Sms ile Kredi Veren Bankalar Hangileri? (Güncel 2018)

sms ile kredi veren bankalar

Bu yazımızda sms ile kredi veren bankaları araştırdık. Hangi bankalar sms kredi veriyor? Bankalara sms ile kredi başvurusu nasıl yapılır? Cevaplar için makalemize göz atın.

2018’de Hangi bankalar sms kredi veriyor?

Sms ile kredi veren bankalar ve bankaların sms kredi başvuru numaraları aşağıda listelendi. Cepten kredi veren bankalar hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için tablonun altına bakınız.

BANKA ADI SMS NUMARASI CEPTEN KREDİ BAŞVURUSU METNİ (Kelime Aralarında Birer Boşluk Bırakın)
Ziraat Bankası 4747 T.C. kimlik numaranız, kredi tutarı, vade ve aylık net geliriniz
Halk Bankası 3452 KREDI, TC Kimlik Numarası, Gelir Bilgisi, Talep Edilen Tutar
İş Bankası 4402 NAKİT, TC KİMLİK NO, KREDİ TUTARI, AYLIK GELİRİNİZİ
Akbank 4425 T.C kimlik numarası
Vakıfbank 5724 T.C kimlik numarası
Odeabank 8844 T.C kimlik numarası
QNB Finansbank 5030 T.C kimlik numarası
ING Bank (İhtiyaç kredisi) 2205 T.C kimlik numarası
ING Bank (Kobi Kredi) 2205 KOBİ TC kimlik numarası
Garanti Bankası 3390 T.C kimlik numarası
Denizbank (İhtiyaç Kredisi) 3280 KREDİM TC kimlik numarası
Denizbank (Çiftçi Kredisi) 3280 T.C kimlik numarası SMS TARIM
Yapı Kredi Bankası (İhtiyaç Kredisi) 4411 Bireysel T.C. kimlik numarası aylık gelir
Yapı Kredi Bankası (Konut Kredisi) 4411 konut T.C. kimlik numarası aylık gelir
Fibabanka 3422 T.C kimlik numarası
Şekerbank 1953 T.C kimlik numarası

Ziraat Bankası sms kredi başvurusu 4747

Ziraat Bankası’na sms ile kredi başvurusu yapabilirsiniz. Ziraat ihtiyaç kredisi sms başvurusu için T.C. kimlik numaranızı, kredi tutarı, vade ve aylık net gelirinizi aralarda birer boşluk bırakarak 4747‘ye gönderin. Ziraat Bankası sms kredi ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Halk Bankası sms kredi başvurusu 3452

Halk Bankası müşterilerine sms ile kredi başvurusu yaptırıyor. Başvurunuz olumlu sonuçlanınca istediğiniz herhangi bir Halkbank şubesinden ihtiyaç kredinizi alabiliyorsunuz. Halkbank ihtiyaç kredisi sms başvurusu için aralarında bir boşluk bırakarak KREDI, TC Kimlik Numarası, Gelir Bilgisi, Talep Edilen Tutar bilgilerini 3452‘ye gönderin. Halk Bankası sms kredi ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

İş Bankası sms kredi başvurusu 4402

Sms ile kredi veren bankalar arasında İşbank da yer alıyor. İş Bankası’na sms ile kredi başvurusu yapabilirsiniz. İşbank’ta mevduat hesabınız varsa, sms başvurunuzun olumlu sonuçlanınca istediğiniz kredi tutarı hesabınıza hemen geçiyor. İş Bankası ihtiyaç kredisi sms başvurusu için aralarında bir boşluk bırakarak NAKİT, TC KİMLİK NO, KREDİ TUTARI, AYLIK GELİRİNİZİ yazın ve 4402‘ye gönderin. İş Bankası 4402 sms kredi ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Akbank sms kredi başvurusu 4425 

Akbank’tan ne kadar ihtiyaç kredisi alabileceğinizi öğrenebilmek için T.C. kimlik numaranızı yazıp 4425‘e gönderebilirsiniz. Akbank 4425 sms kredi ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Vakıfbank sms kredi başvurusu 5724 

Vakıfbank’a ihtiyaç kredisi ön başvurusu yapmak için T.C. kimlik numaranızı yazıp 5724’e gönderin. Vakıfbank 5724 sms kredi ayrıntıları için tıklayınız.

Odeabank sms kredi başvurusu 8844 

Odeabank’tan ihtiyaç kredisi ön başvurusu yapmak için NAKIT yazıp bir boşluk bırakın TC kimlik numaranızı yazın ve 8844‘e gönderin. Odebank 8844 sms kredi ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

QNB Finansbank sms kredi başvurusu 5030 

QNB Finansbank’tan ihtiyaç kredisi almak istiyorsanız 5030’a TC kimlik numaranızı gönderin. Ön başvuru işleminiz olumlu sonuçlanırsa kredinizi alabilirsiniz. QNB Finansbank 5030 sms kredi ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

ING Bank sms kredi başvurusu 2205

ING’den ihtiyaç kredisi alıp alamayacağınızı öğrenebilmek için 2205’e T.C. kimlik numaranızı göndermeniz yeterlidir. ING 2205 sms kredi ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

ING Bank sms ile kobi kredisi başvurusu

ING Bank sms ile esnaf ve kobilere de kredi başvurusu yaptırıyor. Esnaf ve kobilere özel bu kampanyanın adı ”ING Sms Kobi Kredi” olarak geçiyor. Sms ile kobi kredisi başvurusu yapmak isteyenler KOBİ yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra T.C. kimlik numarasını yazarak 2205 ING sms servisine gönderebilirler. ING kobi kredi hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz ” Ingbank Kobilere Sms ile Kredi Veriyor ” adlı makalemizi okuyabilirsiniz.

Garanti Bankası sms kredi başvurusu 3390

Garanti’den ihtiyaç kredisi alıp alamayacağınızı sms ile öğrenebilirsiniz. Bunun için DURUM yazıp bir boşluk bırakın T.C. kimlik numaranızı yazın ve 3390‘a gönderin. Garanti 3390 sms kredi ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Denizbank sms kredi servisi 3280 

Denizbank’a sms ile ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak için KREDİM boşluk T.C. kimlik numarası yazın ve 3280‘e gönderin. Denizbank 3280 sms kredi ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Denizbank sms ile çiftçi kredisi başvurusu

Denizbank çiftçilere Tarımsal İhtiyaç Kredisi kapsamında bir kampanya yaptı. Bu kampanyaya sms ile başvuru imkanı da mevcut. Tarımsal ihtiyaç kredisi ve çiftçi kredisi diye anılan bu kampanyaya sms ile başvuru yapmak isteyenler T.C. kimlik numarası yazıp bir boşuk bıraktıktan sonra SMS TARIM yazıp 3280’e gönderebilirler. Bu kredi kampanyasını Denizbank Çiftçiye Sms ile Kredi Veriyor adlı makalemizde ayrıntılı şekilde inceledik.

Yapı kredi sms kredi başvurusu 4411

Yapı Kredi’ye sms ile konut kredisi ya da bireysel kredi başvurusu yapılıyor. Yapı Kredi sms ile konut kredisi başvurusu için ”konut T.C. kimlik numarası aylık gelir” bilgilerini aralarda birer boşluk bırakıp 4411’e gönderin. Yapı Kredi sms ile ihtiyaç kredisi başvurusu için ”Bireysel T.C. kimlik numarası aylık gelir” bilgilerini aralarda birer boşluk bırakıp 4411’e gönderin. Yapı Kredi 4411 sms kredi ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Fibabanka sms kredi başvurusu

Fibabanka’ya hemen sms kredi başvurusu yapabilirsiniz. Fibabanka cepten kredi başvurunuz hemen hesabınıza yatırılmaz, sms ile onaylanan kredinizi ancak Fibabanka şubelerinden çekebilirsiniz. Fibabanka’ya sms ile kredi başvurusu yapmak için TC kimlik numaranızı yazdıktan sonra 3422’ye gönderiniz. Fibabanka sms kredi hakkında ayrıntılı bilgi için ” Fibabanka Sms Kredi Başvurusu (Cepten Kredi) ” adlı makalemizi okumanızı öneririz.

Fibananka sms ile esnaf kredisi başvurusu

Fibabanka esnaf ve kobilere özel olarak bir ihtiyaç kredisi kampanyası yaptı. Bu kampanyaya sms ile kolayca başvuru yapılıyor. Fibabanka sms ile kobi kredisi başvurusu yapmak için ESNAF yazıp bir boşluk bırakıp T.C. kimlik numaranızı yazın ve bu mesajı 3422‘ye gönderin. Fibabanka esnaf kredisi hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için ” Fibabanka Esnafa Sms Kredi Veriyor ” adlı makalemize tıklayın.

Şekerbank sms kredi başvurusu

Şekerbank sms ile kredi başvurusu alan bankalardan birdir. Şekerbank’a sms ile kredi başvurusu yapmak için TC kimlik numaranızı yazdıktan sonra 1953 Şekerbank sms servisine gönderiniz. Sms başvurusu sonucunda onaylanan kredinizi herhangi bir Şekerbank şubesinden kullanabilirsiniz. Şekerbank sms kredi hakkında ayrıntılı bilgi almak için ” Şekerbank 1953 Sms Kredi Başvurusu ” adlı makalemizi okumanızı tavsiye ederiz.

Sorularınızı yorum kısmına yazın kısa sürede cevaplayalım.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*