Krediler

Nkolaykredi.com Gelir Belgesiz Kredi 2019Bu makalemizde Aktifbank’ın bir ürünü olan Nkolay’ın verdiği ihtiyaç kredisini inceledik. Nkolaykredi.com ihtiyaç kredisinin:

 • özellikleri, 
 • faiz oranı,
 • toplam maliyeti 
 • ve anında başvuru bilgileri aşağıda…

Nkolaykredi.com ihtiyaç kredisinin özellikleri nelerdir?

Nkolay’dan kullanacağınız ihtiyaç kredisinin özellikleri şunlardır

 • Nkolay, müşterilerine internet üzerinden kredi veriyor. Bu sayede şubesiz, bordrosuz – gelir belgesiz kredi kullanabiliyorsunuz.
 • Nkolay gelir belgesiz kredi için 36 aya kadar vade yapılıyor.
 • 30 bin TL’ye kadar gelir belgesiz kredi kullanabilirsiniz.

Nkolaykredi.com ihtiyaç kredisi faizi ne kadar?

Nkolaykredi.com gelir belgesiz ihtiyaç kredisi faizi %3,40’tır.

Nkolay gelir belgesiz ihtiyaç kredisi ek masrafları nelerdir?

 • Nkolay bordrosuz ihtiyaç kredisi için kullandığınız tutarın binde beşi kadar kredi tahsis ücreti alınmaktadır.
 • Bu krediden aylık faiz tutarının yüzde beşi kadar Banka ve Sigorta Muamele Vergisi; yüzde on beşi kadar da Kaynak Kullanımını Destekleme Fonu ücreti alınmaktadır. Bu iki vergi her ay kredi taksitine eklenir.
 • Nkolay gelir belgesiz ihtiyaç kredisi kullanan müşterinin hayat sigortası yaptırması zorunlu değildir. Bu sebeple bu kredi sigorta masrafsız ihtiyaç kredisi kapsamındadır.

Nkolaykredi.com sigorta masrafsız ihtiyaç kredisi maliyeti ne kadar?

Nkolay’ın şubesiz, gelir belgesiz ve sigorta masrafsız olarak verdiği ihtiyaç kredisini kullanan bir tüketicinin vade sonunda ne kadar toplam geri ödeme yapacağını bu başlıkta örneklerle açıkladık.

 • Nkolaykredi.com’dan 36 ay vadeli olarak 30 bin TL kredi kullanan bir tüketicinin vade sonunda ödeyeceği toplam tutar 57.752,18 TL’dir. Bu özellikteki bir kredinin aylık taksiti 1.604,23 TL’dir.
 • Nkolaykredi.com’dan 36 ay vadeli olarak 10 bin TL kredi kullanan bir tüketicinin vade sonunda ödeyeceği toplam tutar 19.250,68 TL’dir. Bu özellikteki bir kredinin aylık taksiti 534,74 TL’dir. Her iki örnek için uygulanan faiz sabittir ve aylık %3,40’tır.

Nkolaykredi.com anında ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Nkolaykredi.com anında ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak için siteye girmeniz yeterlidir. Anında kredi kullanabilmeniz için öncelikle Nkolay müşterisi olmanız gerekecektir. Şubesiz olarak nasıl Nkolay müşterisi olacağınızı öğrenmek için tıklayınız: https:/yatırımhaber.com/nkolaykredi-com-hakkinda-bilgiler/

Gelir belgesiz kredi kullanabileceğiniz diğer bankalar hakkında bilgi almak için Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar adlı makalemize tıklayınız


İlgili Yazılar

7 Yorum

 1. işsizim ve gelir belgesiz ve kefilsiz 1000 tl kredi verbilecek en uygun banka hangisi DenizBanktan geçen iki sene boyunca almıştım ama bu sene vermediler.Kredi notumun ne olduğunu da tam olarak bilmiyorum.Ayrıca kredi notunu ücretsiz olarak öğrenebileceğimiz bir platforma var mı?

  1. Ücretsiz olarak kredi notu öğrenmeyi sağlayan bir servis yoktur. Findeks üzerinden ya da müşterisi olduğunuz bankaların internet bankacılığı menüsündeki ”KKB risk raporu” sekmesini kullanarak kredi skorunuzu ancak ücretli olarak öğrenebilirsiniz. Kredi skorunuz düşük ise kredi kullanmanız çok zordur. Ancak geçmişteki ödemelerinizde bir sorun yaşamadıysanız, müşterisi olduğunuz bir bankaya başvurarak şansınızı denemenizi öneririm.

 2. işsizim ve gelir belgesiz ve kefilsiz 1000 tl kredi verbilecek en uygun banka hangisi DenizBanktan geçen iki sene boyunca almıştım ama bu sene vermediler.Kredi notumun ne olduğunu da tam olarak bilmiyorum.Ayrıca kredi notunu ücretsiz olarak öğrenebileceğimiz bir platform var mı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı