Vakıfbank bayrama özel ihtiyaç kredisinin özellikleri şunlardır:

  • Vakıfbank bayram kredisi için 48 ay vade yapıyor.
  • Vakıfbank Ramazan Bayramı kredisi başvurusu için sms servisi kullanılabiliyor.
  • Kredinin geri ödemesi eşit taksitli ya da artan taksitli olarak yapılabiliyor.
  • Başvuru yapacak kişilerden kefil istenmemektedir. Ancak bazı özel durumlarda banka, kredi kullanmak isteyen kişilerden kefil isteyebilir.

Vakıfbank 2017 bayram kredisi faizleri ne kadar?

Vakıfbank 2017 bayram kredisi faizleri %1,16’dan başlıyor.

Vakıfbank 2017 bayram kredisi ek masrafları nelerdir?

Vakıfbank bu krediyi ihtiyaç kredisi kapsamında vermektedir. Bu sebeple bayram kredisi ek masrafları , standart ihtiyaç kredilerinin ek masraflarıyla aynıdır. Vakıfbank 2017 bayram kredisi ek masrafları şunlardır:

  • Bayram kredisi olarak kullanılan kredi miktarının binde beşi kadar tahsis ücreti alınır. Tahsis ücretinin yüzde beşi kadar BSMV ücreti alınmaktadır.
  • Vakıfbank bayram kredisi için hayat sigortası yaptırmak mecburidir. Hayat sigortası yaptıran müşteri senede bir kere sigorta primi ödemektedir. Ödenen sigorta primleri çeşitli durumlara göre değişmektedir. 10 bin TL kredi kullanan 35 yaşındaki bir müşteri senelik 35 TL civarı prim ödemektedir.

Vakıfbank 2017 bayram kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Vakıfbank 2017 bayram kredisi başvurusu internetten, smsle ve şubelerden yapılabilmektedir.

Vakıfbank bayram kredisi sms başvurusu nasıl yapılır?

Vakıfbank bayram kredisi sms başvurusu yapmak için KREDI, T.C. Kimlik No ve Aylık Gelirinizi yazıp 5724’e göndermeniz yeterli olacaktır. Vakıfbank bayram kredisi sms başvurusu işleminiz onaylanırsa, herhangi bir Vakıfbank şubesine gidip kredinizi kullanabilirsiniz.

Vakıfbank 2017 bayram kredisi internet başvurusu nasıl yapılır?

Vakıfbank bayram kredisine internet üzerinden de başvuru yapabilirsiniz. Vakıfbank 2017 bayram kredisi internet başvurusu yapmak için bu bağlantıya tıklayınız.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı