Krediler

QNB Finansbank 3 Ay Taksit Ertelemeli İhtiyaç Kredisi 2020 (Hesaplama)

QNB Finansbank 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi 2020 kampanyası hakkında ayrıntılı bilgi aşağıda...

Sponsorlu Reklamlar

QNB Finansbank 3 ay taksit ertelemeli ihtiyaç kredisi veriyor. Taksit ertelemeli kredi kullanarak bankaya ödeme yapmaya 3 ay sonra başlayabilirsiniz. Faiz oranları %0,89’dan başlıyor…

Finansbank Ertelemeli İhtiyaç Kredisi Kampanyasının Özellikleri Nelerdir?

  • Finansbank 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi vadesi en fazla 57 aydır. Ertelenen 3 aylık taksit ödemeleri, 57 aya bölünüp dağıtılmaktadır.
  • QNB Finansbank 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi faizleri %0,89 – %1,43 arasında değişmektedir. Bu rakamlar ertelemeli kredi faizinin alt ve üst sınırı niteliğindedir.

Finansbank 3 ay ertelemeli kredi hesaplaması yapmak için bu sayfayı kullanabilirsiniz: https://www.qnbfinansbank.com/bireysel-ihtiyac-kredisi

BUNA DA BAKIN: Daha uygun faizlerle kredi kullanmak istiyorsanız https://yatırımhaber.com/3-ay-ertelemeli-kredi-veren-bankalar-2018/ sayfamızı ziyaret edip güncel fırsatları görebilirsiniz.

QNB Finansbank 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi kampanyasının tüketiciye yüklenen diğer masrafları şunlardır:

QNB Finansbank 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi Masrafları Nelerdir?

  • QNB Finansbank 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında kullandığınız tutarın binde beşi kadar kredi tahsis ücreti alınmaktadır.
  • Aylık faiz tutarının yüzde beşi kadar Banka ve Sigorta Muamele Vergisi, kredinin bütün taksitlerine bu oranda eklenerek müşteriye ödetilmektedir.
  • Aylık faiz tutarının yüzde on beşi kadar Kaynak Kullanımını Destekleme Fonu Vergisi de kredinin bütün taksitlerine bu oranda eklenerek müşteriye ödetilmektedir.
  • Qnb Finansbank’tan ertelemeli kredi kullanabilmek için hayat sigortası yaptırmak şarttır. Hayat sigortası primleri müşterilerden yıllık olarak alınır. Bu primler hesaplanırken müşterinin yaşı, cinsiyeti, mesleki durumu göz önünde bulundurulur.

QNB Finansbank 3 Ay Ertelemeli Kredi Başvurusu

Başvuru yapmak isteyenler aşağıdaki başvuru kanallarını kullanabilirler:

  • QNB Finansbank sms servisi 5030’a T.C kimlik numaranızı göndererek kredi başvurusu yapabilirsiniz.
  • İnternet üzerinden başvuru yapmak isterseniz bu sayfayı kullanabilirsiniz.

Yukarıdaki başvuru şekilleri ön başvuru kapsamındadır. Banka bu ön başvuruları inceleyerek size kredi verebilme durumunu bildirecektir. Sadece QNB Finansbank müşterileri internet bankacılığını kullanmak suretiyle gelir belgesiz ve şubesiz kredi kullanabilirler.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu