Krediler

Qnb Finansbank Masrafsız Bayram Kredisi 2017


Qnb Finansbank müşterilerine 2017 yılı için bayrama özel ihtiyaç kredisi veriyor. Bu makalede Qnb Finansbank bayram kredisi 2017 hakkında bazı soruları cevapladık. Qnb Finansbank 2017 bayram kredisi kampanyasının özellikleri nelerdir? Qnb Finansbank bayram kredisi 2017 faizleri ne kadar? Qnb Finansbank bayram kredisi ek masrafları nelerdir? Qnb Finansbank bayram kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Qnb Finansbank 2017 bayram kredisi kampanyasının özellikleri nelerdir?

Qnb Finansbank 2017 yılı için de bayram kredisi kampanyası düzenledi. Bu kredinin özellikleri şunlardır:

  • Qnb Finansbank 2017 bayram kredisi için 48 ay vade yapılabiliyor.
  • Qnb Finansbank 2017 bayram kredisi taksitlerinizi 3 ay erteleyerek ödemelerinize 3 ay sonra başlayabilirsiniz.
  • Qnb Finansbank 2017 bayram kredisinden kredi tahsis ücreti alınmamaktadır. Bu sebeple bu krediye masrafsız bayram kredisi deniliyor.

Qnb Finansbank bayram kredisi 2017 faizleri ne kadar?

Qnb Finansbank bayram kredisi 2017 faizleri %1,25’ten başlamaktadır. Qnb Finansbank kullanacağınız kredi tutarına ve vadeye göre bayram kredisi faizlerini değiştirebilir.

Qnb Finansbank bayram kredisi ek masrafları nelerdir?

Qnb Finansbank bayram kredisi için bazı ek masraflar çıkarıyor. Bu ek masraflar şunlardır:

  • Qnb Finansbank bayram kredisi 2017 kampanyası masrafsız olarak nitelendirildiği için bu krediden kredi tahsis ücreti alınmamaktadır.
  • Krediyi kullanan kişi, ödeyeceği aylık faiz masrafının yüzde beşi kadar Banka Sigorta Muamele Vergisi, yüzde on beşi kadar da Kaynak Kullanımını Destekleme Fonu vergisi öder.
  • Qnb Finansbank bayram kredisi kullanabilmek için müşterinin hayat sigortası yaptırması zorunludur. Hayat sigortası primi hesaplanırken müşterinin yaşı, cinsiyeti  ve kullandığı kredi miktarı gibi kriterler dikkate alınır. Qnb Finansbank’tan 48 ay vadeli 10 bin TL bayram kredisi kullanan kişi yıllık 70 TL civarında sigorta primi ödemektedir.

Qnb Finansbank bayram kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Qnb Finansbank bayram kredisi başvurusu internet bankacılığı ve sms servisi kullanılarak yapılabilir. Doğrudan QNB Finansbank şubelerine giderek de başvuruda bulunabilirsiniz.

Qnb Finansbank bayram kredisi internetten başvurusu nasıl yapılır?

Qnb Finansbank bayram kredisi başvurusu yapmak için tıklayınız.

Qnb Finansbank bayram kredisi sms başvurusu nasıl yapılır?

Qnb Finansbank 2017  bayram kredisi başvurusu sms ile de yapılabilir. Qnb Finansbank bayram kredisine sms ile başvuru yapmak için T.C. kimlik numaranızı 5030’a gönderebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı