Bankalar

Odeabank Sms Bankacılığı Hizmetleri Nelerdir?
Odeabank sms bankacılığı ile müşterilerine genel ve kişisel bilgilendirme işlemleri yaptırıyor. Bu makalemizde Odeabank sms bankacılığı hakkındaki bazı soruları cevapladık. Odeabank 8444 sms bankacılığı servisi nasıl kullanılır? Odeabank sms bankacılığı nasıl aktif hale getirilir? Odeabank 8444 sms bankacılığı hizmetleri nelerdir? Odeabank sms ile kredi kartı başvurusu yapma işlemi nasıl yapılır? Odeabank sms ile kredi başvurusu yapma işlemi nasıl yapılır? Odeabank sms ile ihtiyaç kredisi oranlarını öğrenme işlemi nasıl yapılır? Sms ile Odeabank’ın döviz alış/satış fiyatlarını öğrenme işlemi nasıl yapılır? Sms ile Odeabank şube telefon numaralarını ve adreslerini öğrenme işlemi nasıl yapılır? Sms ile Odeabank kartlarınızın güncel harcama tutarlarını öğrenme işlemi nasıl yapılır? Sms ile Odeabank kredi kartı ekstresi öğrenme işlemi nasıl yapılır? Odeabank sms ile hesap bakiyesi öğrenme işlemi nasıl yapılır? Odeabank sms ile bono-tahvil bakiyesi öğrenme işlemi nasıl yapılır?

Odeabank 8444 sms bankacılığı servisi nasıl kullanılır?

Odeabank 8444 sms bankacılığı hizmetlerini kullanabilmek için Odeabank müşterisi olmak gerekmektedir. Genel Bilgilendirme işlemleri  için sistemde sadece telefon numaranızın kayıtlı olması yeterlidir. Ancak kişisel bilgilendirme işlemleri için sistemdeki sms bankacılığı hizmetlerini aktif hale getirmek gerekmektedir. Peki, Odeabank sms bankacılığı nasıl aktif hale getirilir?

Odeabank sms bankacılığı nasıl aktif hale getirilir?

Odeabank sms bankacılığı 444 8 444 numaralı çağrı merkezinden ya da Odeabank internet şubesine giriş yapılarak aktif hale getirilebilir. Odeabank internet şubesine giriş yapmak için internet şifrenizin olması gerekir. Odeabank internet şifreniz yoksa ” Odeabank İnternet Şifresi Alma İşlemi Nasıl Yapılır? ” adlı makalemizi okuyabilirsiniz. Şifrenizle internet şubesine giriş yapın. Ayarlar sekmesinin altında bulunan sms bankacılığı sekmesini aktif hale getirin. Bu şekilde sms ile kişisel bilgilendirme hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Odeabank 8444 sms bankacılığı hizmetleri nelerdir?

Odeabank 8444 sms bankacılığı hizmetleri genel bilgilendirme ve kişisel bilgilendirme olarak ikiye ayrılır. Genel bilgilendirmeler için Odeabank veri tabanında cep telefonu numaranız olmalıdır. Kişisel bilgilendirmeler için yukarıda anlattığımız şekilde sms bankacılığını aktif hale getirmeniz gerekmektedir.

Odeabank sms ile genel bilgilendirme işlemleri

  • Odeabank sms ile kredi kartı başvurusu yapma
  • Odeabank sms ile kredi başvurusu yapma
  • Odeabank sms ile ihtiyaç kredisi oranlarını öğrenme
  • Sms ile Odeabank’ın döviz alış/satış fiyatlarını öğrenme
  • Sms ile Odeabank şube telefon numaralarını ve adreslerini öğrenme
  • Sms ile Odeabank kartlarınızın güncel harcama tutarlarını öğrenme
  • Sms ile Odeabank kredi kartı ekstresi öğrenme

Odeabank sms ile kredi kartı başvurusu yapma

Odeabank sms ile kredi kartı başvurusu yapma işlemi için BANKO yazıp bir boşluk bırakarak T.C. kimlik numaranızı yazın ve 8444’e gönderin.

Odeabank sms ile kredi başvurusu yapma

Odeabank sms ile kredi başvurusu yapma işlemi için KREDIM yazıp bir boşluk bırakarak T.C. kimlik numaranızı yazın ve 8444’e gönderin. Odeabank sms kredi hakkında ayrıntılı bilgi edinmek isterseniz ” Odeabank 8444 Sms Servisi ile Kredi Başvurusu ” adlı makalemizi okuyabilirsiniz.

Odeabank sms ile ihtiyaç kredisi oranlarını öğrenme

Odeabank sms ile ihtiyaç kredisi oranlarını öğrenme işlemi için KREDI, döviz kodu ( TL ya da USD) ve bilgi almak istediğiniz ayı yazıp 8444’e gönderin.

Sms ile Odeabank’ın döviz alış/satış fiyatlarını öğrenme işlemi

Sms ile Odeabank’ın döviz alış/satış fiyatlarını öğrenme işlemi için DOVIZ yazıp 8444’e göndermeniz yeterlidir.

Sms ile Odeabank şube telefon numaralarını ve adreslerini öğrenme

Sms ile Odeabank şube telefon numaralarını ve adreslerini öğrenme işlemi için kelime aralarından birer boşluk bırakarak SUBE, İL, İLÇE bilgilerini sırayla yazıp 8444’e gönderin. ÖRN: SUBE ANKARA CANKAYA

Sms ile Odeabank kartlarınızın güncel harcama tutarlarını öğrenme

Sms ile Odeabank kartlarınızın güncel harcama tutarlarını öğrenme işlemi için GUNCEL yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra kart numaranızın son dört rakamını yazdıktan sonra 8444’e gönderin.

Sms ile Odeabank kredi kartı ekstresi öğrenme

Sms ile Odeabank kredi kartı ekstresi öğrenme işlemi için EKSTRE ve kart numaranızın son dört rakamını yazıp 8444’e gönderin.

Odeabank sms ile kişisel bilgilendirme işlemleri

  • Odeabank sms ile hesap bakiyesi öğrenme
  • Odeabank sms ile bono-tahvil bakiyesi öğrenme

Odeabank sms ile hesap bakiyesi öğrenme

Odeabank sms ile hesap bakiyesi öğrenme işlemi için BAKIYE yazıp 8444’e  gönderin. Dolar hesabınızın bakiyesini öğrenmek için BAKIYE USD yazıp 8444’e göndermeniz yeterlidir.

Odeabank sms ile bono-tahvil bakiyesi öğrenme

Odeabank sms ile bono-tahvil bakiyesi öğrenme işlemi için TAHVIL yazıp 8444’e gönderin.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı