Borç Kapatma Kredisi

QNB Finansbank Borç Kapatma Kredisi 2019

Finansbank, ”Borç Transferi Kredisi” adlı kampanyası ile başka bankalara olan ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi ve kredi kartı borçlarınız için yapılandırma kredisi veriyor. Bu makalemizde Finansbank ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi ve kredi kartı borcu yapılandırma imkanı sağlayan bu kampanyayı inceledik. QNB Finansbank borç kapatma kredisi faizleri, masrafları ve başvuru bilgilerini içeriği okuyarak öğrenebilirsiniz.

QNB Finansbank Borç Yapılandırma Kredisi

Taşıt – ihtiyaç kredisi ve kredi kartı borçları için borç kapatma kredisi veren banka, bu krediye 36 aya kadar vade yapıyor. Diğer bankaya olan ihtiyaç ve taşıt kredisi borcunun tamamı için yapılandırma kredisi veriliyor. Yani başka bankalara olan kredi borçlarınızın bir kısmı için Finansbank’tan borç transfer kredisi kullanamazsınız. Ancak kredi kartı borçlarında bu durum söz konusu değil. Kredi kartı borçlarınızın tamamı ya da bir kısmı için Finansbank’tan yapılandırma kredisi kullanabilirsiniz.

Finansbank kredi kartı ve kredi yapılandırma faiz oranları

Kredi ve kredi kartı borçlarını yapılandırma imkanı sunan Finansbank borç transfer kredisi faizleri müşterinin kredi notuna göre değişip %2,22 ile %2,90 arasında değişmektedir.

Finansbank kredi ve kredi kartı borç transfer kredisi masrafları

QNB Finansbank’tan borç transfer kredisi kullanan müşteri aşağıdaki masrafları ödemek durumundadır:

  • Borç kapatma kredisi kapsamında kullanılan finansmanın binde beşi kadar dosya masrafı,
  • Finansbank borç yapılandırma kredisi aylık faiz tutarının yüzde beşi kadar BSMV; yüzde on beşi kadar KKDF (vade boyunca her ay),
  • Hayat sigortası primi ( müşteri profiline göre değişir ve yıllık olarak hesaplanır).

2019 QNB Finansbank Borç Transfer Kredisi için çeşitli faiz oranlarına göre hesaplanan 36 ay vadeli 10 bin TL tutarındaki krediler için örnek maliyet tablosu şöyledir:

Yapılandırma Kredisi Miktarı Aylık Faiz Oranı Vade Aylık Taksit BSMV Dahil Dosya Masrafı Ödenecek Toplam Sigorta primi Yıllık Toplam Maliyet Oranı
10 Bin TL %2,22 36 Ay 434 TL 52,5TL 318 TL %37.6428
10 Bin TL %2,45 36 Ay 454 TL 52,5TL 321 TL %42.1596
10 Bin TL %2,90 36 Ay 491 TL 52,5TL 326 TL %51.3912

Tablodaki sigorta prim tutarı 47 yaşındaki bir müşteri için hesaplanan tutardır. Bu tutar kredi vadesi boyunca (3 yıl) müşteriden tahsil edilecek toplam tutarı ifade eder. Tablodaki kredi faizlerinin değişiminin sebebi ise temsili müşterilerin kredi notlarının farklı olmasıdır.

QNB Finansbank Borç Kapatma Kredisi Başvurusu

Kredi ve kredi kartı borcu yapılandırma kredisi için başvurular şubelerden alınmaktadır. İhtiyaç kredisi ön başvurusu için bu bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Daha avantajlı borç kapatma kredi ürünleri için tıklayın: https://yatırımhaber.com/borc-kapatma-kredisi-2018-kredi-yapilandirma/

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı