Borç Kapatma Kredisi

Şekerbank Borç Kapatma Kredisi 2020-Kart ve Kredi Borcu

Sponsorlu Reklamlar

Başka bankalara olan ihtiyaç kredisi ve kredi kartı borçlarınızı Şekerbank Borç Transfer Kredisi ile tek bir bankada toplayabilirsiniz. Bu makalemizde Şekerbank Borç Kapatma Kredisi faiz, masraf ve başvuru bilgilerini sizlerle paylaştık.

Şekerbank Borç Yapılandırma Kredisi

Şekerbank kredi kartı ve kredi yapılandırma imkanı sağlayan bu kampanyaya 60 aya kadar vade yapıyor. Müşterilere borç transfer kredisi kapsamında 100 bin TL’ye kadar limit tanınıyor. Kredi ve kredi kartı borcu yapılandırma kampanyası için uygulanan faizler şöyle:

Şekerbank Kredi ve Kredi Kartı Yapılandırma Faizleri

Şekerbank borç kapatma kredisi faizleri 3-60 ay arasındaki vadeler için %2,32 oranında uygulanır. Borç transfer kredisi kullanan müşterilerden alınan masraflar ise şöyle:

Şekerbank Borç Transfer Kredisi Masrafları

Kredi ve Kredi Kartı Yapılandırma kampanyasını kullanan tüketicilerden alınan masraflar şöyle:

  • Müşteri kullandığı borç transfer kredisi miktarının binde beşi kadar dosya masrafı ödemektedir.
  • Borç kapatma kredisi aylık faiz tutarının yüzde beşi kadar BSMV, yüzde on beşi kadar KKDF vergisi vade boyunca müşteriden kesilmektedir.
  • Kredi ve kredi kartı yapılandırma kampanyasını kullanan herkes hayat sigortası yaptırmak zorundadır. Hayat sigortası primini müşteri ödemektedir.
İhtiyaç Kredisi ve Kredi Kartı Yapılandırma Örnek Maliyet Tablosu
  Alınan Tutar Vade Aylık Net Faiz Kredinin Aylık Taksiti Dosya Masrafı Aylık Maliyet Oranı Yıllık Maliyet Oranı
2020 Borç Kapatma Kredisi 10 Bin TL 60 %1,39 265,03 TL 50 TL %2,0186

%24,2230

Başvuru Şekli ve Gerekli Belgeler

Bu kampanyaya başvuru yapmak isteyen tüketiciler gerekli belgeleri temin etmek suretiyle doğrudan Şekerbank şubelerine gitmelidir. Kredi ve Kredi Kartı Yapılandırma başvurusu için gereken belgeler şunlardır:

  • Nüfus Cüzdanı
  • Gelir Belgesi

Çok daha düşük faizli borç kapatma kredisi kampanyaları için tıklayın: https://yatırımhaber.com/borc-kapatma-kredisi-2018-kredi-yapilandirma/

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu