Krediler

Sigortasız Kredi Veren Bankalar

Bankalar, kredi verme şartı olarak müşterilerine bazı sigorta paketlerini satıyorlar. Bu sigorta paketlerinin içeriği kullanılan krediye göre değişiyor. İhtiyaç kredisi kullanan bir tüketiciye hayat sigortası; konut kredisi kullanan bir müşteriye, hayat ve konut sigortası, taşıt kredisi kullanan müşteriye ise hayat sigortası ve kasko yaptırılıyor. Kredi kullanmak isteyen vatandaşlar bu sigortaları yaptırmak zorunda değiller. Ancak bankaların kredi sözleşmelerinde, müşterilerin sigorta yaptırmayı kabul ettiklerine dair maddeler bulunuyor. Bu sözleşmeyi imzalarsanız sigorta yaptırmayı da kabul etmiş oluyorsunuz. Bu durumla birlikte sigortasız kredi veren bankalar da var. Bu makalemizde sigorta masrafsız kredi veren bankalar hakkında bir inceleme yaptık. Makalemizde Sigortasız ihtiyaç kredisi veren bankalar ve sigortasız konut kredisi veren bankalar hakkında bilgiler bulabilirsiniz. Sigortasız ihtiyaç kredisi veren bankalar hangileri? Hayat sigortasız kredi veren bankalar hangileri? Sigortasız konut kredisi veren bankalar hangileri?

Sigortasız ihtiyaç kredisi veren bankalar hangileri?

İlk olarak hayat sigortasız ihtiyaç kredisi veren bankalar hakkında bilgi verelim. Kredi kullanırken hayat sigortası yaptırmak istemiyorsanız aşağıdaki bankaları kullanabilirsiniz.

Nkolaykredi.com Hayat Sigortasız İhtiyaç Kredisi

Nkolay bir internet bankacılığı uygulamasıdır. İnternet üzerinden tüketicilere kolay ve hızlı kredi sağlamaktadır. Bu özelliklerinin yanında Nkolay, sigorta şartsız kredi vermektedir. Yani Nkolay’dan kullanacağınız ihtiyaç kredisi sigorta masrafsız kredi kapsamındadır. Nkolay’dan kullanacağınız ihtiyaç kredisinin hayat sigortası masrafı yoktur. Bu site üzerinden gelir belgesiz kredi alabilirsiniz. Başvuru aşaması da internetten olduğu için ve onaylanan başvuru sonucu kredi tutarı hesabınıza anında yatırıldığı için Nkolay, ihtiyaç kredisi için evrak istemez. Kefilsiz, evraksız, gelir belgesiz ve sigorta masrafsız kredi kullanmak isterseniz Nkolay’ı tercih edebilirsiniz. Bu sitenin dezavantajı ise kredi faizlerinin genele oranla daha yüksek olmasıdır. Nkolay’ın verdiği ihtiyaç kredisi hakkında ayrıntılı bilgi almak isterseniz ”Nkolaykredi.com Gelir Belgesiz Kredi” adlı makalemize tıklayın.

Bankpozitif Sigorta Masrafsız İhtiyaç Kredisi

Bankpozitif sigortasız ihtiyaç kredisi veren bankalar arasındadır. Bankpozitif’in bu kredi kampanyasının adı ”Adrese Teslim Kredi” olarak geçmektedir. Adı üstinde bu kredi için şubelere gitmenize gerek yoktur. Hızlı kredi kullanmak için internet üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Başvurunuz onaylanırsa evraksız kredi alabilirsiniz. Hayat sigortasız ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen tüketiciler Bankpozitif’ten faydalanabilirler. Bankpozitif’in hızlı kredi kampanyası olan ”Adrese Teslim Kredi” hakkında daha fazla bilgi için ”Bankpozitif Şubeye Gitmeden Adrese Teslim Kredi Veriyor” adlı makalemize tıklayın.

Sigortasız konut kredisi veren bankalar hangileri?

Bankalar konut kredisi kullanacak tüketicilere de bazı sigortaları yatırmayı şart koşuyor. Zorunlu Deprem Sigortası yani DASK haricindeki sigortaları yaptırmanın bir kanuni bir zorunluluğunun olmadığını belirtelim. Ancak bankalar müşterilerine konut kredisi vermek için konut ve hayat sigortası yaptırıyorlar. Sigortasız konut kredisi veren bankalar da mevcut. Bu başlıkta hayat ve konut sigortasız konut kredisi veren bankalar hakkında inceleme yaptık. Sigorta masrafsız konut kredisi veren bankalar şunlardır:

Bankpozitif Sigorta Masrafsız Konut Kredisi

Bankpozitif sigorta masrafsız konut kredisi vermektedir. Bankpozitif, ev kredisi kullanımı için hayat sigortası ve konut sigortası yaptırmayı müşterilerinin tercihine bırakıyor. Bu sayede Bankpozitif sigortasız ev kredisi veriyor. Bankpozitif’in sigortasız ev kredisi hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz ”Bankpozitif Sigorta Masrafsız Konut Kredisi” adlı makalemize tıklayın.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı