Krediler

İş Bankası Bayram Kredisi Kampanyası 2017


İş Bankası ”Geleneksel Bayram Kredisi” adlı kampanyası ile tüketicilere uygun faizli kredi veriyor. Bu makalemizde İş Bankası bayram kredisi hakkında bazı soruları cevapladık. İş Bankası bayram kredisinin özellikleri nelerdir? İşbank bayram kredisi faizleri ne kadar? İşbank bayram kredisi ek masrafları nelerdir? İş Bankası bayram kredisi başvurusu nasıl yapılıyor? İşbank sms ile bayram kredisi başvurusu nasıl yapılır? İşbank 2017 bayram kredisi kampanyası ne zamana kadar sürecek?

İş Bankası bayram kredisinin özellikleri nelerdir?

İş Bankası 2017 yılında da bayram kredisi vermeye devam ediyor. Tüketicilere bayram kredisi adı altında ihtiyaç kredisi sunan bu kampanyanın özellikleri şunlardır:

  • İşbank 2017 bayram kredisi için 48 aya kadar vade yapmaktadır. Yapılabilecek en düşük vade sayısı ise 3 aydır.
  • İşbank 2017 bayram kredisi için eşit taksitli ödeme seçeneği kullanılabiliyor.

İşbank bayram kredisi faizleri ne kadar?

İşbank bayram kredisi faizleri %1,25’ten başlamaktadır. Kullandığınız krediye yaptıracağınız vade sayısına ve kullanacağınız kredi miktarına göre faiz oranları değişecektir.

İşbank bayram kredisi ek masrafları nelerdir?

İşbank bayram kredisi ek masrafları şöyle:

  • İşbank bayram kredisi 2017 kampanyası kapsamında kullanacağınız ihtiyaç kredisinin binde beşi kadar tahsis ücreti alınmaktadır.
  • Ödeyeceğiniz aylık faiz tutarının yüzde beşi kadar BSMV (Banka Sigorta Muamele Vergisi); yüzde on beşi kadar da KKDF (Kaynak Kullanımını Destekleme Fonu) vergisi alınıyor. Bu vergiler kullandığınız kredinin bütün taksitlerine bu oranda ekleniyor.
  • İşbank bayram kredisi 2017 için de hayat sigortası yaptırmak zorunludur. Hayat sigortası yıllık primleri değişik tutarlarda olabiliyor. Primler kullanılan kredi tutarına ve kredi kullanan müşterinin özelliklerine göre değişmektedir.

İş Bankası bayram kredisi başvurusu nasıl yapılıyor?

İş Bankası bayram kredisi başvurusu yapmak için İşbank internet şubesini, bankamatiklerini, çağrı merkezini ve sms servisini kullanabilirsiniz. Başvurunuzu doğrudan İşbank şubelerinden de yapabilirsiniz.

İşbank bayram kredisine internetten başvuru nasıl yapılır?

İşbank bayram kredisi 2017 kampanyasına internet şubesinden başvurabilirsiniz. İşbank bayram kredisine internetten başvuru yapmak için tıklayınız.

İşbank sms ile bayram kredisi başvurusu nasıl yapılır?

İşbank bayram kredisi 2017 kampanyasına sms ile başvuru yapılabilmektedir. İşbank sms ile bayram kredisi başvurusu yapmak için aralarda birer boşluk bırakarak NAKİT, TC KİMLİK NO, KREDİ TUTARI, AYLIK GELİRİNİZİ yazıp 4402‘ye göndermeniz yeterli olacaktır.

İşbank 2017 bayram kredisi ne zamana kadar sürecek?

İşbank 2017 bayram kredisi kampanyası 4 Temmuz 2017 tarihine kadar devam edecek.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı