SMS Kredi

Sms ile Kredi Veren Bankalar Hangileri? (Güncel 2020)

Sms ile kredi başvurusu yapabileceğiniz 12 bankanın bilgilerini sizlerle paylaştık. İçerikteki bilgileri kullanarak dilediğiniz bankaya kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Sponsorlu Reklamlar

Mesajla kredi veren bankalar

Bankaların sms kredi başvuru numaraları aşağıda listelendi. Sms ile kredi veren bankalar hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için tablonun altındaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

BANKA ADI NUMARA Kelime Aralarında Birer Boşluk Bırakın)
Ziraat Bankası 4747 T.C. kimlik numaranız, kredi tutarı, vade ve aylık net geliriniz
Halk Bankası 3452 KREDI, TC Kimlik Numarası, Gelir Bilgisi, Talep Edilen Tutar
İş Bankası 4402 NAKİT, TC KİMLİK NO, KREDİ TUTARI, AYLIK GELİRİNİZİ
Akbank 4425 T.C kimlik numarası
Vakıfbank 5724 T.C kimlik numarası
Odeabank 8844 T.C kimlik numarası
QNB Finansbank 5030 T.C kimlik numarası
ING Bank (İhtiyaç) 2205 T.C kimlik numarası
ING Bank (Kobi) 2205 KOBİ TC kimlik numarası
Garanti Bankası 3390 T.C kimlik numarası
Denizbank (İhtiyaç) 3280 KREDİM TC kimlik numarası
Denizbank (Çiftçi) 3280 T.C kimlik numarası SMS TARIM
Yapı Kredi Bankası (İhtiyaç) 4411 Bireysel T.C. kimlik numarası aylık gelir
Yapı Kredi Bankası (Konut) 4411 konut T.C. kimlik numarası aylık gelir
Fibabanka 3422 T.C kimlik numarası
Şekerbank 1953 T.C kimlik numarası

Başvurunuzu yukarıdaki bilgileri kullanarak kolayca yapabilirsiniz. Bankaların sms kredi kampanya detayları ise aşağıda…

Ziraat Bankası 4747

Ziraat Bankası’na sms ile kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bunun için T.C. kimlik numaranızı, kredi tutarı, vade ve aylık net gelirinizi aralarda birer boşluk bırakarak 4747‘ye gönderin. Ayrıntılar için https://yatırımhaber.com/ziraat-bankasi-sms-bankaciligi-4747-ihtiyac-kredisi-370/adresine tıklayabilirsiniz.

Halk Bankası 3452

Halk Bankası’na cepten finansman müracaatı yapmak mümkün. Başvurunuz olumlu sonuçlanınca istediğiniz herhangi bir Halkbank şubesinden paranızı alabiliyorsunuz.

Cepten başvuru için aralarında bir boşluk bırakarak KREDI, TC Kimlik Numarası, Gelir Bilgisi, Talep Edilen Tutar bilgilerini 3452‘ye gönderin. Detaylı bilgi için https://yatırımhaber.com/halk-bankasi-sms-kredi-basvurusu-3452-417/ adresini ziyaret ediniz.

İş Bankası 4402

İşbank’ta mevduat hesabınız varsa; başvurunuzun olumlu sonuçlanmasıyla bankadan talep ettiğiniz para hesabınıza hemen geçiyor.

Müracaat için aralarında bir boşluk bırakarak NAKİT, TC KİMLİK NO, KREDİ TUTARI, AYLIK GELİRİNİZİ yazın ve 4402‘ye gönderin. Detaylar için https://yatırımhaber.com/is-bankasi-sms-kredi-hizli-kredi-423/adresine tıklayınız.

Akbank 4425 

Akbank’tan ne kadar ihtiyaç finansmanı alabileceğinizi öğrenebilmek için T.C. kimlik numaranızı yazıp 4425‘e gönderebilirsiniz. Daha fazla bilgi için https://yatırımhaber.com/akbank-sms-kredi-online-kredi-ve-atmden-kredi-310/bağlantısına tıklayınız.

Vakıfbank 5724 

Vakıfbank’a cepten ihtiyaç finansmanı başvurusu için T.C. kimlik numaranızı yazıp 5724’e gönderin. Ayrıntılar bu bağlantıda https://yatırımhaber.com/vakifbank-5724-sms-servisi-ile-kredi-basvurusu-430/ 

Odeabank 8844 

Odeabank’a finansman başvurusu yapmak için NAKIT yazıp bir boşluk bırakın TC kimlik numaranızı yazın ve 8844‘e gönderin. Ayrıntılar bu bağlantıda https://yatırımhaber.com/odeabank-sms-kredi-basvurusu-8444-433/

QNB Finansbank 5030 

QNB Finansbank’tan ihtiyaç finansmanı almak istiyorsanız 5030’a TC kimlik numaranızı gönderin. Ön başvuru işleminiz olumlu sonuçlanırsa paranızı şubelere gidip alabilirsiniz.

https://yatırımhaber.com/qnb-finansbank-sms-kredi-basvurusu-5030-436/sayfamıza tıklayıp daha fazla bilgi alabilirsiniz.

ING Bank 2205

ING’den ihtiyaç finansmanı alıp alamayacağınızı öğrenebilmek için 2205’e T.C. kimlik numaranızı göndermeniz yeterlidir. Tüm ayrıntılar içinhttps://yatırımhaber.com/ing-2205-sms-ile-kredi-basvurusu-441/ sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

ING Bank kısa mesajla kobi kredisi başvurusu

ING Bank mesajla esnaf ve kobilere de finansman başvurusu yaptırıyor. Esnaf ve kobilere özel bu kampanyanın adı ”ING Sms Kobi Kredi” olarak geçiyor. Mesajla kobi finansmanı almak isteyenler KOBİ yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra T.C. kimlik numarasını yazarak 2205’e gönderebilirler.

ING kobi finansmanı hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz https://yatırımhaber.com/ingbank-kobilere-sms-ile-kredi-veriyor/ adresini ziyaret ediniz.

Garanti Bankası 3390

Garanti’den ihtiyaç finansmanı alıp alamayacağınızı bir kısa mesajla öğrenebilirsiniz. Bunun için DURUM yazıp bir boşluk bırakın T.C. kimlik numaranızı yazın ve 3390‘a gönderin. Ayrıntılar için https://yatırımhaber.com/garanti-sms-kredi-basvurusu-3390-445/ sayfamıza geçebilirsiniz.

Denizbank 3280 

Denizbank’a cepten ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak için KREDİM boşluk T.C. kimlik numarası yazın ve 3280‘e gönderin. Ayrıntılar https://yatırımhaber.com/denizbank-sms-kredi-basvurusu-3280-448/bağlantısında mevcut…

Denizbank mesajla çiftçi kredisi başvurusu

Denizbank çiftçilere Tarımsal İhtiyaç Kredisi adında bir kampanya yaptı. Bu ürüne mesajla başvuru imkanı da mevcut. Tarımsal ve çiftçi finansmanı diye anılan bu kampanyaya kısa mesajla müracaat etmek isteyenler T.C. kimlik numarası yazıp bir boşuk bıraktıktan sonra SMS TARIM yazıp 3280’e gönderebilirler.

Bu kampanyayla ilgileniyorsanız https://yatırımhaber.com/denizbank-ciftciye-sms-ile-kredi-veriyor/ sayfasını ziyaret ederek daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Yapı kredi 4411

Bankaya cepten konut ya da ihtiyaç finansmanı başvurusu yapılabiliyor. Konut finansmanı müracaatı için ”konut T.C. kimlik numarası aylık gelir” bilgilerini aralarda birer boşluk bırakıp 4411’e göndermelisiniz.

İhtiyaç finansmanı başvurusu için ”Bireysel T.C. kimlik numarası aylık gelir” bilgilerini aralarda birer boşluk bırakıp 4411’e gönderiniz.

Konuyla ilgili ayrıntılı bilgiyi https://yatırımhaber.com/yapi-kredi-sms-kredi-basvurusu-4411-451/ adresine tıklayıp edinebilirsiniz.

Fibabanka 3422

Fibabanka’ya cepten kredi başvurusu yapınca para hemen hesabınıza yatırılmaz. Müracaatınız onaylanırsa Fibabanka şubelerine gidip paranızı çekebilirsiniz. Başvuru yapmak için TC kimlik numaranızı yazdıktan sonra 3422’ye gönderiniz.

Fibabanka cepten kredi hakkında ayrıntılı bilgi için https://yatırımhaber.com/fibabanka-sms-kredi-basvurusu-cepten-kredi/ bağlantısına tıklayınız.

Fibananka mesajla ile esnaf kredisi başvurusu

Fibabanka esnaf ve kobilere özel olarak bir finansman kampanyası yaptı. Bu kampanyaya mesajla ile kolayca müracaat edilebiliyor. Fibabanka’ya cepten kobi kredisi başvurusu yapmak için ESNAF yazıp bir boşluk bırakıp T.C. kimlik numaranızı yazın ve bu mesajı 3422‘ye gönderin.

Şekerbank 1953

Bankaya cepten müracaat için TC kimlik numaranızı yazdıktan sonra 1953’e gönderiniz. Onaylanan tutarı herhangi bir Şekerbank şubesinden tahsil edebilirsiniz.

Şekerbank bu hizmeti hakkında ayrıntılı bilgi almak için https://yatırımhaber.com/sekerbank-1953-sms-kredi-basvurusu/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Sorularınızı yorum kısmına yazın kısa sürede cevaplayalım.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu