Vakıfbank 5724 Sms Servisi ile Kredi Başvurusu

vakıfbank cepten kredi

Şubesiz bankacılığın hizmetlerinden biri de kredi başvurularıdır. Banka şubelerini kullanmadan banka sms servisleri, bankaların internet siteleri, bankaların mobil uygulamaları gibi aracılarla da kredi başvurusu yapılabilir. Bu sayede hem bankalar hem de müşteriler zamandan kazanmış oluyor.

Bu yazımızda sms ile kredi veren bankalar arasında olan Vakıfbank’ın sms kredi başvurusu ile ilgili bilgiler verdik. Aşağıdaki soruların cevaplarını makalemizi okuyarak öğrenebilirsiniz.

Vakıfbank sms kredi özellikleri nelerdir? Vakıfbank sms kredi faiz oranları kaçtır? Vakıfbank sms kredi başvurusu nasıl yapılır? Vakıfbank sms kredi hemen hesaba yatar mı? Vakıfbank sms ile kredi kartı başvurusu nasıl yapılır? Vakıfbank’a sms ile ek kart başvurusu nasıl yapılır? Vakıfbank sms ile kart şifresi alma işlemi nasıl yapılır?

Vakıfbank sms kredi özellikleri nelerdir?

Vakıfbank ihtiyaç kredisi kapsamındaki bu kredinin özellikleri şunlardır:

  • Vakıfbank ihtiyaç kredisi için 48 ay vade yapmaktadır.
  • Vakıfbank sms ile başvuru yaptırdığı bu kredi için aylık %1,75 faiz uygulamaktadır.
  • Bu krediyi almak için hayat sigortası yaptırmak gerekmektedir. Hayat sigortası primi yıllık olarak ödenir ve bu prim müşterinin yaşına, cinsiyetine, sağlık durumuna göre değişebilir.
  • 10.000 TL‘ye 48 ay vade yaptıran 35 yaşındaki erkek bir müşterinin ödeyeceği yıllık prim 35 TL olarak hesaplanmıştır.
  • BSMV ve KKDF gibi vergiler de uygulanmaktadır.

Vakıfbank sms kredi başvurusu nasıl yapılır?

Vakıfbank taksitli ihtiyaç kredisi olarak bilinen bu krediye sms ile başvuru yapmak için T.C. kimlik numaranızı yazıp 5724‘e göndermeniz gerekmektedir. Bu yolla Vakıfbank’tan kredi alıp alamayacağınızı öğreneceksiniz. Sonuç olumlu ise şubelerden kredinizi alabilirsiniz.

Vakıfbank sms kredi hemen hesaba yatar mı?

Vakıfbank’a yapacağınız sms başvurusu bir kaç dakika içinde sonuçlanacaktır. Sonuç olumlu ise banka görevlisi sizle iletişime geçecek ve size kredi hakkında bilgiler verecektir. Son olarak da gerekli belgeler ile birlikte herhangi bir Vakıfbank şubesine çağrılacaksınız. Böylece kredinizi almış olacaksınız.

Yukarıda da açıkladığımız gibi Vakıfbank’a sms ile yapılan kredi başvuruları bir ön özelliğindedir. Bu başvuru ile sadece kredi alıp alamayacağınızı öğrenebilirsiniz. Sonuç olumlu olsa bile Vakıfbank krediyi hesabınıza hemen yatırmamaktadır.

Vakıfbank sms ile kredi kartı başvurusu nasıl yapılır?

Vakıfbank’a sms ile kredi kartı başvurusu ya da ek kart başvurusu yapmak mümkündür. Vakıfbank sms ile kredi kartı başvurusu yapmak için VB boşluk T.C. kimlik numaranızı yazıp 5724’e gönderin. Bu şekilde Vakıfbank World özellikli kredi kartına sms ile başvuru yapmış olursunuz. Peki, Vakıfbank’a sms ile ek kart başvurusu nasıl yapılır?

Vakıfbank’a sms ile ek kart başvurusu nasıl yapılır?

Vakıfbank’a sms ile ek kart başvurusu yapmak için EKKART yazıp bir boşluk bırakıp ek kart çıkarmak istediğiniz kişinin T.C. kimlik numarasını yazın ve 5724’e gönderin.

Vakıfbank sms ile kart şifresi alma işlemi nasıl yapılır?

Vakıfbank’tan aldığınız bir kredi kartınız varsa ve bu kartın şifresini bilmiyorsanız 5724 sms servisini kullanarak kolayca kart şifresi edinebilirsiniz. Vakıfbank’tan sms ile kredi kartı şifresi almak isteyenler sözcük aralarında birer boşluk bırakarak;

  • KKSIFRE
  • Kredi kartı numarasının son 6 hanesi,
  • Anne kızlık soyadının ilk ve son karakteri,
  • Kartın arka yüzünde bulunan 3 haneli güvenlik kodunun ilk iki hanesini
  • Kartın son kullanım tarihini yazıp 5724‘e gönderebilirler.

Sorularınızı yorum kısmına yazın kısa sürede cevaplayalım.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*