Krediler

Odeabank Tadilat Kredisi – 120 Ay VadeliEvinizde yapacağınız tadilatlar için banka kredisi kullanabilirsiniz. Odeabank konut tadilatı masrafları için tüketicilere 120 aya kadar vadeli kredi veriyor. Bu makalemizde Odeabank tadilat kredisi hakkındaki bazı soruları cevapladık. Odeabank konut tadilat kredisinin özellikleri nelerdir? Odeabank tadilat kredisi faizi ne kadar? Odeabank ev tadilat kredisi masrafları nelerdir? Odeabank konut tadilat kredisi başvurusu nasıl yapılır? Odeabank ev tadilat kredisi başvurusu için şubelerden istenen belgeler nelerdir?

Odeabank konut tadilat kredisinin özellikleri nelerdir?

Enerji yalıtımı, güneş enerjisi sistemleri, çatı tadilatı, parke tadilatı gibi aklınıza gelebilecek her türlü masraf için Odeabank’tan kredi alabilirsiniz. Banka tadilat konusunda vereceği kredilere 10 yıla kadar vade yapabiliyor. Verilecek tadilat kredisi üst limiti hakkında herhangi bir bilgi verilmiyor. Peki, Odeabank tadilat kredisi faizi ne kadar?

Odeabank tadilat kredisi faizi ne kadar?

Odeabank tadilat kredisi faizi kullanacağınız vadeye ve kredi tutarına göre değişebilir.

Odeabank ev tadilat kredisi masrafları nelerdir?

Odeabank ev tadilat kredisi kapsamında kullandığınız tutarın binde beşi kadar kredi tahsis ücreti alınmaktadır. Aylık faiz tutarı üzerinden alınan vergiler olan KKDF ve BSMV bu krediden de alınır. Aylık faiz tutarının yüzde on beşi oranında Kaynak Kullanımını Destekleme Fonu vergisi; yüzde beşi kadar Banka ve Sigorta Muamele Vergisi alınmaktadır. Krediyi kullanan kişilere hayat sigortası yaptırılır. Tadilat kredisine konu olan eve de konut sigortası yaptırılır.

Odeabank konut tadilat kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Odeabank ev tadilat kredisi başvurusu yapabilmenin tek yolu Odeabank şubelerine gitmektir. Tadilat kredisi için gerekli belgeleri temin ederek şubelere müracaat ederseniz kredi kullanma süreciniz hızlanacaktır. Peki, Odeabank ev tadilat kredisi başvurusu için şubelerden istenen belgeler nelerdir?

Odeabank ev tadilat kredisi başvurusu için şubelerden istenen belgeler nelerdir?

Ev tadilat kredisi başvurusu için şubelerden istenen belgeler şöyle:

  • Kimlik belgesi,
  • Gelir belgesi,
  • Tadilat hizmeti alacağınız kişi veya kuruluştan alacağınız proforma fatura (fiyat teklifi),
  • Tadilat hizmetini aldıysanız ve hizmet bedeli için kredi istiyorsanız; tadilat hizmeti aldığınız kişi ya da kuruluşun düzenlediği tadilat masraflarını gösteren fatura belgesi istenir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı