Nkolaykredi.com Gelir Belgesiz Kredi

Gelir Belgesiz Kredi

Bu makalemizde Aktifbank’ın bir ürünü olan Nkolay’ın verdiği ihtiyaç kredisini inceledik. Nkolaykredi.com ihtiyaç kredisinin özellikleri nelerdir? Nkolaykredi.com ihtiyaç kredisi faizi ne kadar? Nkolay ihtiyaç kredisi ek masrafları nelerdir? Nkolaykredi.com sigorta masrafsız ihtiyaç kredisi maliyeti ne kadar? Nkolaykredi.com anında ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Nkolaykredi.com ihtiyaç kredisinin özellikleri nelerdir?

Nkolay’dan kullanacağınız ihtiyaç kredisinin özellikleri şunlardır

  • Nkolay, müşterilerine internet üzerinden kredi veriyor. Bu sayede şubesiz, bordrosuz – gelir belgesiz kredi kullanabiliyorsunuz.
  • Nkolay gelir belgesiz kredi için 48 aya kadar vade yapılıyor.
  • 30 bin TL’ye kadar gelir belgesiz kredi kullanabilirsiniz.

Nkolaykredi.com ihtiyaç kredisi faizi ne kadar?

Nkolaykredi.com gelir belgesiz ihtiyaç kredisi faizi %2,29’dur.

Nkolay gelir belgesiz ihtiyaç kredisi ek masrafları nelerdir?

  • Nkolay bordrosuz ihtiyaç kredisi için kullandığınız tutarın binde beşi kadar kredi tahsis ücreti alınmaktadır.
  • Bu krediden aylık faiz tutarının yüzde beşi kadar Banka ve Sigorta Muamele Vergisi; yüzde on beşi kadar da Kaynak Kullanımını Destekleme Fonu ücreti alınmaktadır. Bu iki vergi her ay kredi taksitine eklenir.
  • Nkolay gelir belgesiz ihtiyaç kredisi kullanan müşterinin hayat sigortası yaptırması zorunlu değildir. Bu sebeple bu kredi sigorta masrafsız ihtiyaç kredisi kapsamındadır.

Nkolaykredi.com sigorta masrafsız ihtiyaç kredisi maliyeti ne kadar?

Nkolay’ın şubesiz, gelir belgesiz ve sigorta masrafsız olarak verdiği ihtiyaç kredisini kullanan bir tüketicinin vade sonunda ne kadar toplam geri ödeme yapacağını bu başlıkta örneklerle açıkladık.

  • Nkolaykredi.com’dan 48 ay vadeli olarak 30 bin TL kredi kullanan bir tüketicinin vade sonunda ödeyeceği toplam tutar 54 bin 370 TL’dir. Bu özellikteki bir kredinin aylık taksiti 1132 TL’dir.
  • Nkolaykredi.com’dan 36 ay vadeli olarak 10 bin TL kredi kullanan bir tüketicinin vade sonunda ödeyeceği toplam tutar 15 bin 875 TL’dir. Bu özellikteki bir kredinin aylık taksiti 440 TL’dir. Her iki örnek için uygulanan faiz sabittir ve aylık %2,29’dur.

Nkolaykredi.com anında ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Nkolaykredi.com anında ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak için siteye girmeniz yeterlidir. Anında kredi kullanabilmeniz için öncelikle Nkolay ya da aktifbank müşterisi olmanız gerekecektir. Şubesiz olarak nasıl Nkolay müşterisi olacağınızı öğrenmek için tıklayınız.

Gelir belgesiz kredi kullanabileceğiniz diğer bankalar hakkında bilgi almak için ” Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar ” adlı makalemize tıklayınız

2 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*