İhtiyaç Kredisi

N Kolay Kredi Başvurusu, Masrafları ve Faiz Oranları 2020

Sponsorlu Reklamlar

Bu makalemizde Aktifbank’ın bir ürünü olan Nkolay’ın verdiği ihtiyaç kredisini inceledik. Nkolaykredi.com ihtiyaç kredisinin:

 • özellikleri, 
 • faiz oranı,
 • toplam maliyeti 
 • ve anında başvuru bilgileri aşağıda…

Nkolay kredi kampanyasının özellikleri nelerdir?

Nkolay’dan kullanacağınız ihtiyaç kredisinin özellikleri şunlardır

 • Nkolay, müşterilerine internet üzerinden kredi veriyor. Bu sayede şubesiz, bordrosuz – gelir belgesiz kredi kullanabiliyorsunuz.
 • N Kolay kredi için 3 aydan 60 aya kadar vade yapılıyor.
 • En 2 bin en çok 40 bin TL kredi kullanabilirsiniz.

Aktif bank n kolay kredi faizi ne kadar?

Nkolaykredi.com ihtiyaç kredisi faizleri %1,39’dan başlamaktadır. Bu bilgi bankanın resmi sayfasından alınmıştır.

N kolay ihtiyaç kredisi masrafları nelerdir?

 • Nkolay bordrosuz ihtiyaç kredisi için kullandığınız tutarın binde beşi kadar kredi tahsis ücreti alınmaktadır.
 • Bu krediden aylık faiz tutarının yüzde beşi kadar Banka ve Sigorta Muamele Vergisi; yüzde on beşi kadar da Kaynak Kullanımını Destekleme Fonu ücreti alınmaktadır. Bu iki vergi her ay kredi taksitine eklenir.
 • Nkolay gelir belgesiz ihtiyaç kredisi kullanan müşterinin hayat sigortası yaptırması zorunlu değildir. Bu sebeple bu kredi sigorta masrafsız ihtiyaç kredisi kapsamındadır.

Aktif Bank n kolay kredi maliyet bilgileri nelerdir?

Nkolay’ın şubesiz, gelir belgesiz ve sigorta masrafsız olarak verdiği ihtiyaç kredisini kullanan bir tüketicinin vade sonunda ne kadar toplam geri ödeme yapacağını bu sayfadan görebilirsiniz: https://www.nkolaykredi.com.tr/#faiz-oranlari

Nkolay kredi başvurusu nasıl yapılır?

Nkolaykredi.com anında ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak için siteye girmeniz yeterlidir. Anında kredi kullanabilmeniz için öncelikle Nkolay müşterisi olmanız gerekecektir.

N Kolay Kredi İletişim

Nkolay iletişim bilgilerini Aktifbank ile aynıdır. Nkolay yurt içi iletişim numarası 0850 724 30 50, yurt dışı iletişim numarası +90 850 724 30 50’dir. Bu numaralara 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.

Nkolay kredi hakkında daha fazla bilgi almak ve şubesiz olarak nasıl Nkolay müşterisi olacağınızı öğrenmek için tıklayınız: https:/yatırımhaber.com/nkolaykredi-com-hakkinda-bilgiler/

Şubesiz olarak kredi veren diğer bankaları ve onların güncel faiz oranları görmek isterseniz tıklayın: https://yatırımhaber.com/gelir-belgesiz-kredi-veren-bankalar-2017/

İlgili Yazılar

7 Yorum

 1. işsizim ve gelir belgesiz ve kefilsiz 1000 tl kredi verbilecek en uygun banka hangisi DenizBanktan geçen iki sene boyunca almıştım ama bu sene vermediler.Kredi notumun ne olduğunu da tam olarak bilmiyorum.Ayrıca kredi notunu ücretsiz olarak öğrenebileceğimiz bir platforma var mı?

  1. Ücretsiz olarak kredi notu öğrenmeyi sağlayan bir servis yoktur. Findeks üzerinden ya da müşterisi olduğunuz bankaların internet bankacılığı menüsündeki ”KKB risk raporu” sekmesini kullanarak kredi skorunuzu ancak ücretli olarak öğrenebilirsiniz. Kredi skorunuz düşük ise kredi kullanmanız çok zordur. Ancak geçmişteki ödemelerinizde bir sorun yaşamadıysanız, müşterisi olduğunuz bir bankaya başvurarak şansınızı denemenizi öneririm.

 2. işsizim ve gelir belgesiz ve kefilsiz 1000 tl kredi verbilecek en uygun banka hangisi DenizBanktan geçen iki sene boyunca almıştım ama bu sene vermediler.Kredi notumun ne olduğunu da tam olarak bilmiyorum.Ayrıca kredi notunu ücretsiz olarak öğrenebileceğimiz bir platform var mı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu