Bankalar

Nkolaykredi.com Hakkında Bilgiler

Bu makalede Aktifbank’a ait bir şubesiz bankacılık hizmeti olan Nkolaykredi.com hakkında bazı bilgiler verdik. Ayrıntılar için makalemize göz atabilirsiniz.

Nkolaykredi.com Nedir?

Nkolaykredi.com; tüketicilere şubesiz, masrafsız, bordrosuz – gelir belgesiz kredi sağlayan bir internet sitesidir. Nkolaykredi.com’a internet üzerinden girerek kredi başvurunuzu kolayca yapabilirsiniz. Onaylanan krediler hesabınıza hemen yatırılır. Böylece banka şubelerinde vakit kaybetmeden kolayca kredi kullanabilirsiniz.

Nkolaykredicom ile nasıl kredi kullanılır?

Bu site aracılığıyla anında kredi kullanabilmek için önce Nkolay müşterisi olmak gerekiyor. Nkolay müşterisi olmak için de şubelere gitmeye gerek yok. İnternet üzerinden yapacağınız başvuru sonucu Nkolaykart ve sözleşme ayağınıza kadar geliyor Gerekli imzaları attıktan sonra müşteri olmuş oluyorsunuz. Müşteri olmadan önce site üzerinden kredi başvurusu yaptıysanız, yine imzalanması gereken evraklar ve Nkolay kartınız adresinize kadar müşteri temsilcisi ile gönderiliyor. Gerekli imzaları atar atmaz krediniz hesabınıza yatırılıyor. Müşteri olduktan sonra yapacağınız kredi başvuruları onaylandığı taktirde, krediniz imzasız ve evraksız olarak hesabınıza anında yatırılıyor. Tüm bu özellikleri sayesinde Nkolay’dan şubesiz, bordrosuz – gelir belgesiz kredi kullanmak mümkün oluyor. Bu site Aktifbank’a aittir. Bu sebeple Aktifbank için gelir belgesiz kredi veren bankalar arasındadır diyebiliriz.

Nkolay Kart ile hangi işlemler yapılabilir?

Nkolay Kart müşterilere ait olan banka kartıdır. Bu kart ile bankamatiklerden para çekebilir, işletmelerden pos aracılığı ile alışveriş yapabilirsiniz. Bu kartı kullanarak internet üzerinden de alışveriş yapabilirsiniz. Nkolay hesabınız için sizden hesap işletim ücreti alınmaz. Nkolay Kart’ın da herhangi bir ücreti yoktur.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı