Krediler

Türkiye Finans İmar Affı Kredisi (SMS ile Başvuru)

Katılım bankalarından biri olan Türkiye Finans da imar affı finansmanı vermeye başladı. Kampanyanın faiz, maliyet ve başvuru bilgileri aşağıda...Türkiye Finans imar barışı kredisi için 4 yıla kadar vade yapılıyor. Bankanın kar payı oranları (faiz) müşterinin kullandığı vadeye göre değişiyor. Finansmanın özellikleri şöyle:

Türkiye Finans İmar Barışı Finansmanı 2018

Standart bir ihtiyaç finansmanından alınan vergi ve komisyonlar Türkiye Finans imar affı finansmanı için de geçerlidir. Maliyet detayları şöyle:

  • Kullanacağınız finansman tutarının binde beşi oranında tahsis ücreti ödersiniz. Tahsis ücreti kredi kullanımı esnasında müşteriden peşin olarak alınacaktır.
  • BSMV ve KKDF vergileri bankanın bu ürüne uyguladığı kar tutarı (faiz tutarı) üzerinden hesaplanır. Bu vergiler yasal oranlarla finansman taksitlerine eklenir.
  • Ferdi hayat sigortası yaptırmayana finansman verilmez.

Türkiye Finans İmar Affı Finansmanı Kar Payı Oranları

Bu verileri mevduat bankaları faiz oranı; katılım bankaları ise kar payı olarak adlandırıyor. Müşteri açısından bu tabirlerin pek önemi yok. Sonuçta müşterinin cebinden kar payı veya faiz oranı olarak bir para çıkıyor. Türkiye Finans’ın imar barışı kredisi faizleri alttaki tablodaki gibidir:

Türkiye Finans İmar Affı Maliyet Tablosu 2018
Türkiye Finans İmar Affı Maliyet Tablosu 2018

Bazı hususlar kredinin faiz oranını etkilemektedir. Yukarıda göründüğü gibi bunlardan biri vadedir. Bunun dışında yukarıdaki faizlerden faydalanabilmeniz için bankanın bazı şartları var:

  • Ferdi güvence sigortası (hayat sigortası) yaptırmak,
  • Yedek hesap açtırmak,
  • Kredi kartı başvurusu yapmak,
  • Otomatik fatura ödeme talimatı vermek

Yukarıdaki tablodaki yıllık maliyet oranlarına sigorta masrafları eklenmemiştir. Faiz tutarı ve diğer yasal vergiler maliyet oranını oluşturmaktadır.

Nasıl Başvurulur?

Türkiye Finans’a imar barışı kredisi başvurusu yapmak için sms gönderebilir veya internet sayfasını kullanabilirsiniz.

Sms ile imar affı kredisi başvurusu

İMAR yazıp bir boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı yazın ve 2310‘a kısa mesaj gönderin. Bu şekilde imar barışı kredisi ön başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Onay alırsanız Türkiye Finans şubelerine giderek finansmanınızı hemen kullanabilirsiniz.

İnternetten imar barışı kredisi başvurusu

Bunun için Türkiye Finans’ın web sayfası üzerinde bulunan başvuru formunu doldurmanız yeterlidir. İlgili forma https://www.turkiyefinans.com.tr/tr-tr/basvurular/Sayfalar/Dert-Cozen-Finansman.aspx bağlantısı üzerinden ulaşabilirsiniz. Başvuru sonucunuz olumlu olursa şubelere gerekli evraklarla müracaat edip paranızı hemen alabilirsiniz.

İmar affı finansmanı için gerekli evraklar

İmar affı finansmanı alabilmek için e devlet üzerinde bulunan imar barışı kayıt başvurusu ve sorgulaması bölümünden size ait ödeme tutarının çıktısını alıp şubeye göstermelisiniz. Kimliğinizi ve gelir belgenizi de yanınızda getirmeyi unutmayın.

Daha uygun oranlarda imar affı kredisi arıyorsanız https://yatırımhaber.com/ziraat-bankasi-imar-barisi-kredisi-2018/ adresli sayfamızı mutlaka ziyaret ediniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı