ING Bank 3 Ay Taksit Ertelemeli İhtiyaç Kredisi 2018

ING Bank 3 Ay Taksit Ertelemeli İhtiyaç Kredisi
ING Bank 3 Ay Taksit Ertelemeli İhtiyaç Kredisi

3 ay taksit ertelemeli ihtiyaç kredisi veren bankalardan biri de ING Bank. Bu makalede ING Bank 3 ay ertelemeli kredi kampanyası hakkındaki bazı soruları cevapladık.

ING Bank Ertelemeli İhtiyaç Kredisi Kampanyasının Özellikleri Nelerdir?

ING Bank ertelemeli ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında en az 3000 TL en çok 100.000 TL kredi kullanabilirsiniz. Kullanacağınız kredinin taksit ödemeleri 3 ay sonra başlayacaktır. Yani kredi taksitlerinizi 2018 yılında ödemeye başlamış olacaksınız.

ING Bank ertelemeli ihtiyaç kredisi için en çok 36 ay vade yapılmaktadır. ING Bank 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi faizleri aylık %1,39 ile %1,69 arasındadır. Kredinin tüketiciye yansıtılan masrafları ise şunlardır:

ING Bank 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi Masrafları Nelerdir?

ING Bank 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi maliyetini oluşturan masraf kalemleri şunlardır:

  • ING’den ertelemeli kredi kullanan müşteriler, kullandıkları kredi tutarının binde beşi kadar kredi tahsis ücreti ödemektedirler.
  • İhtiyaç kredisi özelliğinde olan ING Bank ertelemeli kredi için BSMV ve KKDF vergileri müşteriden alınacaktır.
  • BSMV (Banka ve Sigorta Muamele Vergisi) kapsamında, ING Bank 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi aylık faiz tutarının yüzde beşi kadar vergi bütün taksitlere bu oranda eklenecek ve müşteriden tahsil edilecektir.
  • KKDF (Kaynak Kullanımını Destekleme Fonu) vergisi kapsamında, ING Bank 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi aylık faiz tutarının yüzde on beşi kadar vergi bütün taksitlere bu oranda eklenecek ve müşteriden tahsil edilecektir.
  • ING’den 3 ay ertelemeli kredi kullanmak isteyen herkesin hayat sigortası yaptırması gerekmektedir.
  • Hayat sigortası yaptıracağınız kurumunu seçmek müşteriye bırakılır. Hayat sigortası işlemini ING Bank aracılığıyla yaptırmak müşteri için zorunlu değildir.

ING Bank 3 Ay Ertelemeli Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

ING Bank 3 ay ertelemeli kredi başvurusu için bankanın internet sayfasını ya da şubelerini kullanabilirsiniz. Şubesiz olarak 3 ay ertelemeli kredi kullanmak isterseniz bu bağlantıya tıklayınız. Bağlantı üzerinden başvuru yaptıktan kısa süre sonra başvuru sonucu cebinize gelecektir. Başvurunuz banka tarafından onaylanırsa 3 ay ertelemeli kredi tutarı dilediğiniz bir hesaba yatırılır. Yani şubesiz olarak anında kredi kullanmış olursunuz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*