Krediler

TEB İnternetten Hesaba İhtiyaç Kredisi VeriyorTEB şubesiz bankacılık kullanımında önde gelen bankalardan biridir. TEB internet bankacılığı ile birçok işlem yapılabiliyor. Bunlardan biri de ihtiyaç kredisi kredi kullanımı…

Bu makalede Cepteteb ihtiyaç kredisi hakkında bazı soruları cevapladık. Cepteteb ihtiyaç kredisinin özellikleri nelerdir? Cepteteb ihtiyaç kredisi ek masrafları nelerdir? Cepteteb ihtiyaç kredisi faizleri ne kadardır? Cepteteb ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır? TEB internetten ihtiyaç kredisi alma işlemi nasıl yapılır? TEB internetten ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Cepteteb ihtiyaç kredisinin özellikleri nelerdir?

Cepteteb ihtiyaç kredisi, şubesiz kredi imkanı veren bir kampanyadır. Banka şubelerine gitmeden başvurunuzu hemen yapabilir, dakikalar içinde kredinizi kullanabilirsiniz. Cepteteb ihtiyaç kredisinin özelliklerini şöyle sıralayabiliriz:

  • Cepteteb ihtiyaç kredisi için üst limit 20.000 TL’dir. Bu kapsamda en az 1000 TL ihtiyaç kredisi başvurusu yapılabilir.
  • Teb şubesiz kredi için 48 aya kadar vade yapılıyor. İnternetten yapılan ihtiyaç kredisi başvuruları için vade üst limiti 36 aydır.
  • Cepteteb ihtiyaç kredisinden faydalanmak için TEB müşterisi olmak şart değildir. TEB müşterisi olmayanlar da krediye başvurabilir. Başvurunun ardından banka görevlisi tarafından telefonla aranırsınız. Bu aramada müsait olduğunuz bir zamanda belirteceğiniz adrese gelmek üzere görevli sizden randevu alır. Randevu tarihinde banka görevlisi ayağınıza kadar gelerek sizi TEB müşterisi yapar. Böylelikle kredinizi kullanabilirsiniz.
  • Zaten TEB müşterisiyseniz krediniz, onaylanır onaylanmaz hesabınıza aktarılır. TEB bu özelliği ile internetten hesaba kredi sağlıyor.

Cepteteb ihtiyaç kredisi ek masrafları nelerdir?

İnternetten hesaba kredi sağlayan Cepteteb ihtiyaç kredisi ek masrafları şunlardır:

  • Bu krediden tahsis ücreti alınmaz. Bu sebeple Cepteteb ihtiyaç kredisi masrafsız ihtiyaç kredisi kapsamındadır.
  • Bu krediyi kullanabilmek için hayat sigortası yaptırmak şarttır. 5000 TL masrafsız ihtiyaç kredisi için alınan hayat sigortası yıllık primi 50 TL civarındadır.
  • Aylık faiz tutarının yüzde beşi oranında Banka Sigorta Muamele Vergisi, yüzde on beşi oranında Kaynak Kullanımını Destekleme Fonu vergisi, her taksite yansıtılır.

Cepteteb ihtiyaç kredisi faizleri ne kadardır?

Cepteteb ihtiyaç kredisi faizleri 24 ay vadeye kadar %1,29’dur. 24 ay üzerindeki vadelerde %1,38’dir.

TEB internetten ihtiyaç kredisi alma işlemi nasıl yapılır?

TEB internetten ihtiyaç kredisi alma işlemi için öncelikle internetten ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak gerekir.

TEB internetten ihtiyaç kredisi başvurusu 

TEB internetten ihtiyaç kredisi başvurusu banka müşterileri için ve banka müşterisi olmayanlar için farklıdır.

Müşteri olmayanların TEB ihtiyaç kredisi başvurusu için tıklayınız.

TEB müşterileri internet bankacılığına internet şifreleri ile giriş yapıp kredi başvurusunda bulunabilirler. Başvuru sonucu olumlu olursa kredi tutarı müşterinin hesabına hemen yatar. Böylece internetten hesaba kredi imkanı sağlanmış olur.

Banka müşterilerilerinin TEB ihtiyaç kredisi başvurusu için tıklayınız.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı