SMS Kredi

QNB Finansbank Sms Kredi Başvurusu (5030 Cepten Kredi)

QNB Finansbank kredi başvurusu sms ile yapılabilmektedir. Cepten verilen bu finansmana nasıl başvuracağınızı ve kampanyanın özelliklerini aşağıdan hemen öğrenin…

QNB Finansbank sms kredi özellikleri nelerdir?

Finansbank kredi başvurusu için sms kanalı kullanıldığından bu ürüne cepten kredi deniliyor. Bankanın ihtiyaç kredisi kapsamında verdiği bu ürünün özellikleri şunlardır:

  • 48 aya kadar vade yapılan kampanyanın taksit ödemelerini, dilerseniz 3 ay sonra ödemeye başlayabilirsiniz.
  • QNB Finansbank sms kredi faiz oranları aylık %1,33’ten başlamaktadır. Finansman için bankaya müracaat eden kişinin kredi skoruna göre bu oran değişecektir.
  • Faiz oranlarını değiştiren diğer faktör de kullanılacak finansmanın vade ve tutar özelliğidir.
  • Hayat sigortası yaptırmadan finansman kullanılamaz. Hayat sigortası primi yıllık olarak ödenmektedir ve bu prim müşterinin yaşına, cinsiyetine, sağlık durumuna göre değişebilir.
  • Kullanılan tutarın binde beşi oranında dosya masrafı (tahsis ücreti) kesintisi yapılmaktadır.
  • Diğer ihtiyaç finansmanlarında da olduğu gibi bu ürün için de BSMV ve KKDF ücreti alınır.
  • Bu vergilerin oranları sabittir. Finansman yüklenen aylık faiz tutarın üzerinden hesaplanır. KKDF aylık faiz tutarının yüzde on beşi; BSMV ise yüzde beşi kadar vade boyunca taksitlerinize eklenecektir.

QNB Finansbank kredi başvurusu sms ile nasıl yapılır?

Başvuru yapmak istiyorsanız TC kimlik numaranızı yazıp 5030‘a kısa mesaj olarak gönderin. Müracaatınız olumlu sonuçlanırsa dilediğiniz QNB Finansbank şubesinden başvurunuzu tamamlayabilir ve kredinizi kullanabilirsiniz.

Param hesaba hemen yatar mı?

Bankanın müşterisi değilseniz, QNB Finansbank’a yapılan müracaat sonucu olumlu olsa da paranız hesabınıza hemen yatmaz. Bu yolla yapılan başvurularda kredinizi ancak şubelerden alabilirsiniz.

Bankanın zaten müşterisiyseniz, ürüne internet bankacılığı ya da mobil uygulamayla başvurursanız kredi onaylanır onaylanmaz hesabınıza yatıyor.

Müşteri olmanıza rağmen internet şifreniz yoksa hemen https://yatırımhaber.com/qnb-finansbank-internet-subesi-sifresi-nasil-alinir-498/ bağlantısına tıklayıp nasıl şifre alacağınızı öğrenin…

MUTLAKA OKUYUNUZ: Daha kolay ve şubesiz kredi kullanmak isterseniz Enpara’yı kullanabilirsiniz. Enpara’ya oturduğunuz yerden hemen müşteri olabilir ve paranızı hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Detaylı bilgi için hemen https://yatırımhaber.com/enpara-com-hakkinda-bilgiler/ sayfamızı ziyaret ediniz.

Qnb Finansbank’a bağlı bir hizmet olan enpara.com müşterisi olarak da anında kredi kullanabilirsiniz.

Gönderilen Mesaj İçin Kesilen Ücret

Qnb Finansbank sms kredi başvurusu için gönderdiğiniz kısa mesajın ücreti operatörünüz tarafından belirlenen bir kısa mesaj ücreti kadardır.

10 Bin TL Finansmanın Müşteriye Maliyeti

48 aylık vade için aylık taksit 299,80 TL’dir. Bu hesaba göre müşterinin ödeyeceği toplam tutar 14,390 TL civarında olacaktır. İlgili ürünün maliyet tablosu aşağıdaki gibi olacaktır:

Toplam Faiz Tuarı 3.658,94 TL
Dosya Masrafı 50,00 TL
Vergiler 731,83 TL
Hayat Sigortası 176,00 TL
Efektif Yıllık Faiz Oranı %21,2820

Tablodaki faiz oranı, müşterinin skorunun en yüksek seviyede olduğu varsayılarak yazılmıştır. Ayrıca yukarıdaki hayat sigortası primi de ortalama olarak yazılmıştır. Müşterinin özelliğine göre bu rakamlar değişecektir.

Finansbank kredi kartı başvurusu sms ile yapılır mı?

Bankaya sms ile kredi kartı başvurusu yapmak da mümkün. Fix Card’a cepten başvuru yapılabiliyor. Finansbank Fix Card sms başvurusu için T.C. kimlik numaranızı 3457’ye göndermeniz yeterlidir.

Daha uygun faizlerle finansman kullanmak istiyorsanız https://yatırımhaber.com/gelir-belgesiz-kredi-veren-bankalar-2017/sayfa adresine tıklayıp diğer bankaların kampanyalarını görebilirsiniz.

Soru ve görüşlerinizi bizimle paylaşmak isterseniz aşağıdaki yorum kısmını kullanabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close