Odeabank 8444 Sms Servisi ile Kredi Başvurusu

odeabank cepten kredi

Ülkemizde hizmet veren özel sermayeli bankalardan biri olan Odeabank müşterilerine şubesiz bankacılık hizmetleri veriyor. Bunlardan biri de şubesiz cepten kredi başvurusu…

Bu makalede Odeabank’ın şubesiz bankacılık hizmetlerinden biri olan Odeabank 5724 sms kredi servisinden bahsettik. Odeabank sms kredi özellikleri nelerdir? Odeabank sms kredi faiz oranları kaçtır? Odeabank sms kredi başvurusu nasıl yapılır? Odeabank sms kredi hemen hesaba yatar mı? Odeabank sms ile kredi kartı başvurusu nasıl yapılır? Odeabank cepten döviz fiyatı öğrenme işlemi nasıl yapılır? Odeabank şubelerinin telefon numaralarını kısa mesajla öğrenme işlemi nasıl yapılır? Cevapları makalemizi okuyarak öğrenebilirsiniz.

Odeabank sms kredi özellikleri nelerdir?

Odeabank’ın ihtiyaç kredi kampanyalarından biri olan Nakit Hazır krediye sms ile başvuru yapmak mümkündür. Bu kredinin özellikleri şunlardır:

  • Odeabank bu krediye 48 ay vade yapıyor.
  • Odeabank sms kredi faiz oranları %1,29 ile %1,79 arasında değişiyor. Bu değişimin sebebi müşterinin profili ile ilgilidir. Kredi almak isteyen kişinin kredi notu (istihbarat), gelir seviyesi gibi etkenler bu faiz değişimini etkiliyor.
  • Nakit hazır kredi için kredi miktarının binde beşi oranında kredi tahsis ücreti alınıyor.
  • Banka krediyi vermek için hayat sigortası yaptırmayı şart koşuyor. Hayat sigortası primi yıllık olarak ödenmektedir ve bu prim müşterinin yaşına, cinsiyetine, sağlık durumuna göre değişebilir.

Odeabank sms kredi başvurusu nasıl yapılır?

Odeabank Nakit Hazır Kredi’ye sms ile başvuru yapmak istiyorsanız NAKIT boşluk TC kimlik numaranızı yazıp 8444‘e kısa mesaj olarak gönderin. Gönderdiğiniz kısa mesajın ücreti operatörünüz tarafından belirlenmiş 1 sms ücreti kadardır. Odeabank’a sms ile kredi başvurusu yapmadan önce Odeabank ihtiyaç kredisi faiz oranlarını öğrenmek istiyorsanız bunun da kolay bir yolu var. Peki, Odeabank sms ile kredi faizleri öğrenme işlemi nasıl yapılır?

Odeabank sms ile kredi faizleri öğrenme işlemi nasıl yapılır?

Odeabank sms ile kredi faizleri öğrenme işlemi için KREDI, döviz kodu ( TL ya da USD) ve bilgi almak istediğiniz ayı yazarak 8444’e göndermeniz yeterlidir. Kısa mesajı gönderirken içerikte Türkçe karakter olmamasına dikkat ediniz. Bu konudaki örnek bir sms şöyle olmalıdır: KREDI TL EYLUL

Odeabank sms kredi hemen hesaba yatar mı?

Yapmış olduğunuz sms ile kredi başvurusu bir ön başvurudur. Bu ön başvurunun amacı başvuru yapan kişiye kredi verilip verilmeyeceğini belirlemektir. Ön başvurunuz olumlu sonuçlanınca sizinle iletişime geçilir ve ayrıntılı bilgi verilir. Yanınızda kimliğinizi de götürerek herhangi bir Odeabank şubesinden kredinizi alabilirsiniz.

Odeabank sms ile kredi kartı başvurusu nasıl yapılır?

Odeabank’a bir sms göndererek kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz. Odebank sms ile kredi kartı başvurusu işlemi için telefonunuzun kısa mesaj bölümüne girip BANKO yazdıktan sonra bir boşluk bırakıp T.C. kimlik numaranızı yazın ve 8844’e yollayın. Bu şekilde Axess özellikle Odeabank kredi kartlarına kolayca başvuru yapabilirsiniz.

Odeabank cepten döviz fiyatı öğrenme işlemi nasıl yapılır?

Odeabank’ın dövzi fiyatları hakkında bilgi almak için cepten bir sms göndermek yeterlidir. Cepten döviz alış ve satış fiyatlarını öğrenmek için DOVIZ yazıp 8444 Odeabank sms bankacılığına göndermeniz yeterlidir.

Odeabank şubelerinin telefon numaralarını kısa mesajla öğrenme işlemi nasıl yapılır?

Türkiye’de faaliyet gösteren bütün Odeabank şubelerinin iletişim numaralarına ve adreslerine bir kısa mesajla erişmek mümkündür. Bunun için yapmanız gereken şey, SUBE yazdıktan sonra telefon numarasını öğrenmek istediğiniz Odeabank’ın il ve ilçe bilgilerini sırayla yazıp 8444’e göndermektir. İl ve ilçe bilgilerini yazarken Türkçe karakter kullanmamanız gerekmektedir.

Sorularınızı yorum kısmına yazın kısa sürede cevaplayalım.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*