Krediler

Polis Kredisi Veren Bankalar 2018

Bankalar Emniyet Genel Müdürlüğü personeline, genelde Polis Haftası sebebiyle, her yıl kredi kampanyaları düzenliyorlar. Genelde kısa bir süre için geçerli olan bu kredi kampanyaları hakkında araştırma yaptık. Yazımızda 2018 yılı için polislere özel kredi veren bankaları ve bu finansmanların özelliklerini bulabilirsiniz.

Polislere Kredi Veren Bankalar Hangileri?

Halk Bankası EGM Personeline Özel Kredi

Halk Bankası Emniyet Genel Müdürlüğü’ne bağlı olan tüm personele Kredi 155 kampanyası kapsamında finansman veriyor. Halkbank Kredi 155 kampanyasının özellikleri kısaca şunlardır:

  • Halk Bankası Kredi 155 finansman üst limiti 50.000 TL’dir.
  • Halk Bankası polis kredisi kapsamında 48 aya kadar taksit yapmaktadır.
  • Masrafsız ve standart seçeneklerinden istediğinizi seçebilirsiniz.
  • Standart ürün için uygulanan aylık faiz miktarı %1,26 ; masrafsız için uygulanan aylık faiz miktarı ise %1,26’dir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Halkbank Kredi 155 ürünü kapsamında finansman halen veriliyor. https://yatırımhaber.com/halk-bankasi-polis-kredisi-2017-683/ adlı bağlantıya tıklayıp daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Vakıfbank Polis Kredisi 2018

Polislere kredi veren bankalar arasında yer alıyor. Vakıfbank Kamuya Özel Kuruluş Yıl Dönümü Kredisi adı altında bütün kamu personeline uygun faizli kredi kullandırıyor. Bu kapsamda Emniyet Genel Müdürlüğü’ne bağlı olarak çalışan bütün personeller de bu finansmandan faydalanabilir. Vakıfbank’ın memura özel finansman sağladığı bu kampanyasının ayrıntıları şöyle:

  • Kamuya Özel Kuruluş Yıl Dönümü ürünü kapsamında 90.000 TL’ye kadar finansman veriliyor.
  • Finansmanın faizleri aylık %1,34 ile %1,41 arasında değişiyor.
  • Polise kredi veren bankalar arasında yer Vakıfbank, bu kampanya için 48 aya kadar vade yapabiliyor.

Vakıfbank Kamuya Özel Kuruluş Yıl Dönümü ürünü hakkında ayrıntılı bilgi için https://yatırımhaber.com/vakifbank-kamu-calisanlarina-ozel-kredi-veriyor-690/ adresine tıklayabilirsiniz

Denizbank Polis Kredisi 2018

Denizbank kamu personeline özel ihtiyaç kredisi imkanı sağlıyor. Bu finansmandan tüm EGM personeli de faydalanabilir. Denizbank’ın bu ürününün özelliklerinden bazıları şunlardır:

  • Denizbank’ın bu kampanyası için üst limit 60.000 TL’dir.
  • 48 aya kadar taksitlendirme yapılmaktadır.
  • Polise kredi veren bankalar arasında yer alan Denizbank’ın bu kredi kampanyasında aylık faizler %1,54’ten başlıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Denizbank kamu personeline özel ihtiyaç kredisi hakkında daha detaylı bilgi için https://yatırımhaber.com/denizbank-kamu-calisanlarina-ozel-ihtiyac-kredisi-2017-698/ adlı makalemizi inceleyebilirsiniz.

UYARI: EGM personeline özel krediler sadece Polis Haftası döneminde verilmektedir. EGM personelleri diğer dönemlerde kamuya özel finansmanlardan faydalanabilirler.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı