Polis Kredisi Veren Bankalar 2018

polise kredi veren bankalar

Bankalar, Emniyet Genel Müdürlüğü personeline, genelde Polis Haftası sebebiyle, her yıl kredi kampanyaları düzenliyorlar. Genelde kısa bir süre için geçerli olan bu kredi kampanyaları hakkında araştırma yaptık. Yazımızda 2018 yılı için polislere özel kredi veren bankaları ve bu kredilerin özelliklerini bulabilirsiniz.

Polislere Kredi Veren Bankalar Hangileri?

Halk Bankası Polis Kredisi

Halk Bankası Emniyet Genel Müdürlüğü’ne bağlı olan tüm personele Kredi 155 İhtiyaç Kredisi kampanyası kapsamında kredi veriyor. Halkbank Kredi 155 İhtiyaç Kredisi kampanyasının özellikleri kısaca şunlardır:

Halk Bankası Kredi 155 üst limiti 50.000 TL’dir.
Halk Bankası polis kredisi kapsamında 48 aya kadar taksit yapmaktadır.
Halkbank polis kredisi için masrafsız ve standart seçeneklerinden istediğinizi seçebilirsiniz.
Standart polis kredisi için uygulanan aylık faiz miktarı %1,26 ; masrafsız polis kredisi için uygulanan aylık faiz miktarı ise %1,26’dir.
Halkbank Kredi 155 İhtiyaç Kredisi kapsamında finansman halen veriliyor. Halk Bankası Polis Kredisi 2018 (Kredi 155) adlı makalemize tıklayıp daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Vakıfbank Polis Kredisi

Polislere kredi veren bankalar arasında yer alıyor. Vakıfbank Kamuya Özel Kuruluş Yıl Dönümü Kredisi adı altında bütün kamu personeline uygun faizli kredi kullandırıyor. Bu kapsamda polisler de bu krediden faydalanabilir. Vakıfbank polis kredisi de diyebileceğimiz bu kampanyanın ayrıntıları şöyle:

Kamuya Özel Kuruluş Yıl Dönümü Kredisi kapsamında 90.000 TL’ye kadar kredi veriliyor.
Vakıfbank polis kredisi faizleri aylık %1,34 ile %1,41 arasında değişiyor.
Polise kredi veren bankalar arasında yer Vakıfbank, bu kampanya için 48 aya kadar vade yapabiliyor.
Vakıfbank Kamuya Özel Kuruluş Yıl Dönümü Kredisi hakkında ayrıntılı bilgi için Vakıfbank Kamu Çalışanlarına Özel Kredi Veriyor adlı makalemize tıklayabilirsiniz

Denizbank Polis Kredisi

Denizbank kamu personeline özel ihtiyaç kredisi imkanı sağlıyor. Bu krediden tüm polisler faydalanabilir. Denizbank polis kredisi özelliklerinden bazıları şunlardır:

Denizbank polis kredisi için üst limit 60.000 TL’dir.
48 aya kadar taksitlendirme yapılmaktadır.
Polise kredi veren bankalar arasında yer alan Denizbank’ın bu kredi kampanyasında aylık faizler %1,54’ten başlıyor.
Denizbank kamu personeline özel ihtiyaç kredisi hakkında daha detaylı bilgi için Denizbank Kamu Çalışanlarına Özel İhtiyaç Kredisi 2018 adlı makalemizi inceleyebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*