Krediler

Şekerbank 50 Bin TL’ye Kadar Bayram Kredisi Veriyor


Şekerbank bireysel ve ticari müşterilere bayram kredisi veriyor. Bu makalemizde bireysel müşterilere özel olarak verilen Şekerbank bayram kredisi hakkında bazı soruları cevapladık. Şekerbank bayram kredisinin özellikleri nelerdir? Şekerbank bayram kredisi faizi ne kadar? Şekerbank bayram kredisi ek masrafları nelerdir? Şekerbank bayram kredisi başvurusu nasıl yapılır? Şekerbank bayram kredisi için şubeden istenen belgeler nelerdir?

Şekerbank bayram kredisinin özellikleri nelerdir?

Şekerbank bayram kredisi kapsamında bireysel müşterilere ihtiyaç kredisi veriyor. Bayram kredisi kapsamında tüketicilere 50 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisi veriliyor. Bu krediye 48 aya kadar vade yapılıyor. Peki, Şekerbank bayram kredisi faizi ne kadar?

Şekerbank bayram kredisi faizi ne kadar?

Şekerbank bayram kredisi faizi aylık %1,75 oranındadır.

Şekerbank bayram kredisi ek masrafları nelerdir?

Şekerbank bayram kredisi kampanyası için bazı ek masraflar çıkarılır. Bu masraflar standart ihtiyaç kredisi masrafları ile aynıdır. Kullanılan bayram kredisi miktarının binde beşi kadar müşteriden tahsis ücreti alınmaktadır. Şekerbank bayram kredisi aylık faiz tutarının yüzde beşi kadar BSMV; yüzde on beşi kadar KKDF vergisi alınır. Şekerbank’In kredi politikalarında göre müşterinin kredi kullanabilmesi için hayat sigortası yaptırması zorunludur. Hayat sigortası primi de müşteriden alınır. Sigorta primleri yıllık periyotlar halinde müşteriden tahsil edilmektedir. Kredi faiz masrafları ve bu ek masraflarla birlikte 15 bin TL’lik Şekerbank bayram kredisi için vade sonunda yapacağınız toplam geri ödeme 24.000 TL civarında olacaktır.

Şekerbank bayram kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Şekerbank bayram kredisi başvurusunu şubelerden yapabilirsiniz. Şekerbank’a ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteseniz Şekerbank sms kredi servisini kullanabilirsiniz. 1453′ TC kimlik numaranızı yazıp göndererek kredi ön başvurusu yapabilirsiniz. Şekerbank sms kredi hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz ” Şekerbank 1953 Sms Kredi Başvurusu ” adlı makalemize tıklayın.

Şekerbank bayram kredisi için şubeden istenen belgeler nelerdir?

Bayram kredisi için istenen belgeler standart ihtiyaç kredisi için istenen belgelerle aynıdır. İstenen belgeler şöyle:

Kredi başvurusu yapacak kişiye ait

  • kimlik fotokopisi
  • ödenmiş fatura örneği
  • gelir belgesi

istenmektedir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı