Krediler

ING Bank 3 Ay Taksit Ertelemeli İhtiyaç Kredisi 2019

ING Bank ihtiyaç kredileri için 3 ay taksit ertelemesi yapıyor. İlgili kampanyanın faiz, maliyet ve başvuru bilgilerini sizin için araştırdık. Ayrıntılar aşağıda...
ING Bank 3 ay taksit ertelemeli ihtiyaç kredisi veren bankalardan biri… ING Bank 3 ay ertelemeli kredi kampanyası hakkındaki bilgiler şöyle:

ING Bank Ertelemeli Kredi Kampanyası

Kampanya için en çok 60 ay vade yapılıyor. ING Bank 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi faizleri kullandığınız tutara göre şöyle değişiyor:

  • 5000 TL’den daha fazla tutarlar için aylık %1,79 (e- kredi)
  • 5000 TL ve daha düşük tutarlar için aylık %2,69 (mini kredi)

DİKKAT: %1,79 faiz oranından faydalanabilmeniz için kredi notunuzun 1850’den düşük olmaması gerekiyor. Notu bu sınırdan daha düşük olan müşteriye daha yüksek faizler uygulanacaktır.

Kredi skorunuzu öğrenmek isterseniz https://yatırımhaber.com/findeks-kredi-notu/ adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

Finansman Masrafları Neler?

ING Bank 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi maliyetini oluşturan masraf kalemleri şunlardır:

  • ING’den ertelemeli kredi kullanan müşteriler, kullandıkları kredi tutarının binde beşi kadar kredi tahsis ücreti ödemektedirler.
  • İhtiyaç kredisi özelliğinde olan ING Bank ertelemeli kredi için BSMV ve KKDF vergileri müşteriden alınacaktır.
  • BSMV (Banka ve Sigorta Muamele Vergisi) kapsamında, ING Bank 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi aylık faiz tutarının yüzde beşi kadar vergi bütün taksitlere bu oranda eklenecek ve müşteriden tahsil edilecektir.
  • KKDF (Kaynak Kullanımını Destekleme Fonu) vergisi kapsamında, ING Bank 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi aylık faiz tutarının yüzde on beşi kadar vergi bütün taksitlere bu oranda eklenecek ve müşteriden tahsil edilecektir.
  • ING’den 3 ay ertelemeli kredi kullanmak isteyen herkesin hayat sigortası yaptırması gerekmektedir.
  • Hayat sigortası yaptıracağınız kurumunu seçmek müşteriye bırakılır. Hayat sigortası işlemini ING Bank aracılığıyla yaptırmak müşteri için zorunlu değildir.

ING 15 Bin TL Ertelemeli Kredi İçin Örnek Maliyet Tablosu

Vade 60 ay
Faiz %1,79
Dosya Masrafı 75 TL
Aylık Taksit 447 TL
Toplam Geri Ödeme 27.788 TL

Yukarıdaki oranlar ING Bank’ın resmi web sayfasından alınmıştır. Kaynağı görmek isterseniz alttaki bağlantıyı kullanabilirsiniz: https://www.ingbank.com.tr/tr/ihtiyac-kredisi

ING Bank 3 Ay Ertelemeli Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

ING Bank 3 ay ertelemeli kredi başvurusu için bankanın internet sayfasını ya da şubelerini kullanabilirsiniz. İlgili sayfaya bu adresten ulaşabilirsiniz: https://www.ingbank.com.tr/tr/sizin-icin/krediler/ihtiyac-kredisi-basvuru-formu?ref=kredi_landing_box_ek1

Bağlantı üzerinden başvuru yaptıktan kısa süre sonra başvuru sonucu cebinize gelir. Başvurunuz banka tarafından onaylanırsa 3 ay ertelemeli kredi tutarı dilediğiniz bir hesaba yatırılır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Ertelemeli kredi veren diğer bankaların faiz ve maliyetlerini kıyaslamak isterseniz https://yatırımhaber.com/3-ay-ertelemeli-kredi-veren-bankalar-2018/ sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı