İhtiyaç Kredisi

ING 3 Ay Ertelemeli Kredi 2020 (%0,99 Faiz-Maliyet Hesaplama)

ING Bank ihtiyaç kredileri için 3 ay taksit ertelemesi yapıyor. İlgili kampanyanın faiz, maliyet ve başvuru bilgilerini sizin için araştırdık. Ayrıntılar aşağıda...

Sponsorlu Reklamlar

ING Bank 3 ay ertelemeli kredi kampanyası hakkındaki bilgiler şöyle:

ING Bank Ertelemeli Kredi Kampanyası

Kampanya için en çok 60 ay vade yapılıyor. ING Bank 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi faizleri %0,99 ile %2,29 arasında değişiyor.

DİKKAT: %0,99 faiz oranından faydalanabilmeniz için kredi notunuzun 1850’den düşük olmaması gerekiyor. Notu bu sınırdan daha düşük olan müşteriye daha yüksek faizler uygulanacaktır.

Kredi skorunuzu öğrenmek isterseniz https://yatırımhaber.com/findeks-kredi-notu/ adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

ING 15 Bin TL Ertelemeli Kredi İçin Örnek Maliyet Tablosu

Vade60 ay
Faiz%0,99
Dosya Masrafı75 TL
Aylık Taksit351,02 TL
Toplam Geri Ödeme21.061,07 TL

Yukarıdaki oranlar ING Bank’ın resmi web sayfasından alınmıştır. Kaynağı görmek isterseniz alttaki bağlantıyı kullanabilirsiniz: https://www.ingbank.com.tr/tr/ihtiyac-kredisi

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Ertelemeli kredi veren diğer bankaların faiz ve maliyetlerini kıyaslamak isterseniz https://yatırımhaber.com/3-ay-ertelemeli-kredi-veren-bankalar-2018/ sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Finansman Masrafları Neler?

ING Bank 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi maliyetini oluşturan masraf kalemleri şunlardır:

  • ING’den ertelemeli kredi kullanan müşteriler, kullandıkları kredi tutarının binde beşi kadar kredi tahsis ücreti ödemektedirler.
  • İhtiyaç kredisi özelliğinde olan ING Bank ertelemeli kredi için BSMV ve KKDF vergileri müşteriden alınacaktır.
  • BSMV (Banka ve Sigorta Muamele Vergisi) kapsamında, ING Bank 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi aylık faiz tutarının yüzde beşi kadar vergi bütün taksitlere bu oranda eklenecek ve müşteriden tahsil edilecektir.
  • KKDF (Kaynak Kullanımını Destekleme Fonu) vergisi kapsamında, ING Bank 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi aylık faiz tutarının yüzde on beşi kadar vergi bütün taksitlere bu oranda eklenecek ve müşteriden tahsil edilecektir.
  • ING’den 3 ay ertelemeli kredi kullanmak isteyen herkesin hayat sigortası yaptırması gerekmektedir.
  • Hayat sigortası yaptıracağınız kurumunu seçmek müşteriye bırakılır. Hayat sigortası işlemini ING Bank aracılığıyla yaptırmak müşteri için zorunlu değildir.

ING Bank 3 Ay Ertelemeli Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

ING Bank 3 ay ertelemeli kredi başvurusu için bankanın internet sayfasını ya da şubelerini kullanabilirsiniz. İlgili sayfaya bu adresten ulaşabilirsiniz: https://www.ingbank.com.tr/tr/sizin-icin/krediler/ihtiyac-kredisi-basvuru-formu?ref=kredi_landing_box_ek1

Bağlantı üzerinden başvuru yaptıktan kısa süre sonra başvuru sonucu cebinize gelir. Başvurunuz banka tarafından onaylanırsa 3 ay ertelemeli kredi tutarı dilediğiniz bir hesaba yatırılır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu