QNB Finansbank Sms Kredi Başvurusu (5030 Cepten Kredi)

qnb finansbank sms kredi

Qatar National Bank (QNB) grubuna katılan Finansbank müşterilerine şubesiz bankacılık hizmetleri vermeye devam ediyor. Bankanın bu hizmetlerinden biri de sms ile ihtiyaç kredisi başvurusu…

Şubeleri kullanmadan sms ile kredi başvurusu yapmayı sağlayan QNB Finansbank 5030 sms kredi hizmetini araştırdık. QNB Finansbank sms kredi özellikleri nelerdir? QNB Finansbank sms kredi faiz oranları kaçtır? QNB Finansbank sms kredi başvurusu nasıl yapılır? QNB Finansbank sms kredi hemen hesaba yatar mı? Qnb Finansbank sms kredi başvurusu ücreti ne kadardır? 10 Bin TL Qnb Finansbank cepten kredi maliyeti ne kadardır? Cevapları makalemizi okuyarak öğrenebilirsiniz.

QNB Finansbank sms kredi özellikleri nelerdir?

Finansbank kredi başvurusu için sms kanalı kullanıldığından bu krediye cepten kredi ya da sms kredi deniliyor. QNB Finansbank’ın ihtiyaç kredisi kapsamında verdiği bu kredinin özellikleri şunlardır:

  • 48 aya kadar vade yapılan QNB Finansbank ihtiyaç kredisinin taksit ödemelerini dilerseniz 3 ay sonra ödemeye başlayabilirsiniz.
  • QNB Finansbank sms kredi faiz oranları aylık %1,21’den başlamaktadır. Krediye başvuracak kişinin kredi notuna ve diğer etkenlere göre bu oran değişebilir.
  • Banka krediyi vermek için hayat sigortası yaptırmayı şart koşuyor. Hayat sigortası primi yıllık olarak ödenmektedir ve bu prim müşterinin yaşına, cinsiyetine, sağlık durumuna göre değişebilir.
  • Bu ihtiyaç kredisinden alınacak kredi tutarının binde beşi oranında kredi tahsis ücreti kesintisi yapılmaktadır.
  • Diğer ihtiyaç kredilerinde de olduğu gibi QNB Finansbank sms kredi için de BSMV ve KKDF ücreti alınır. Bu vergilerin oranları sabittir krediye yüklenen aylık faiz tutarına göre hesaplanır. KKDF aylık faiz tutarının yüzde on beşi; BSMV ise yüzde beşi kadar vade boyunca kredi taksitlerinize eklenecektir.

QNB Finansbank sms kredi başvurusu nasıl yapılır?

QNB Finansbank ihtiyaç kredisine sms ile başvuru yapmak istiyorsanız TC kimlik numaranızı yazıp 5030‘a kısa mesaj olarak gönderin. Başvurunuz olumlu sonuçlanırsa dilediğiniz QNB Finansbank şubesinden başvurunuzu tamamlayabilir ve kredinizi kullanabilirsiniz.

QNB Finansbank sms kredi hemen hesaba yatar mı?

QNB Finansbank’a yapılan sms başvuruları olumlu olsa da hesaba hemen yatmaz. Bu yolla yapılan başvurularda kredinizi ancak şubelerden alabilirsiniz. Ama QNB Finansbank ihtiyaç kredisine internet bankacılığı ile ya da mobil uygulama ile başvurursanız kredi onaylanır onaylanmaz hesabınıza yatıyor. Bunun için QNB Finansbank müşterisi olmanız ve internet şifresi almış olmanız gerekiyor. QNB Finansbank internet şifresi almak için tıklayınız.

Qnb Finansbank’a bağlı bir hizmet olan enpara.com müşterisi olarak da anında kredi kullanabilirsiniz.

Qnb Finansbank sms kredi başvurusu ücreti ne kadardır?

Qnb Finansbank sms kredi başvurusu için gönderdiğiniz kısa mesajın ücreti operatörünüz tarafından belirlenen bir kısa mesaj ücreti kadardır.

10 Bin TL Qnb Finansbank cepten kredi maliyeti ne kadardır?

Qnb Finansbank cepten kredi başvurusu yaparak 10 bin TL kredi kullanmak isteyenler için bir maliyet hesabı yaptık. 48 ay vade ile 10 bin TL Qnb Finansbank cepten kredis yani sms kredi kullandığınızda; vade sonunda bankaya ödeyeceğiniz toplam para bütün masraflarla birlikte 14.592 TL’dir. Bu miktarın 3838 TL’si faiz tutarıdır. Bu özellikteki bir kredinin aylık taksiti 304 TL’dir. Qnb Finansbank’tan kullanacağınız 48 ay vadeli 10 bin TL ihtiyaç kredisinin faizi ise aylı %1,39 olacaktır.

Qnb Finansbank sms ile kredi kartı başvurusu

Finansbank sms kredi başvurusu haricinde sms ile kredi kartı başvurusu yapmak da mümkün. Sms ile Finansbank Fix Card’a başvuru yapılabiliyor. Finansbank’a ait diğer kredi kartları için başvurular, bankanın resmi sitesi üzerinden alınıyor. Peki, Finansbank Fix Card sms başvurusu nasıl yapılır?

Finansbank Fix Card sms başvurusu nasıl yapılır?

Finansbank Fix Card sms başvurusu için T.C. kimlik numaranızı 3457’ye göndermeniz yeterlidir.

Sorularınızı yorum kısmına yazın kısa sürede cevaplayalım.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*