SMS Kredi

QNB Finansbank Sms Kredi Başvurusu (5030 Cepten Kredi)

QNB Finansbank kredi başvurusu sms ile yapılabilmektedir. Cepten verilen bu finansmana nasıl başvuracağınızı ve kampanyanın özelliklerini aşağıdan hemen öğrenin...

Sponsorlu Reklamlar

QNB Finansbank cepten kredi

Finansbank kredi başvurusu için sms kanalı kullanıldığından bu ürüne cepten kredi deniliyor. Bankanın ihtiyaç kredisi kapsamında verdiği bu ürünün özellikleri şunlardır:

  • 60 aya kadar vade yapılan kampanyanın taksit ödemelerini dilerseniz 3 ay sonra ödemeye başlayabilirsiniz.
  • QNB Finansbank sms kredi faiz oranları aylık %1,19’dan başlamaktadır. Finansman için bankaya müracaat eden kişinin kredi skoruna göre bu oran değişecektir.
  • Faiz oranlarını değiştiren diğer faktör de kullanılacak finansmanın vade ve tutar özelliğidir.
  • Hayat sigortası yaptırmadan finansman kullanılamaz. Hayat sigortası primi yıllık olarak ödenmektedir ve bu prim müşterinin yaşına, cinsiyetine, sağlık durumuna göre değişebilir.
  • Kullanılan tutarın binde beşi oranında dosya masrafı (tahsis ücreti) kesintisi yapılmaktadır.
  • Diğer ihtiyaç finansmanlarında da olduğu gibi bu ürün için de BSMV ve KKDF ücreti alınır.
  • Bu vergilerin oranları sabittir. Finansman yüklenen aylık faiz tutarın üzerinden hesaplanır. KKDF aylık faiz tutarının yüzde on beşi; BSMV ise yüzde beşi kadar vade boyunca taksitlerinize eklenecektir.

QNB Finansbank kredi başvurusu sms ile nasıl yapılır?

Başvuru yapmak istiyorsanız TC kimlik numaranızı yazıp 5030‘a kısa mesaj olarak gönderin. Müracaatınız olumlu sonuçlanırsa dilediğiniz QNB Finansbank şubesinden başvurunuzu tamamlayabilir ve kredinizi kullanabilirsiniz.

Param hesaba hemen yatar mı?

Bankanın müşterisi değilseniz, QNB Finansbank’a yapılan müracaat sonucu olumlu olsa da paranız hesabınıza hemen yatmaz. Bu yolla yapılan başvurularda kredinizi ancak şubelerden alabilirsiniz.

Ürüne internet bankacılığı ya da mobil uygulamayla başvuran Finansbank müşterilerine başvuru onayı çıkarsa kredi tutarı bu kişilerin hesabına anında transfer edilir. Kredi başvurunuzu https://kredi.qnbfinansbank.com sayfasından hemen yapabilirsiniz.

Müşteri olmanıza rağmen internet şifreniz yoksa hemen https://yatırımhaber.com/qnb-finansbank-internet-subesi-sifresi-nasil-alinir-498/ bağlantısına tıklayıp nasıl şifre alacağınızı öğrenin…

Gönderilen Mesaj İçin Kesilen Ücret

Qnb Finansbank sms kredi başvurusu için gönderdiğiniz kısa mesajın ücreti operatörünüz tarafından belirlenen bir kısa mesaj ücreti kadardır.

10 Bin TL Finansmanın Müşteriye Maliyeti

48 aylık vade için aylık taksit 289,25 TL’dir. Bu hesaba göre müşterinin ödeyeceği toplam tutar 13.884,34 TL tutarındadır. İlgili ürünün maliyet tablosu aşağıdaki gibi olacaktır:

Toplam Faiz Tuarı3.236,93 TL
Dosya Masrafı50,00 TL
Vergiler647,41 TL
Hayat Sigortası175,00 TL
Faiz Oranı%1,19

Tablodaki faiz oranı, müşteri skorunun en yüksek seviyede olduğu varsayılarak yazılmıştır. Ayrıca yukarıdaki hayat sigortası primi de ortalama olarak yazılmıştır. Müşterinin özelliğine göre bu rakamlar değişecektir.

Finansbank kredi kartı başvurusu sms ile yapılır mı?

Bankaya sms ile kredi kartı başvurusu yapmak da mümkün. Fix Card’a cepten başvuru yapılabiliyor. Finansbank Fix Card sms başvurusu için T.C. kimlik numaranızı 3457’ye göndermeniz yeterlidir.

Faizleri daha uygun olan Ziraat Bankası’na da sms ile kredi başvurusu yapabilirsiniz. Başvuru detayları için  https://yatırımhaber.com/ziraat-bankasi-sms-bankaciligi-4747-ihtiyac-kredisi-370/ adresini mutlaka ziyaret ediniz.

Soru ve görüşlerinizi bizimle paylaşmak isterseniz aşağıdaki yorum kısmını kullanabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Mutlaka Okumalısın
Kapalı
Başa dön tuşu