Krediler

TEB 3 Ay Taksit Ertelemeli İhtiyaç Kredisi 2020

TEB'den 3 ay taksit ertelemeli ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. Ürünün faiz oranlarını ve başvuru yöntemlerini sizin için araştırdık. Ayrıntılar aşağıda...

Sponsorlu Reklamlar

TEB tüketcilere 3 ay taksit ertelemeli kredi veriyor. Bu makalemizde TEB 3 ay ertelemeli kredi kampanyası hakkında bazı bilgiler verdik.

TEB 3 Ay Ertelemeli Kredinin Özellikleri

TutarVadeFaizAylık Taksit
10 Bin36 Ay%0,98342,32 TL

Faiz oranları müşterinin kredi skoruna göre değişir Yukarıdaki maliyet tablosu kredi skoru 1850 ve üzerinde olan müşteriler için geçerlidir. Başvuru yapmadan önce kredi notunuzu öğrenmeniz faydalı olacaktır.

İlginizi Çekebilir: Kredi notunuzu bilmiyorsanız https://yatırımhaber.com/findeks-kredi-notu/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Diğer bankaların ertelemeli kredi maliyetlerini de görmek isterseniz https://yatırımhaber.com/3-ay-ertelemeli-kredi-veren-bankalar-2018/ adresini mutlaka ziyaret ediniz.

Diğer masraflar

  • 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi kullananlar kullandıkları tutarın binde beşi kadar kredi tahsis ücretini bankaya ödemek zorundalar. Buna dosya masrafı da denilmektedir.
  • TEB ertelemeli kredi aylık faiz tutarının yüzde beşi kadar Banka ve Sigorta Muamele Vergisi taksitlere eklenir. BSMV vade boyunca bütün taksitlere eklenecektir.
  • Kaynak Kullanımını Destekleme Fonu Vergisi de aylık faiz tutarı üzerinden alınır. KKDF’nin oranı yüzde on beştir. Yukarıda belirttiğimiz gibi KKDF de bütün taksitlere yansıtılarak müşteriden tahsil edilecektir.
  • Bankaların büyük bir bölümü kredi kullanımı için müşterilerine hayat sigortası yaptırma şartı koşuyor. TEB’den 3 ay ertelemeli kredi kullanmak için de hayat sigortası yaptırmak gerekiyor. 36 ay vadeyle 5000 TL tutarında kredi kullanan 35 yaşındaki erkek bir müşteriden senelik 115 TL civarında hayat sigortası primi alınmaktadır. Bu müşterinin 36 ay sonunda ödeyeceği toplam hayat sigortası primi 341,30 TL’yi bulacaktır.

Yukarıdaki oranlar ve masraf bilgileri TEB’in resmi sayfasından alınmıştır. Kaynağın adresi: https://www.teb.com.tr/sizin-icin/ihtiyac-kredisi/

TEB 3 Ay Ertelemeli Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Başvuru için aşağıdaki başvuru kanallarını kullanabilirsiniz:

  • TEB şubeleri
  • CEPTETEB internet şubesi,
  • 0850 200 0666 numaralı TEB Müşteri Hizmetleri

TEB 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi başvurusu için şubeleri kullanacaksanız; şubelere giderken yanınızda götürmeniz gereken belgeler şunlardır:

  • Kimlik,
  • Gelir Belgesi
  • İkametgah belgesi ya da son 3 aylık döneme ait herhangi bir fatura

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Mutlaka Okumalısın
Kapalı
Başa dön tuşu